Picony

Diskusia k prijimaču Coolstream Tank

Moderátoři: EnoSat, toprun, marecek29, Pr0metheUs

Odpovědět
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Picony

Příspěvek od toprun »

Mám dotaz:
Picony mám uložené ve standardním adresáři /share/tuxbox/neutrino/icons/logo/. Pročje v něm část picon uložená jako soubory a část jako linky? A kam odkazují? Díky za vysvětlení.
Výstřižek.PNG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2740
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Picony

Příspěvek od EnoSat »

toprun píše:Mám dotaz:
Picony mám uložené ve standardním adresáři /share/tuxbox/neutrino/icons/logo/. Pročje v něm část picon uložená jako soubory a část jako linky? A kam odkazují? Díky za vysvětlení.
Výstřižek.PNG
ked si das vlastnosti adresara mali by sa ti vypisat kam smeruju linky
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Picony

Příspěvek od toprun »

No pokud jsem se dobře díval, tak ty linky odkazují z5 do stejného adresáře zase na ty picony. Nerozumím, nechápu. Proč tam vůbec ty linky jsou??
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: Picony

Příspěvek od revis »

jednoduche. picom ma vzdy unikatny nazov. ak sa jeden program vola napriklqad zdf , tka satci jeden picon, netreba desat piconov pre ten isty program, opakujuci sa na druzici 10x. preto odkaz "novy sid" smeruje na picom v tom istom adresari,ale ulozeny pod inym sid.
jednoduche ,ze ?
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Picony

Příspěvek od toprun »

Pro mě trochu po lopatě prosím. Chceš říct, že Neutrino je tak chytré, že když je, jak píšeš, program na družici 10x, tak do boxu nahraju jeden picon s jedinečným identem a on si sám vytvoří odkazy na ostatní varianty stejného programu?
Příklad:
Eurosport HD: nahraju picon s identem pro Skylink
c95000313b7.png
a ten samý picon se zobrazí u všech Eurosportů HD na daném satelitu? Na všech satelitech asi ne. Kdyby stačil jeden picon Eurosportu HD pro všechny satelity bez nutnosti tvoření popisů k nim by bylo super. Jak pozná Neutrino, kam má vytvořit ten link? Děkuji za podrobnější vysvětlení.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: Picony

Příspěvek od revis »

To nieje sposobene inteligenciou boxu, ale malym miestom vo flash v HD1 verziach . Koli uspore to je. A da sa to tak pouzit v kazdom boxe.
A ano, pochopil si to spravne . Pozri si moj prispevok o tvorbe piconov pre neutrino , tam je popisane,ako sa tvoria nazvy - teda podla coho .

:arrow: http://forum.satdigitalne.cz/viewtopic. ... 88&t=13383
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Picony

Příspěvek od toprun »

Ten příspevěk mám uložený v PC a nové picony podle něj popisuji. :)
Ale: dneska jsem proladil TP 11914 kvůli stěhování Travel Channel a čekal jsem, že se mi u něj objeví logo stanice, jelikož už v boxu je u původní frekvene. Neobjevilo se a musel jsem původní logo přejmenovat. Takže už tomu nerozumím vůbec :D
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: Picony

Příspěvek od revis »

zmenil sa niektory z identov. SID ,alebo cosi ine. Klasika na skylinku, ostatne, na jednej pozicii nieje vhodne mat dva rovnake SID . Stacilo vytvorit symlink s novym nazvom ,smerujuci na povodny png picon . dva rozdielne nazvy pre ten isty obrazok je ruhanie.
Odpovědět

Zpět na „Diskusia Tank“