WeTek

Všetko o prijímači WeTek Play .

Moderátoři: helix26, Sosie

Pravidla fóra
Pripravujeme ......
Uživatelský avatar
helix26
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 499
Registrován: 21.červen 2011 - 9:29
satelitni prijimac: linux, XBMC, Android
Kontaktovat uživatele:

WeTek

Příspěvek od helix26 »

prvy dojem
uzasne lahucky =D> viac zajtra
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
helix26
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 499
Registrován: 21.červen 2011 - 9:29
satelitni prijimac: linux, XBMC, Android
Kontaktovat uživatele:

Re: WeTek

Příspěvek od helix26 »

Dialkove ovladanie malinke ... nadhera :good:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
helix26
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 499
Registrován: 21.červen 2011 - 9:29
satelitni prijimac: linux, XBMC, Android
Kontaktovat uživatele:

Re: WeTek

Příspěvek od helix26 »

Uz som pri PC pripajam aj odkaz na PDF s technickou specifikaciou

http://wetek.com/wetek_basic.pdf

http://wetek.com/#home_specs
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: WeTek

Příspěvek od Steiner »

Žeby ďalšia "haraburda" v dome ? :D
Ako prvé pri novej veci na fóre treba uviesť odkiaľ fúka - dovozca -distribútor-predajca. atď.
- znalým to hneď niečo napovie, že jo.
Naposledy upravil(a) Steiner dne 09.červen 2015 - 6:27, celkem upraveno 1 x.
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3034
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: WeTek

Příspěvek od revis »

Poslal som mu moj box. Nemam cas sa mu venovat, kolko by v tomto stave potreboval. Helix je programator, box je v dobrych rukach .
wetek ma este dost chyb (vzhladom na pol roka, co ho pouzivaju nemci), nechapem co doteraz robili . Ale ide sa dalej .
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: WeTek

Příspěvek od dlhe_pole »

Steiner píše:Vyzerá to na ďalšiu haraburdu, je to tak alebo nie?, "ľahké veci nemám rád" :D
Ako prvé pri novej veci na fóre treba uviesť odkiaľ fúka - dovozca -distribútor-predajca. atď.
- znalým to hneď niečo napovie, že jo.
tak tak ... desi ma ked vidim novy box a sietovka 10/100 Mb .. s rychlostou procaku sa idu pos*at ktory pred ktoreho, s ram pamatami taky tak a taku dolezitu vec ako LAN zanedbavaju
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: WeTek

Příspěvek od Steiner »

Jak kukám, tak kukám, tak 1x DVB-S2 + 1x DVB-C/T/T2 súčasne sa ani do tehoto bazmeku nedá vpratať, že jo.
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
Uživatelský avatar
Sosie
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 06.říjen 2010 - 20:57
satelitni prijimac: AB IP Box 9000HD

Re: WeTek

Příspěvek od Sosie »

Recenzia tohto prijmaca

Kód: Vybrat vše

http://www.parabola.cz/clanky/5585/wetek-play-nova-dimenze-1/
http://www.parabola.cz/clanky/5586/wetek-play-nova-dimenze-2/
Uživatelský avatar
helix26
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 499
Registrován: 21.červen 2011 - 9:29
satelitni prijimac: linux, XBMC, Android
Kontaktovat uživatele:

Re: WeTek

Příspěvek od helix26 »

Sosie píše:Recenzia tohto prijmaca

Kód: Vybrat vše

http://www.parabola.cz/clanky/5585/wetek-play-nova-dimenze-1/
http://www.parabola.cz/clanky/5586/wetek-play-nova-dimenze-2/
dakujem pan kolega pustime sa do toho spolocne :smoke: :thankyou:
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: WeTek

Příspěvek od dlhe_pole »

Steiner píše:Žeby ďalšia "haraburda" v dome ? :D
Ako prvé pri novej veci na fóre treba uviesť odkiaľ fúka - dovozca -distribútor-predajca. atď.
- znalým to hneď niečo napovie, že jo.
tak je to jasne podla tych odkazov vyssie.. hold stary adler alias quido alias garazovy velkoobchod dopratal dalsi čerep a chlapci starajte sa v duchu prislovia: " dejte mi lidi as já to udelám " ... juj jak typicke českeee :D
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: WeTek

Příspěvek od Steiner »

No šak OK.

Len som nepochopil prečo "soudruzi ze slovinska" nenamontovali aspoň jednu uni za 3$ do neho.
Lebo toto konštatovanie "nemá chybu": :)
Pokud však předpokládáte použití vlastní přístupové karty budete potřebovat externí USB čtečku.
Ešte že to nedali na certfikáciu SkyLink ready. :D
Naposledy upravil(a) Steiner dne 22.červen 2015 - 14:30, celkem upraveno 1 x.
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
Uživatelský avatar
helix26
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 499
Registrován: 21.červen 2011 - 9:29
satelitni prijimac: linux, XBMC, Android
Kontaktovat uživatele:

Re: WeTek

Příspěvek od helix26 »

netusim napis im :)

prikladam youtube prezentaciu WeTeku tento tyzden sa mu ideme venovat so Sosiem

https://www.youtube.com/watch?t=60&v=qUrz8KfgAC4
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: WeTek

Příspěvek od Steiner »

Potom napíš aj porovnanie kvality obrazového výstupu napr. v porovnaní s HDBoxom čo máš.
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
Uživatelský avatar
helix26
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 499
Registrován: 21.červen 2011 - 9:29
satelitni prijimac: linux, XBMC, Android
Kontaktovat uživatele:

Re: WeTek

Příspěvek od helix26 »

OK mam sice prismcube ale preslo mi rukami skoro vsetko napisem
11chloe
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 829
Registrován: 18.listopad 2014 - 18:03

Re: WeTek

Příspěvek od 11chloe »

Je to spíš myšleno jako multimediální centrum a pak bych i pochopil že tam neni čtečka a tuner je jen jako doplněk. Můžete si to koupit i bez tuneru.
Z mého pohledu je důležité, že má podporu od openelec , což je do budoucna oproti jiným velké plus.
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: WeTek

Příspěvek od dlhe_pole »

11chloe píše:Je to spíš myšleno jako multimediální centrum a pak bych i pochopil že tam neni čtečka a tuner je jen jako doplněk. Můžete si to koupit i bez tuneru.
Z mého pohledu je důležité, že má podporu od openelec , což je do budoucna oproti jiným velké plus.
hmm, ked budem chciet multimedialne centrum tak si v kraj nudze kupim trebars toto : http://stolne-pocitace.heureka.sk/intel ... e/#section a budem na tom 100 x lepsie ako s nejakym underwasserman nedodelkom a nepotrebujem ani ziadneho "operenca" k tomu :D
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3034
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: WeTek

Příspěvek od revis »

Citacka sa dokupit da , dokonca aj pripojit. Videl som uz aj pribastlenu usb citacku v nutri - co je ale hraniciace so sado-maso , podla mna. Pouzival som na to externu citacku, pripojenu k USB .
Nemci to uz predavaju vraj pol roka. Co ale robil toho polo roka vyvoj, to veru neviem . Aha , viem . Kedze tuner zjavne nespolupracoval s API , nevedelo to ani naladit programy , natvrdo pre Nemcov pridali TP do databazy (Astra 19,2 ) Na 9°E jaksi zabudli.... Samozrejme, ak medzitym zacal vysielat novy TP - hold smola. Az teraz sa pohli veci dopredu - podotykam ale, ze reklamne kampane na wetek sa tvaria ako na hotove zariadenie uz skoro rok . Verzii sw je vela - zbytocne sa stiepi vyvoj . Existuje uz aj enigma2 , ktoru som v case testovania mal este s dost chybami. Dnes uz je aj v e2 pre wetek celkom slusny pokrok .
Trosku tu tuto skeciu rozvinieme , porobime sekcie , az cas ukaze,ktore vyvojove smery pojdu do "kytek" .
Mne Wetek svojou stavbou pripomina skor raspberry pi 2 - sam som pokusne na Wetek nainstaloval LInux OS a chvilu ho pouzival ako PC :) Ozaj vela moznosti pouzitia, pojde hlavne o to, aby jedna moznost presne urcovala typ pristroja a bola signifikantna pre Wetek . Odvaha vyrobcovi zariadenia rozhodne nechyba - ked pozeram na reklamne kampane na nete - podla nich to je DVB prijimac s Androidom . No uvidime.
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: WeTek

Příspěvek od liquere »

Mozno sa konecne nasiel ten efendyho "bazmek" v spravnom slova zmysle...... :smich:
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
dreteam
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 143
Registrován: 16.březen 2012 - 15:32

Re: WeTek

Příspěvek od dreteam »

aj android, aj openelec, aj linux v suvislosti so sat. prijimacom, sluzia len na jedno - spustenie xbmc(kodi),
prijimace s xbmc tu uz mame a ich slava nekvitne, lebo xbmc ma korene v multimedialnom prehravaci a proti specializovanej enigme sa nechyta,
takze co je silna stranka xbmc - ktora je schopna pritiahnut uzivatelov - jeho internetove addony, a ked sme pri nich - ake vynikajuce cz sk addony su k dispozicii?, ktory velky poskytovatel iptv sluzieb poskytuje addony pre xbmc?, a ktore z nich sa daju predplatit ...

co sa tyka hardware tak Wetek je uz za zenitom, na trhu su arm 4 a viac-jadrove boxy s lepsim hw, h265,4k za podobnu cenu

ak ma bojovat so zakladnou funkcionalitou - ktora funguje v enigme na mipsoch, tak je to vopred prehraty boj, a vyhodnejsie bude mat sat box s enigmou, a android box s xbmc a aplikaciami, i ked, ani s tym androidom to mozno nie je take ruzove, ako sa niekedy snazia presvedcit predajcovia ....
ET10000, DM900 Triple, OpenPLI, OpenATV...
Uživatelský avatar
helix26
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 499
Registrován: 21.červen 2011 - 9:29
satelitni prijimac: linux, XBMC, Android
Kontaktovat uživatele:

Re: WeTek

Příspěvek od helix26 »

jednoznacne musim nesuhlasit

predimenzovanost hardwaru o ktorej pises nie je vyhodou ale iba zvysuje cenu co je zbytocne

xbmc a android su na vzostupu viackrat som spomenul ze podla mna Enigma 2 uz dosiahla maximum

na rade su prave prijimace ako WeTek alebo HD box enibox, Prismcube s XBMC a Andoroidom
Odpovědět

Zpět na „WeTek Play“