Zmiznutie EPG s coolstreamera tank

Vsetko o Neutrino HD, co sa nehodi k inym sekciam .

Moderátoři: EnoSat, toprun, marecek29, Pr0metheUs

Odpovědět
Palinko950
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 07.únor 2016 - 9:35

Zmiznutie EPG s coolstreamera tank

Příspěvek od Palinko950 »

Zdravím vás . Prosím o radu. [-o< V coolstreamery Tank , my odrazu prestalo fungovať na všetkých programoch EPG . Ako na Skylinku 23.5 ,tak aj na nemcoch 19.3 . Stále píše : EPG nieje dostupné. Mám tam soft. NG 2.80 Beta. Pozeral som , či sa náhodou nevymazal s var/tuxbox/confing/ . Je tam. Už som vyskúšal všetko možné , ale bezvýsledne. Mám ho 2 roky , zatiaľ všetko OK. Až teraz. Preto vás prosím , kto má s týmto skúsenosť , poraďte mi. Vopred ďakujem. :thankyou:
Uživatelský avatar
Pr0metheUs
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 197
Registrován: 27.prosinec 2008 - 18:34

Re: Zmiznutie EPG s coolstreamera tank

Příspěvek od Pr0metheUs »

No, ak nepomoze fastscan nahodil by som tam oficialny softver. NG vyvojovy tim uz beztak neexistuje, takze ziadna podpora sa uz nedeje. A znovupreinstalacia rovnakeho softu uz tym padom nema zmysel.
Palinko950
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 07.únor 2016 - 9:35

Re: Zmiznutie EPG s coolstreamera tank

Příspěvek od Palinko950 »

Pr0metheUs píše:No, ak nepomoze fastscan nahodil by som tam oficialny softver. NG vyvojovy tim uz beztak neexistuje, takze ziadna podpora sa uz nedeje. A znovupreinstalacia rovnakeho softu uz tym padom nema zmysel.
Zdravím ťa .S tým fastscanom si mal pravdu. Najprv nabehlo EPG iba na platených programoch.Na 19.2 nič. Potom som spravil reštart softwaru . Odrazu šlape všetko ako má. EPG na 23.5 a 19.2 šlape v plnej paráde. Som ti veľmi povďačný za radu. :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: Len nechápem , ako sa mohlo stratiť. Ešte raz :thankyou: :poklona:
Odpovědět

Zpět na „Diskusia Neutrino HD1 , HD2“