Formuler F3

Linuxový sat. prijímač Formuler F1...F4

Moderátoři: cityglam1, JohnCena

milan209
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 70
Registrován: 15.květen 2016 - 18:59
satelitni prijimac: Formuler F3 Octagon SF8008 4K

Re: Formuler F3

Příspěvek od milan209 »

Ok. Ďakujem. Pochopil som. Skontrolujem.
Formuler F3, Octagon SF8008 4K, uClan Ustym 4K PRO
frm77
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 26.červen 2011 - 2:19
satelitni prijimac: Formuler 3 & Opticum HD x403p
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Formuler F3

Příspěvek od frm77 »

Zdravím chlapci, nevíte náhodou někdo, jak můžu nastavit heslo/pin na konktrétní TV program? V menu jsem našel, kde definovat pin a taky, jak se to má chovat (např. stačí jej zadat jednou za spuštění boxu nebo pokaždé při přepnutí na program, atd..). Ale už jsem nepřišel na to, jak definovat, aby konkrétní program byl chráněný pinem? Chci to kvůli dětem, ať omylem nepřepnou na program pro dospělé. Díky moc za jakékoliv vodítko. Mám F3, OpenPLi 4.
frm77
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 26.červen 2011 - 2:19
satelitni prijimac: Formuler 3 & Opticum HD x403p
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Formuler F3

Příspěvek od frm77 »

frm77 píše:Zdravím chlapci, nevíte náhodou někdo, jak můžu nastavit heslo/pin na konktrétní TV program? V menu jsem našel, kde definovat pin a taky, jak se to má chovat (např. stačí jej zadat jednou za spuštění boxu nebo pokaždé při přepnutí na program, atd..). Ale už jsem nepřišel na to, jak definovat, aby konkrétní program byl chráněný pinem? Chci to kvůli dětem, ať omylem nepřepnou na program pro dospělé. Díky moc za jakékoliv vodítko. Mám F3, OpenPLi 4.

Tak už jsem to našel. V seznamu programů ještě jednou tl. MENU... :-)
frm77
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 26.červen 2011 - 2:19
satelitni prijimac: Formuler 3 & Opticum HD x403p
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Formuler F3

Příspěvek od frm77 »

Ale našel jsem další zádrhel a to v CCCAM pluginu při sharování z jiného boxu. F3 je jako přjímač. CCCAM vytuhne a musím jej manuálně restartnout přes modré tlačítko->Softcam Setup->Restart softcam. Pak TV program funguje zase ok. Občas se mi to ale stane při nahrávání a v tomto případě bych uvítal možnost nějakého automatického restartu softcamu. Údajně to lze nějakým aut. skriptem, ale nikde jsem nenašel podrobnosti. Věděl by někdo, jak na to? Předem díky!
Uživatelský avatar
mmiriboy
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1869
Registrován: 30.srpen 2009 - 21:02
Bydliště: okr. Nitra

Re: Formuler F3

Příspěvek od mmiriboy »

frm77 píše:Ale našel jsem další zádrhel a to v CCCAM pluginu při sharování z jiného boxu. F3 je jako přjímač. CCCAM vytuhne a musím jej manuálně restartnout přes modré tlačítko->Softcam Setup->Restart softcam. Pak TV program funguje zase ok. Občas se mi to ale stane při nahrávání a v tomto případě bych uvítal možnost nějakého automatického restartu softcamu. Údajně to lze nějakým aut. skriptem, ale nikde jsem nenašel podrobnosti. Věděl by někdo, jak na to? Předem díky!
:)
Tu je riešenie prosté:
Zabudni na "nejaký" cccam plugin a radšej si to share rozbehni v oscame - a garantujem ti, že takéto problémy, ktoré máš teraz - zostanú minulosťou...
:poklona:
VU+ DUO 4K SE
Dreambox One UHD Combo
Gigablue UHD Trio 4K
Qviart Lunix CO & 4K
Formuler F4 Turbo Combo 2ks
Paraboly: E-85+120
28,2°+19,2°+13°+9°+4,8°E+0,8°W & 16°+23,5°E
SmartQuad LNBTitanium 0,1dB & LNB GI208+ octo &
MegasatQuad LNB 0,1dB
frm77
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 26.červen 2011 - 2:19
satelitni prijimac: Formuler 3 & Opticum HD x403p
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Formuler F3

Příspěvek od frm77 »

Ahoj, díky za radu, nakonec jsem nainstaloval poslední OPEN PLI 6.2 a vče funguje bez problémů. ;-) Ale mám další dotaz do pléna, je nějaká možnost sledovat na Formuleru F3 O2TV? Účet samozřejmě mám. Předem díky za jakékoliv vodítko.
Odpovědět

Zpět na „Formuler“