e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-Slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 14.Srpen 2018 - 12:36

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 43 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: openbox x810 karta skylink
PříspěvekOdeslal: 30.Říjen 2014 - 23:33 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

Poděkoval: 24 krát
Poděkováno: 30 krát
Nic v zlom, ber to ako srandu.
Len nemusis rypat do ludi, co im zatial staci stary sd box.

Ipbox 9900,vo flash Abenigma najnovsia,na usb tiez a hyperion v4.5 (ten pouzivam), hyperion v4, Nebula v1. A iné sd stb,parabola fe90,sg2100 a parabola fe80 multifeed 19,2 a 23,5e jeden lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 20 ročný a no problém(je ako nový).

PříspěvekOdeslal: 31.Říjen 2014 - 0:58 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

satelitni prijimac: rôzne šunty
Místo/Bydliště: Trnava-malý Rím
Poděkoval: 1 krát
Poděkováno: 8 krát
Kasr napsal:
Samozrejme,nič v zlom,beriem to ako srandu.Len ma irituje,ak si niekto sťažuje s črepom,ktorý je už za zenitom životnosti a použiteľnosti a snahu to reinkarnovať.Ja som dôchodca ako mnoho takých, tiež nemám na rozhadzovanie,ale nestrpel by som doma SD prijímač pripojený inak,len ako server.Nech sa darí.

PříspěvekOdeslal: 31.Říjen 2014 - 1:44 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

satelitni prijimac: Vu4k; DM820; Šrotbox5000
Poděkoval: 1 krát
Poděkováno: 5 krát
vlado.ucho napsal:
Kasr napsal:
Samozrejme,nič v zlom,beriem to ako srandu.Len ma irituje,ak si niekto sťažuje s črepom,ktorý je už za zenitom životnosti a použiteľnosti a snahu to reinkarnovať.Ja som dôchodca ako mnoho takých, tiež nemám na rozhadzovanie,ale nestrpel by som doma SD prijímač pripojený inak,len ako server.Nech sa darí.

ty trumbad.. ty uz by si mal nacvicovat skoky do rakvy a nie tu na fore radit !!

openboxy 8xx boli na svoju dobu zazraky a aj v dnesnej dobe maju svoj zmysel.. minimalne raz do tyzdna uzatvaram zmluvu na freesat pre uzivatela co ma 2 openboxy na share a chce pozeraz nejaky ten sportovy program , coz u shitlinku nie je mozne

a dalsi blud co pises je te by si v zivote nepozeral crt !! jasne ty mantinel ty sa budes radsej pozerat do teščoveho sencoru a krcit sa pri arivke 3xx ktoru ti niekto zapozical na testovanie !!

CRT ma najvernejsie zobrazee ciernej farby a aj teraz hocijaky samsung crt 72 cm coz je sice krava na hovado ale schova ten tvoj sencor lavou zadnou.. to iste openbox na CRT programoch, pretoze je to STI based chipset, kdezto tvoja arivka je al china podelany chipset !!!

uz ta poslali do riti s paraboly s tvojimi radami ohladne nastavenia nuloveho bodu na motore, nedavno tu ta niekto poslal do prdele za tie bludy ohladne switchu a routra a teraz ta ja verejne posielam do RITI za mylenie uzivatelov !! (sorry admin, sori modi za hruby moj slovnik, ale tento penzioner ze trnavy co tu predvadza so svojimy senilnými demagogickymi nazormi.. to je do nebe volajíci , velebnosti !! :D )

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 43 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3

Všechny časy jsou v UTC+02:00