Nastavenie tunerov v SOLO 4K

Všetko o prijímači VU+ SOLO 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, tommix, Pr0metheUs, chocholousek

Odpovědět
Uživatelský avatar
vlado222
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 126
Registrován: 20.prosinec 2016 - 6:32

Nastavenie tunerov v SOLO 4K

Příspěvek od vlado222 »

pekný deň, priatelia,
po kúpe nového SOLO 4K som zápasil s nastavením tunera FBC tak, aby prepínal a prijímal programy z 8 satelitných pozícií, aby fungovalo súčasné prijímanie programov (PiP, PaP, streaming, transcoding, nahrávanie na HDD...),
dnes už to všetko funguje,
chcem sa poďakovať prispievateľom tu na fóre, najmä satelitnému mágovi a moderátorovi Chocholouskovi, ktorého rady a príspevky mi pomohli rozbehať moju zostavu :-)
som tiež zvedavý na vaše skúsenosti s FBC tunerom, ktorý prináša úžasné možnosti.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
VU+ SOLO 4K, VTI 14.0.3, FHD Glass 17, OSCam r11570,
VU+ UNO 4K SE, VTI 14.0.5, FHD Glass 17, OSCam r11570,
Formuler 4 Turbo, 2x AB Cryptobox 650HD,

Maximum E85 multifocus, 28,2°E _ 23,5°E _ 19,2°E _ 13°E _ 4,9°E _ 0,8°W
milan14765
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 22.leden 2011 - 20:36

Re: Nastavenie tunerov v SOLO 4K

Příspěvek od milan14765 »

vlado222 píše:pekný deň, priatelia,
po kúpe nového SOLO 4K som zápasil s nastavením tunera FBC tak, aby prepínal a prijímal programy z 8 satelitných pozícií, aby fungovalo súčasné prijímanie programov (PiP, PaP, streaming, transcoding, nahrávanie na HDD...),
dnes už to všetko funguje,
chcem sa poďakovať prispievateľom tu na fóre, najmä satelitnému mágovi a moderátorovi Chocholouskovi, ktorého rady a príspevky mi pomohli rozbehať moju zostavu :-)
som tiež zvedavý na vaše skúsenosti s FBC tunerom, ktorý prináša úžasné možnosti.
Dobry den.Skusal som zapojenie diseqc prepinacov podla teba,ale mne to nejde.Asi aj preto lebo ja to mam trocha ine.Ja potrebujem nastavit diseqc na dva druzice 23,5 a 28,2 mam dva Technomate TM-4 Quad Super High Gain Universal 0.1dB LNB prepojene cez diseqc prepinace 4/1 Technomate TM-4S High Performance DiSEqC 4/1 Switch.Mal som to zapojene do troch jednotunerovych prijimacov jeden kabel som mal nevyuzity,podotykam ze vetko fungovalo.Po zakupeni vu+solo4k som dva kable zapojil do tohto prijimaca a dva mam napojene v jednotunerovych prijimacoch.Vsetky tri prijimace funguju dobre len ten vu+funguje tiez ako jedno tunerovy prijimac.Neda sa nahravat z inej polarity ako prave pozeram na TV.Skusal som uz rozne nastavenia,ale zatial ziadne vysledky.Vedel by niekto poradit?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ SOLO 4K“