prepinanie na hdmi vstup TV v standby

Všetko o prijímači VU+ SOLO 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, tommix, Pr0metheUs, chocholousek

Odpovědět
abdulmp
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 23.listopad 2007 - 9:41

prepinanie na hdmi vstup TV v standby

Příspěvek od abdulmp »

Caute,
Mam Solo 4K s VTI image 9.0.2 (predposledny update pred 9.0.3) a to je pripojene na vstup HDMI1 TV plazmy panasonic G20. Problem je ze ked pozeram na TV cez tuner terestrial vysielanie a pripojene solo je standby rezime tak mi kazdych par minut TV prepne na HDMI vstup kde je pripojene solo (a tam samozrejme tma lebo solo je v standby) ale neviem preco to prepina na ten vstup ked je to v standby. Ma niekto podobnu skusenost?

HDMI-CEC v menu vti mam vypnute.
akva
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 291
Registrován: 04.březen 2011 - 0:02

Re: prepinanie na hdmi vstup TV v standby

Příspěvek od akva »

tak si to ještě vyzkoušej vypnout v i TV, pokud neuspěješ vyzkoušej dát vstup z vu+ solo 4k do jiného hdmi co ti to bude dělat, nebo hdmi -cec z vu+ odinstaluj
Vu+ ULTIMO 4K/DVB-S2X/VTI 14.0.6,Neoboot + 8 image,DVB_T2/T_dual); VU+ solo4k (VTI 14.0.5,Noboot-PurE2,Open Pli,openEsi. VU+ solo2 (PuE2 6.3),Full HD Glass17, hdd 1750Gb,1x 1000Gb, 2x 650GB, 1.par.- LBN na 23,5E,19E,13E, 2.par.0.8E + 3.par. motor 53°E-30°W,
abdulmp
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 23.listopad 2007 - 9:41

Re: prepinanie na hdmi vstup TV v standby

Příspěvek od abdulmp »

Dik, prepol som to na iny HDMI vstup a vyzera ze uz to neprepne (na panasonicoch to moze automatickych prepinat len na tom HDMI1 - udajne...) len neviem ci je mozne nastavit solo tak aby to v standby neprepinal - nieje nato dovod...
Nechcem miesat temy ale pri zistil som aj to ze namiesto mnou zvolenej aktualizacie zo zoznamu updatov vo VTi (zvolil som nejaky datum pred 9.0.3) mi nainstalovalo 9.0.3 s poslednym update - otazka je malo to nainstalovat najaktualnejsi update?
akva
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 291
Registrován: 04.březen 2011 - 0:02

Re: prepinanie na hdmi vstup TV v standby

Příspěvek od akva »

ať zvolíš cokoli, nainstaluje ti to vše, včetně posledního update co tam je. Takže odpověď zní, ano mělo to nainstalovat najaktualnejsi update.
ještě k tomu vypnutí - je režim spánku, ten ti jen vypíná výstup hdmi a možná ještě nějakou drobnost a potom "hluboký spánek" který ti vypne celý přijímač do pohotovostního stavu.
Vu+ ULTIMO 4K/DVB-S2X/VTI 14.0.6,Neoboot + 8 image,DVB_T2/T_dual); VU+ solo4k (VTI 14.0.5,Noboot-PurE2,Open Pli,openEsi. VU+ solo2 (PuE2 6.3),Full HD Glass17, hdd 1750Gb,1x 1000Gb, 2x 650GB, 1.par.- LBN na 23,5E,19E,13E, 2.par.0.8E + 3.par. motor 53°E-30°W,
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ SOLO 4K“