Sekání

Všetko o prijímači VU+ SOLO 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix, chocholousek

Odpovědět
marsum
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 12
Registrován: 28.říjen 2013 - 19:48
satelitni prijimac: Vu+ Solo 4K

Sekání

Příspěvek od marsum »

Zdravím, po letech bezproblémového provozu se mi začal přijímač během dne zasekávat. Někdy je to otázka pár vteřin, někdy i 2-3 minuty. Zjistil jsem, že v tu chvíli nejede ani webové rozhraní. Máte s tím někdo zkušenosti? Zaměřit se na externí zdroj? Nebo může být nějaký problém na základní desce?
hrotik
Odborník
Odborník
Příspěvky: 300
Registrován: 02.březen 2011 - 12:46

Re: Sekání

Příspěvek od hrotik »

Začal bych tím zdrojem, frekvence výpadků se zvyšuje? předpokládám, že image je VTI – kdy naposled aktualizované? popř. udělat zálohu všeho potřebného a přeflešovat, lnb je v pořádku? přepojit na druhý vstup tuneru, seká i na nekodovaných programech? Těžko radit na dálku příčin může být více.
VU+UNO 4K SE, VU+UNO 4K - VTI a FHDG 17, SF8008 - ATV7.3, 95cm AL-motor SG2100, 95cm Fe:13-19,2-23,5-28,2
Uživatelský avatar
w.o.l.f.
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 946
Registrován: 26.únor 2010 - 18:39
Bydliště: Ostravsko

Re: Sekání

Příspěvek od w.o.l.f. »

marsum píše:Zdravím, po letech bezproblémového provozu se mi začal přijímač během dne zasekávat. Někdy je to otázka pár vteřin, někdy i 2-3 minuty. Zjistil jsem, že v tu chvíli nejede ani webové rozhraní. Máte s tím někdo zkušenosti? Zaměřit se na externí zdroj? Nebo může být nějaký problém na základní desce?
Měl jsem vu+solo2 a u mě to byla základní deska naštěstí odešla po18 měsících a tak mi ji vyměnili v servisu v Německu. Ale stálo mě to dost úsilí jelikož prodejce se moc nesnažil a sváděl problémy na image, pluginy, hdd, oscam a bůhví co ještě. Klasika mi to tu běží bezchybně apod. Kdybych tenkrát neposurfoval po německých forech neměl bych šanci. Byla to tehdy docela častá závada rok 2014 nebo 2015 nevím přesně. Po výměně desky box jede u známého dodnes.
zgemma h7s, Vu+solo2, t-90 4°W-39°E
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ SOLO 4K“