GP4 - picony

Tady se mužete ptát co vás zajímá ohledně Dreamboxu

Moderátoři: EnoSat, cityglam1

pele1
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1063
Registrován: 11.leden 2011 - 16:57

Re: GP4

Příspěvek od pele1 »

takto to vyzerá v metrixstyle keď sú tam 50x30 samozrejme s GP4
screenshot (35).jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
palov63
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 141
Registrován: 12.květen 2012 - 9:37
satelitni prijimac: dream920triple

Re: GP4

Příspěvek od palov63 »

Asi neřeknu nic nového, ale možná to někomu pomůže. Může se stát, že nahrajete picony do špatného adresáře, třeba jenom picon. V mymetrix nastaveních je přesně definovaná složka na tyto picony /picon_50x30/ a stačí tam nedat to lomítkao a picony se neukážou. Stačí přejmenovat na výše uvedené a vše bude šlapat ok

mjozef - já myslel, že máš nastavené jenom těch pár řádků v přehledech, proto se mi to zdálo ok, ted už je to jasné, já to mám taky tak
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) palov63 dne 07.říjen 2018 - 8:16, celkem upraveno 1 x.
Dreambox 920triple, Fuba 85 s multifocusem, 105 Gibertini na rotoru
pele1
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1063
Registrován: 11.leden 2011 - 16:57

Re: GP4

Příspěvek od pele1 »

picony v zozname staníc sa nastavujú v nastavení voľby staníc aj cesta k ním
Naposledy upravil(a) pele1 dne 07.říjen 2018 - 8:25, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: GP4 - picony

Příspěvek od Radovan111 »

Prosím už jsem to tu řešil s panem Chocholouskem
kdyýtak prosím přesuňte
určitě dnes pozna že jsem asi pětkrát nebo vícekrát se snažil stáhnout.

zkoušel jsem to protože jsem si to nezapamatoval ty cesty těch picon- stahování - tak se mu omlouvám a poprosím kde mám chybu proč mě zase nejdou stáhnout měnil jsem image z duvodu že box zdechnul po aktualizacích
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: GP4 - picony

Příspěvek od VTronik »

Nevím, co si chceš pamatovat. Ten nastavený adresář vidíš přímo na obrázku, který jsi sem dal /media/usb.
Otázka je jen to, zda ten adresář skutečně v boxu existuje, zda máš v boxu připojenou flashku a adresář /media/usb je boxem namountovaný. Pokud ti stahování selhává, tak asi ne. V nastavení pluginu pro stahování si ten adresář změň na existující a bude to fungovat. Samozřejmě do toho adresáře potom musíš mít nasměrované "čtení" picon (například skinem).
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: GP4 - picony

Příspěvek od chocholousek »

Radovan111 píše:panem Chocholouskem
Toho pana si strc nekam, a chocholousek proto ze si myslim ze si ze sebe je treba neustale delat legraci. :Yahoo!:

Obrázek
Vis nejdulezitejsi udalosti vcerejsiho dne byla GP Abu Dhabi F1, a opravdu ale opravdu mne vcera picony nezajimaly. :P Nesleduju a nehodlam sledovat co kdo (zase) vyvadi na picon.cz. Duvod? Tak jak to funguje, funguje to dobre. A vysvetleni k onomu obrazku? Inu kdyz v jeden den stahnes jeden a ten sam balicek do jednoho mista na disku 6x, je logicke ze se zapnutou synchronizaci v plaginu dostanes alespon 5x k podobnemu vysledku jako na obrazku. Poprve dojde k odstraneni nepotrebneho pridani vseho co schazi prepsani vseho co je rozdilne na disku a v balicku. A ted ruku na srdce kdyz totez udelas 2x 3x 4x 5x nebo 6x v jeden den co chces mazat pridavat nebo menit kdyz uz si to udelal nekolikrat pred kratkou chvilkou?? Vis logicky dokud ja na picon.cz ten balicek nezmenim tak nedojde ke zmene vysledku pri aktualizaci balicku pomoci plaginu. A ano porad vse stahujes znova a znova a znova, uz se zase blizis k hranici 1K balicku a dnes v 0:59 Ti byl dalsi dwl docasne zamezen. (_!_)

P.S. vcera jsem si vsimnul u Tebe dochazi k velke schizofrenii, komentovat vlastni prispevky je uz docela velke postizeni! ](*,)
Naposledy upravil(a) chocholousek dne 28.listopad 2023 - 13:57, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: GP4 - picony

Příspěvek od Radovan111 »

Ano tak dobře mám schizofrenii,
ale myslím si že jsou zde i horší co se ptají pořád dokola na něco, moc jich nebude, ale možná někdo by se našel, nevím v pohodě, hezký den přeji :poklona:
PS: Jednu družici jsem se snažil stáhnout víc ne přísahám- byly to pozemní stanice
Naposledy upravil(a) Radovan111 dne 28.listopad 2023 - 11:03, celkem upraveno 1 x.
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: GP4 - picony

Příspěvek od Radovan111 »

To nechapu jak je to mozne ku..va tak to vymazte jsem to psal na mobilu
Naposledy upravil(a) Radovan111 dne 28.listopad 2023 - 12:34, celkem upraveno 2 x.
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2740
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: GP4 - picony

Příspěvek od EnoSat »

uz zase ? mozes nam vysvetlit aky vyznam ma citovanie predchadzajuceho prispevku ?
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: GP4 - picony

Příspěvek od chocholousek »

EnoSat - Dela to naschval aby dokazal svoji pravdu.

Radovan111 Existuji obecna pravidla, jako napriklad ze NIKDY opakuji NIKDY necitujeme prispevek ktery je posledni pokud na nej reragujeme.

No pak tu mame to nac upozornuji ja, protoze ty si vubec nic s toho co jsem napsal nepochopil! Odkaz citovat mackame pouze pokud chceme na nejaky konkretni prispevek reagovat = diskutovat. Pokud tak jako ty reagujes = citujes sam na sebe, znamena to ze diskutujes sam ze sebou. Jenze k diskusi je treba minimalne dvou, a schizofrenie je porucha osobnosti kdy se muze v jedne osobe nachazet vyce jez jedna osobnost, pak ma ona diskuse sam ze sebou logicke vysvetneni. Neni to nadavka neni to urazka je to stav mysli.

sorry za OT.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: GP4 - picony

Příspěvek od Radovan111 »

Ne to nedělám schválně opravdu věř mě to- já nechci dokazovat žádnou pravdu opravdu
to udělalo já vím co-
chtěl jsem zvolit upravit je to hned vedle citovat
tak jsem to omylem kliknul na citovat opravdu se omlouvám,
píšu rychle hold příště už se to nestane opravdu se omlouvám vymazalo se to a ještě se to asi někde stalo tak to moc prosím moderátory ať to vymažou
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2740
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: GP4 - picony

Příspěvek od EnoSat »

pozri si kolko tvojich prispevkov ma "fix QUOTE" - kde bola odstranena zbytocna citacia
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: GP4 - picony

Příspěvek od Radovan111 »

No podívám je mě to strašně líto omlouvám se
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
Timeshock
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 20.prosinec 2008 - 12:29
satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GP4 - picony

Příspěvek od Timeshock »

opravdu nechapu co s tim chudakem dm delas od instalace img po picony nikdo te nenuti pouzivat chocholouchuv updater pokud si s nim nevis rady .Jdi proste na jeho web stranky

Kód: Vybrat vše

https://picon.cz
sosni si picony ktere potrebujes rozbalit archiv snad zvladnes vytvor si nekde adresar nejlepe na usb nebo v pameti ne na hdd cesta k nemu by mela vypadat asi takhle /media/usb/picon/ pres tcm nebo jiny ftp server je nakopni tam a hotovooo
motor Stab HH120 ,Dreambox 920,Vu+Solo2 , HD-BOX AND-II XBMC , showbox vitamin 5000 HD

Chyba není v PC ale někde mezi židlí a PC a přesně tam kolikrát sedím :D
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: GP4 - picony

Příspěvek od Radovan111 »

Já už s ním radši nedělám nic, piconů mám dost všech v pc to nic já bych ještě poprosil nějakým způsobem ten HD Glass 17 přesunout na tu usb co mám v boxu, vždyť to není možné už zas mě to píše plná paměť, a když chci přepnout na defaultní skiny co jsou tam tak zvolím defalutní skin a představte si to dám restartovat grafiku a vůbec to na ten defalutní skin nepřepne jsou tam tři ty defaultní skiny a žádný nefunguje vždycky to zůstane na tom HD Glass 17

Nevím asi budu muset začít znovu jak mě tady radili, vymazat tu flash paměť přes to servisní zdířku co tam je a nainstalovat to znovu

A když ho chci ten HD Glass nainstalovat na tu usb flešku když tak prosím Vás smažte to nevím jestli tu můžu dát odkaz na konkurenční forum
https://digitalne.ellano.sk/magazin-7/r ... nu-hdglass
tak mě to ani nejde nakopírovat vůbec do toho boxu asi je to zas.....ý ten box
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
Timeshock
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 20.prosinec 2008 - 12:29
satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GP4 - picony

Příspěvek od Timeshock »

:lol: a já uz nemam slov :ROFL:
motor Stab HH120 ,Dreambox 920,Vu+Solo2 , HD-BOX AND-II XBMC , showbox vitamin 5000 HD

Chyba není v PC ale někde mezi židlí a PC a přesně tam kolikrát sedím :D
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: GP4 - picony

Příspěvek od Radovan111 »

Ne to je sranda kdyžtak to potvoru chytnu a vyhodím z okna potvoru stejně zřejmě za chvíli na to nebude žádná podpora
Budu si hrát od znova ale tak zatím to jde aj oscamisko všecko jde akorát je to asi zas..ané :Yahoo!:
Chtěl jsem si pořídit ten Seven ten by měl aspoň pořádnou paměť toto je takové slabé ale to už asi nebude ne nic v pohodě sranda musí být :)
Naposledy upravil(a) Radovan111 dne 28.listopad 2023 - 19:44, celkem upraveno 2 x.
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
slax78
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: 28.červen 2020 - 8:27

Re: GP4 - picony

Příspěvek od slax78 »

Ako ja nerozumiem ako si mohol zaplni flash v DM920 :x
Ved po novej instalacii si do flash daj zakladne pluginy a ostane veci ako picons a a ine veci smeruj na usb alebo hdd.
Ked ten box budes vyhadzovat z okna,daj vediet pridem ho chytit :lol:
Uživatelský avatar
Timeshock
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 20.prosinec 2008 - 12:29
satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GP4 - picony

Příspěvek od Timeshock »

a to rekl kdo ze nebude zadna podpora od kud mas tyhle zarucene zpravy hezky si hrej jednou si dohrajes az jednou nastane tma nic se neda prepisovat vecne
motor Stab HH120 ,Dreambox 920,Vu+Solo2 , HD-BOX AND-II XBMC , showbox vitamin 5000 HD

Chyba není v PC ale někde mezi židlí a PC a přesně tam kolikrát sedím :D
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: GP4 - picony

Příspěvek od Radovan111 »

Já nevím fakt to tam muselo zůstat po té předcházející instalaci nevím opravdu pluginy jsem skoro žádné nestahoval jenom chocholouskuv plugin nevadí zkusím to napojit na ten servisní mod přes ten kabel musím to tu najít jak mě radili a vyčistit to a pak tam naistaluji to asi všecko od znova až se bude mě chtít teď to asi nechám tak když to jede už mě z toho bolí hlava.
Tak pardon já to opravím přidám k tomu slovo zřejmě no

A Vy si s tím nehrajete, někdo tam nahrává a zkouší různé image atd já jsem s tím rok asi nic nedělal od té doby jak byla ta chyba v té aktualizaci, no tak zdechne zdechne no co naděláme tak mám tam dva tunery stejné ve dvou slotech tak ty treba prodám ty snad nezdechnou :Yahoo!: a nebo dám někomu zadarmo
SVy se mě budete smát ale co je to vlastě ten root? kořenový- hlavní adresář a ten je teda zaplněný? - to přece není paměť pokud vím tak paměť zobrazuje jako RAM?

Vždyť to má nějaký 930 Mega bajtů vždyť to je strašně málo nebo to chybně ukazuje
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Odpovědět

Zpět na „Diskuse - Dreambox“