EPG na viac dni

Všetko o prijímači VU+ SOLO 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, tommix, Pr0metheUs, chocholousek

Odpovědět
alibabask
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 12
Registrován: 21.říjen 2016 - 1:42

EPG na viac dni

Příspěvek od alibabask »

EPG mate tiez len na sedem dni vopred ? Hodil by sa na 14 dni. Je to mozne niekde nastavit ? Bo neznam kde.
Dik juro


Odoslané z môjho iPad cez Tapatalk
Uživatelský avatar
Foolproof
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 277
Registrován: 19.leden 2007 - 13:45

Re: EPG na viac dni

Příspěvek od Foolproof »

Pokud trváš na EPG nevím, mně vyhovuje TV program na 14 dní, který obsahuje plugin Stream Cinema, nemusím prohrabávat hromady balastu.
VU+ Solo4K a VTI 14, parabola Nokia Sathunter 146x120, rotátor ze Sovětského Svazu na 36 V z roku 1992, pozicioner Nokia, Dune BDPrime, Yamaha media receiver, Evolveo H8+LibreElec, plasma Panasonic 165 cm a spousta dalšího bordelu 8)
alibabask
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 12
Registrován: 21.říjen 2016 - 1:42

Re: EPG na viac dni

Příspěvek od alibabask »

Skor mi ide o to ze si chcem nastavit nahravanie vopred a niektore serialy idu dost dlho. Nahravat len podla nazvu mi v enigme nejde.

Ked som mal niekedy magio tam stacilo zadat napr. Biely dom, a vsetko co slo pod tymto nazvom sa automaticky nahralo.

Teraz chcem aspon nahodit nahravanie na 14 dni. Rad si pozriem viac casti zo zaznamu, ako cely cas sediet pri boxe vu+ duo




Odoslané z môjho iPad cez Tapatalk
Uživatelský avatar
Foolproof
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 277
Registrován: 19.leden 2007 - 13:45

Re: EPG na viac dni

Příspěvek od Foolproof »

Nejsem si jistý, ale myslím, že EPG Share 3.1 R10 umí i 14 dní a nahraje to do adresáře...
VU+ Solo4K a VTI 14, parabola Nokia Sathunter 146x120, rotátor ze Sovětského Svazu na 36 V z roku 1992, pozicioner Nokia, Dune BDPrime, Yamaha media receiver, Evolveo H8+LibreElec, plasma Panasonic 165 cm a spousta dalšího bordelu 8)
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ SOLO 4K“