e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 20.Říjen 2017 - 23:35

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 7 příspěvků ] 
Autor Zpráva
PříspěvekOdeslal: 10.Říjen 2017 - 22:29 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Poděkoval: 8 krát
Poděkováno: 1 krát
Zdravím, dnes vyšel na parabole článek, že ve VTi 11.0.2 lze po ukončení nahrávky, která se nahrála zakodovaně, ji dodatečně odkódovat. Má s tím někdo zkušenosti a pokud ano, jde to provést i při nahrávání z kabelovky UPC ? Modul od UPC je schopný dekódovat jen jednu stanici, a pokud na něco kodovaného koukám, nemohu nic jiného kodovaného nahrávat. Pokud by to šlo odkódovat později ( což uměl už asi před sedmi roky dvoutunerový Mascom 5300 ), byla by to pro mne skvělá zpráva ( autor článku v parabole - Ing. Martin Švehlík - se o tom moc podrobně nerozepisuje )

PříspěvekOdeslal: 11.Říjen 2017 - 9:42 
Moderátor
Moderátor

Poděkoval: 4 krát
Poděkováno: 52 krát
A co ti brani to vyzkouset? A ano v nekolika poslednich updatech (neni to vlastnost pouze VTI, ale driveru primo od VU) je tato vlastnost pridana a snad i odladena. Na nemeckych forech asi najdes vic, zdei tezko se najde nekdo kdo ma UPC kabel a offline descrambling pouziva. Takze odezva tady nebude masova.
Timto se hodlam zaobirat az nas skl obdari vypnutim karet v uni, predpokladam ze to bude vanocni darek, a az podle vysledku funcionality se rozhodnu co s kartou skl.
Příloha:
off_descrb.jpg

p.s. vsim si si ze tento pan ma u clanku vzdy diskusi vypnutou, takze vlastne boji a nehodla s nikym diskutovat?

Nemáte dostatečná oprávnění pro zobrazení souborů připojených k tomuto příspěvku.

PříspěvekOdeslal: 11.Říjen 2017 - 9:54 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Mockrát díky za odpověď, vyzkoušení mi bránilo to, že jsem nevěděl, kde v nastavení ( a že jich ve VU je obrovské množství) tu položku hledat, navedla mě až Tvá fotka, že se to nastavuje v časovači nahrávání

PříspěvekOdeslal: 11.Říjen 2017 - 10:13 
Veterán fóra
Veterán fóra

satelitni prijimac: f3, f4t, x403p, amiko 8340
Místo/Bydliště: KE, Slavičín, Praha
Poděkoval: 126 krát
Poděkováno: 125 krát
chrdinka napsal:
Mockrát díky za odpověď, vyzkoušení mi bránilo to, že jsem nevěděl, kde v nastavení ( a že jich ve VU je obrovské množství) tu položku hledat, navedla mě až Tvá fotka, že se to nastavuje v časovači nahrávání

Jednoducho mozes nabehnut na polozku v zozname nahravok, tlacitko menu a spustit offline dekodovanie. Ci to funguje netusim, lebo nahravky robim priamo dekodovane :-).

PříspěvekOdeslal: 11.Říjen 2017 - 15:29 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Vyzkoušel jsem a funguje i na dekódování kabelové UPC. V seznamu nahrávek je nutné označit zakódovanou nahrávku zámkem a ve stanovený čas , když je přístroj ve standby, se nahrávka odkóduje. Ani nevadí, když je před uvedením přístroje do standby puštěna zakódovaná stanice. Po zapnutí přístroje se na obrazovce na sekundu objeví hláška o dekódování nahrávky

PříspěvekOdeslal: 12.Říjen 2017 - 14:06 
Pokročilý
Pokročilý

Poděkoval: 3 krát
Poděkováno: 8 krát
zkoušeno na TivuSat s CI a taky OK

PříspěvekOdeslal: 12.Říjen 2017 - 18:56 
Pokročilý
Pokročilý

Poděkováno: 8 krát
Soft offline descramble siaha desať a viac rokov dozadu. To, čo tu popisujete - hw offline descramble, je nepochybne zaujímavé, no podľa mňa zbytočná námaha vývojárov. Tudy cesta nevede.
Zaujímalo by ma, čo spraví box ak v standby dekóduje a následne je zapnutý.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 7 příspěvků ] 

Všechny časy jsou v UTC+02:00