Chyby po instalaci OpenPLi6.1

Všetko o prijímači VU+ SOLO 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix, chocholousek

Odpovědět
Mila_s
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 158
Registrován: 13.březen 2017 - 18:45
satelitni prijimac: VU+ Solo 4k

Chyby po instalaci OpenPLi6.1

Příspěvek od Mila_s »

a) Zobrazuje se mi hláška: "Cannot read CA certs for HTTPS access. HTTPS access is disabled."
b) Zobrazuje se mi hláška: "Některé pluginy nejsou dostupné: System Plugin/Transcoding Setup ('HasH265Encoder')".
c) Kde se dá nastavit defaultní bouquet pro EPG ? (Nepamatuje si mé nastavení).
Neporadíte co s tím ?
VU+ Solo 4k, OpenPLi 7, OSCAM, Skylink karta (v UNI čtečce jako Irdeto), Flexi 10.
Mila_s
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 158
Registrován: 13.březen 2017 - 18:45
satelitni prijimac: VU+ Solo 4k

Re: Chyby po instalaci OpenPLi6.1

Příspěvek od Mila_s »

Nikdo neví, nebo jsem dal dotaz do špatného tématu ?
VU+ Solo 4k, OpenPLi 7, OSCAM, Skylink karta (v UNI čtečce jako Irdeto), Flexi 10.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Chyby po instalaci OpenPLi6.1

Příspěvek od efendy55 »

aj mne to pyskuje .... ale ešte viacej vecí mu tam vadí .... ale skúšal som to v multiboote ... #-o a tam je naozaj dosť problémov s image od openpli v akom kolvek boxe ... :o ](*,) a to nevie ani rozpoznať cez multiboot interný HDD samozrejme nič neprehrá , nefunguje nahrávanie ,timeshift a iné veci . :D ale pred rokom som tam mal staršie openpli a tam takéto problémy
veru neboli ... :Yahoo!: takže ja openpli nepoužívam takmer vôbec . :smoke: aj ked image to nie je zlé je jednoduché ,rýchle a ako sateleit ide bez problémov .... \:D/
Všetko 4K
digitman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 52
Registrován: 31.srpen 2007 - 12:37

Re: Chyby po instalaci OpenPLi6.1

Příspěvek od digitman »

Open PLI som z boxu vyhodil robil mi občastné reštarty boxu a mnoho iných vecí mal som ho priamo aj na multibote. Teraz používam VTI žiadne multiboty a nemám problém. Pravdou ale je že v VU zero Open PLI chodí stabilne taktiež aj Vu solo se V2.
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ SOLO 4K“