Arris VIIP1002SL

Moderátoři: EnoSat, Steiner, toprun, Farell

Odpovědět
jaoco
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 30.prosinec 2011 - 16:37

Arris VIIP1002SL

Příspěvek od jaoco »

Ahojte, sused ma poprosil či by sa niečo dalo urobiť s týmto magio boxom.
Vyzerá to ako Motorola VIP 1003. Skúšal som všetky možné postupy ako sa dostať do menu firmware ale bez úspechu. Po zapnutí stále len nabehne X. Podarilo sa vám to niekomu, alebo to má zabiť do koša.

Dík za odpovede
Přílohy
unnamed.jpg
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Arris VIIP1002SL

Příspěvek od dlhe_pole »

pretoze caka na connect dsl linky.. takze kos pokial to nemas jak vyuzit
jaoco
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 30.prosinec 2011 - 16:37

Re: Arris VIIP1002SL

Příspěvek od jaoco »

Dík za odpoveď, ja som mu to hneď hovoril, ale čo neurobíš pre dobrého suseda.
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Arris VIIP1002SL

Příspěvek od dlhe_pole »

teoreticky mozes urobit flasdump, decryptovat a vytiahnut linky pre iptv.. kedysi som to robil ale z ineho boxu
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: Arris VIIP1002SL

Příspěvek od Steiner »

A prečo nejde do Telecomu a nezoberie si odtiaľ nový box?
Ja mám Arris VIP1002ESL, platím Telecomu zaň mesačne 1,94€ /to je všetko čo ma stoja všetky digisporty, lebo mám aj pevnú linku a internet od Telecomu/ a keby sa s ním niečo stalo tak na druhý deň neodídem z Telecomu bez nového.
Asi som nepochopil v čom je vlastne problém tejto témy. :D
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Arris VIIP1002SL

Příspěvek od dlhe_pole »

no ja som to pochopil tak ze ten jeho sused kopol telecom do prdele koli internetu a jeho nekalym praktikam.. vies neviem ako v tvojom regione ale tu ludia platia za shitny internet adsl s download 4.5 mb a upload 512kB s dvoma iptv magioboxami 28 eur mesacne a nemozu si pozriet ani dva digisporty naraz, teda aby som bol presny - 2 HD programy pozerat v tom case je nemozne.
staci na vysvetlenie ? :D
jaoco
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 30.prosinec 2011 - 16:37

Re: Arris VIIP1002SL

Příspěvek od jaoco »

dlhe_pole trafil si presne, kopli sme spolu telekom už dávnejšie do prdele a toto ešte susedovi ostalo z minulosti.
Telekom sú šmejdi a ešte majú tú drzosť otravovať s novými ponukami, akurát včera mi volala nejaká otrava z 0903145463 , tak som ju rovno poslal do prdele a blokol číslo.
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: Arris VIIP1002SL

Příspěvek od Steiner »

dlhe_pole, vidím že si neklamal desika nedávno že máš doma tú krištáľovú guľu :D
ok, vidím že som to ja nepochopil
ono dnes sa dá kúpiť za pár šupov dejaká android krabička na iptv a o ďaľších 1000 funkcií bohatšia ako tá od telekomunistov
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Arris VIIP1002SL

Příspěvek od dlhe_pole »

tak tak.. v 21 storoci ponukat taky shitny internet - pevnu linku, nechapem tych ludi co si to daju ked v okoli je sama optika, alebo 5G wifina, dokonca uz aj v Marikovej :D
jaoco
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 30.prosinec 2011 - 16:37

Re: Arris VIIP1002SL

Příspěvek od jaoco »

Áno bol to len taký pokus či by sa nedal nahrať namiesto telekomáckeho, origo soft. Máš pravdu pri cene dnešných krabičiek to nemá cenu riešiť. Už letel do koša.
PS: všimol som si že ja tam ako základ Windows CE
jaoco
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 30.prosinec 2011 - 16:37

Re: Arris VIIP1002SL

Příspěvek od jaoco »

dlhe_pole píše:tak tak.. v 21 storoci ponukat taky shitny internet - pevnu linku, nechapem tych ludi co si to daju ked v okoli je sama optika, alebo 5G wifina, dokonca uz aj v Marikovej :D
No u nás až od minulého roku, ale bol to ukrutný skok z adsl telekomu 15/5M a ešte aj FUP, na optiku 1G/1G bez obmedzení.

Skoro som im urobil reklamu samozrejme len 15/1
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: Arris VIIP1002SL

Příspěvek od Steiner »

Aj v mojom Arris VIP1002ESL je Windows CE, ale mne ako som písal premier ligue ide na tom pekne a za príplatok 2€ mesačne k pevnej linke neobmedzenej a k internetu, no neber to.
U mňa VDSL:
Downstream Rate: 99008 Kbps
Upstream Rate: 11519 Kbps
Optika už sa ťahá tiež.
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
Odpovědět

Zpět na „Magio Sat, Magio IPTV, Magio Go“