Nezobrazujú sa picony 19.2

Všetko o prijímači VU+ SOLO 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix, chocholousek

Odpovědět
Palinko950
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 07.únor 2016 - 9:35

Nezobrazujú sa picony 19.2

Příspěvek od Palinko950 »

Zdravím vás odborníci fóra.Už rok mám VU+SOLO 4K , soft. OPENpli 6.0 Môj nasledovný problém je. Po dlhšom čase,som si chcel aktualizovať najnovšie picony 19.2 - 23.5 - 28.2 . Picony 220x132 vždy kopírujem do prijímača cez total commander. Vždy to šlo všetko OK. Stiahol som si najnovšie picony od chocholouška s google discu , ako vždy. Po prekopírovaní som zistil,že picony 19.2 sa nezobrazujú. Spravil som aj reštart prijímača. 23.5 -28.2 sa zobrazujú. Banujem,že som si nespravil zálohu starých picon. Už sa s tým trápim tretí deň a nie a nie picony 19.2 tam dostať. Preto vás prosím,ak mi vie niekto poradiť,prosím vás o radu. Zatiaľ vám ďakujem. :poklona:
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: Nezobrazujú sa picony 19.2

Příspěvek od petersk »

Asi Ti nesedia service reference. Ja by som urobil nasledovnú vec. Aktualizoval by som satellite.xml. A potom preskenoval ešte raz celú družicu.
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezobrazujú sa picony 19.2

Příspěvek od chocholousek »

Palinko950 píše:Zdravím vás odborníci fóra.Už rok mám VU+SOLO 4K , soft. OPENpli 6.0 Môj nasledovný problém je. Po dlhšom čase,som si chcel aktualizovať najnovšie picony 19.2 - 23.5 - 28.2 . Picony 220x132 vždy kopírujem do prijímača cez total commander. Vždy to šlo všetko OK. Stiahol som si najnovšie picony od chocholouška s google discu , ako vždy. Po prekopírovaní som zistil,že picony 19.2 sa nezobrazujú. Spravil som aj reštart prijímača. 23.5 -28.2 sa zobrazujú. Banujem,že som si nespravil zálohu starých picon. Už sa s tým trápim tretí deň a nie a nie picony 19.2 tam dostať. Preto vás prosím,ak mi vie niekto poradiť,prosím vás o radu. Zatiaľ vám ďakujem. :poklona:
Nahod si setting od Vhannibal vsechny picony jsou delany podle nej.
Palinko950
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 07.únor 2016 - 9:35

Re: Nezobrazujú sa picony 19.2

Příspěvek od Palinko950 »

Zdravím vás . Ďakujem za rady. Vyriešené. Stiahol som setting,na ktorý ma naviedol chocholousek. Picony sú na správnom mieste. :Yahoo!: :poklona:
r.redford
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 14
Registrován: 04.leden 2018 - 16:49
satelitni prijimac: VU Solo 4K

Re: Nezobrazujú sa picony 19.2

Příspěvek od r.redford »

zdravim,mam nahrane pitcony,ale potreboval bych poradit,jak je nastavit,cestu k urcitymu satelitu,diky,bob,piste do sz
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ SOLO 4K“