IQON Force 1 - predstavenie.

Diskusia a download pre prijimače IQON Force s OS Enigma2

Moderátoři: lacoland, Pastoman

Odpovědět
La_da
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 26.listopad 2011 - 18:33

Re: IQON Force 1 - predstavenie.

Příspěvek od La_da »

Mám tam 20150506 a jeden zásek. Předchozí šlapal celkem slušně, tak budu vidět jak se bude chovat dál. Od koupě v lednu samé problémy ale nyní už je docela dobře odladěno. Tak se snad už chytne.
Jantars
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 112
Registrován: 11.květen 2012 - 22:25

Re: IQON Force 1 - predstavenie.

Příspěvek od Jantars »

Jantars píše:dlouho jsem nevydrzel, hodinu jsem koukal a skončil jsem u zátuhu permanentním rebootem do zelené smrti :-(....... teď už Vážně nevím co dělat, už mě napadá jen odpojit vložený HDD, potom místo CCamu použít třeba ten doscam a pak už není co zjišťovat.......

Při nastavení časovače nahrávání se pry nesmí přístroj restartovat popřípadě nesmí vypnout elektřinu , protože po následném nahrávání se iqon dokola restartuje (zelenáč na obrazovce) stále dokola a dokola.

nevite jestli uz je nejak opraveno?
Jantars
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 112
Registrován: 11.květen 2012 - 22:25

Re: IQON Force 1 - predstavenie.

Příspěvek od Jantars »

IQON má problém s receiverem Onkyo, konkrétně TX-SR507. Problémy jsou různé a nahodilé, zejména se jedná o náhlá zeslabení a zesílení hlasitosti, praskání a také mikrovýpadky hluku.
Podezíral jsem HDMI CEC, ale to jsem po instalaci na IQONu vypnul a stejně tak jsem posubel vse i na Onkyu, problém stále přetrvává.........musí to být problém IQONu protože žádné jiné zařízení s Onkyem problém nemá........
La_da
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 26.listopad 2011 - 18:33

Re: IQON Force 1 - predstavenie.

Příspěvek od La_da »

Já mám neustále problém při zmáčknutí tlačítka info. Přístroj přejde do restartu a nejde to žádným způsobem změnit. Dále je problém s CSFD, nevím jak přeinstalovat, jakou příponu musí mít nová verze?
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: IQON Force 1 - predstavenie.

Příspěvek od revis »

ked prejde do restartu, pouzvas skin, ktory nepouziva standartne mapovanie tlacitiek,alebo tlacidlo "info" nema ten skin vobec namapovany . V praxi to znamena pre bezneho uzivatela,ze skin nieje kompatibilny s IRC Iqonu.
csfd plugin ako instalacka ma priponu *.ipk . Ak ho nainstalujes ,ikonu IMDB (prednastavenu) neprepise, ale napriek tomu sa po stlaceni IMDB realne spusti csfd plugin .
BOBAJS
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 30.duben 2008 - 21:46
satelitni prijimac: IQON Force1

Re: IQON Force 1 - predstavenie.

Příspěvek od BOBAJS »

Zdravím revis, potřeboval bych pomoct s DLNA browserem.
Nainstaloval jsem kompletní DLNA browser balíček do Force1. Taky jsem nainstaloval DLNA server. V počítači mám Win 7 Profi a nasdílené složky VIDEO, AUDIO a FOTO ve kterých mám prozatím testovací soubory. Taky mám vytvořenou domácí síť ve které vidím vše co je připojeno: TV, PC1, PC2, Force1, Wireles Router. Přes Total Commander můžu vstoupit do jednotlivých PC i Force1 a přehrát video nebo hudbu.
Bohužel toto se mi nedaří přehrát ve Force1. Nemůžu přijít na to jak nastavit DLNA browser abych mohl přehrávat videa , hudbu či foto. Vidím tam PC1 i PC2, ale jak dál to nakonfigurovat. Zkouším kde co, ale marně. Jsou to moje začátky s Enigmou2 a proto bych uvítal pomoc jak to rozchodit.
Předem díky za pomoc
BOBAJS
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 30.duben 2008 - 21:46
satelitni prijimac: IQON Force1

Re: IQON Force 1 - predstavenie.

Příspěvek od BOBAJS »

BOBAJS píše:Zdravím revis, potřeboval bych pomoct s DLNA browserem.
Nainstaloval jsem kompletní DLNA browser balíček do Force1. Taky jsem nainstaloval DLNA server. V počítači mám Win 7 Profi a nasdílené složky VIDEO, AUDIO a FOTO ve kterých mám prozatím testovací soubory. Taky mám vytvořenou domácí síť ve které vidím vše co je připojeno: TV, PC1, PC2, Force1, Wireles Router. Přes Total Commander můžu vstoupit do jednotlivých PC i Force1 a přehrát video nebo hudbu.
Bohužel toto se mi nedaří přehrát ve Force1. Nemůžu přijít na to jak nastavit DLNA browser abych mohl přehrávat videa , hudbu či foto. Vidím tam PC1 i PC2, ale jak dál to nakonfigurovat. Zkouším kde co, ale marně. Jsou to moje začátky s Enigmou2 a proto bych uvítal pomoc jak to rozchodit.
Předem díky za pomoc
PS: Tak jsem to rozjel, ale přes MEZZMO v PC. Je ale divné, že nepřehraje některé mkv, m2ts, ts, wmv atd. Třeba Samsung demo Oceanic Live x264. 40Mbps.mkv přehraje a trošku kostičkuje.
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: IQON Force 1 - predstavenie.

Příspěvek od liquere »

Este mozes skusit aj serviio pokial ti to nenajde zdielane zlozky z win. Ja ten DLNA browser ani nepouzivam mam NAS v EMC ako link.
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Milans74
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 51
Registrován: 05.červenec 2012 - 12:53
satelitni prijimac: Octagon SF4008 4K UHD Triple
Bydliště: TN/BN

Re: IQON Force 1 - predstavenie.

Příspěvek od Milans74 »

Po problémoch s IRDETO kartou som si obstaral Ice kartu. V boxe mám nainštalované openATV z 26.5.2015 a cccam 2.3.0. Pár hodín bolo všetko OK, a potom samovoľný reštart a vypnutie do standby. Neviem či to súvisí s prebiehajúcim nahrávaním iného programu. No a následne na to za niekoľko minút box zamrzol. Práve vtedy som robil presun zálohy z boxu do PC cez Wifi. Inak mám skúsenosť s wifi dosť zlú. Pri inštalácii nového sw mi box opakovane zamŕzal a načítaval sa max. do 50 percent. Pomohlo až keď som dal net káble /LAN/ a inštalácia prebehla ako po masle. Takže wifi robí nejakú zradu, resp. uvažujem, či by to mohlo byť aj v použitom usb wifi klúči, ale to je len môj dohad. Máte s týmito problémami niekto skúsenosti a viete poradiť ako to napraviť, resp. sa vyhnúť tomto neduhom ?

A ešte mi poraďte web rozhranie cccamu, aby som videl zápisy / napr. doscam má port 83 /.
Octagon SF4008 4K UHD Triple, Open ATV 6.4., ICE 01, Skylink
VU+ duo, BH 2.1.3., Skyink, Irdeto 01 - ex
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: IQON Force 1 - predstavenie.

Příspěvek od revis »

cccam ma port 16001 - default.
cccam a padanie je v rieseni , rovnako ako korektny prechod emm (all )
Milans74
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 51
Registrován: 05.červenec 2012 - 12:53
satelitni prijimac: Octagon SF4008 4K UHD Triple
Bydliště: TN/BN

Re: IQON Force 1 - predstavenie.

Příspěvek od Milans74 »

Tak dúfam, že náprava príde v dohľadnom čase.
Octagon SF4008 4K UHD Triple, Open ATV 6.4., ICE 01, Skylink
VU+ duo, BH 2.1.3., Skyink, Irdeto 01 - ex
Jantars
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 112
Registrován: 11.květen 2012 - 22:25

Re: IQON Force 1 - predstavenie.

Příspěvek od Jantars »

jste tu někdo z Vás ze Sapra? Já jen ať to zbytečně nehoním ve více rodinách............ nahraju tedy dnes nejnovější SW pokud mi pošlou odkaz a pokud to nezačne šlapat bude muset zpátky.........není přeci možné že po třech měsících laborování a používání holého SW bez přidaných pluginů jen se spuštěným ccam nejsem schopen F1 provozovat :-(
Milans74
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 51
Registrován: 05.červenec 2012 - 12:53
satelitni prijimac: Octagon SF4008 4K UHD Triple
Bydliště: TN/BN

Re: IQON Force 1 - predstavenie.

Příspěvek od Milans74 »

Už som sa utešoval, že všetko OK, a tu naraz zamrzol. Pomohla len rýchla obnova zo zálohy. Otázka cca 2 minút a možno aj menej.
Octagon SF4008 4K UHD Triple, Open ATV 6.4., ICE 01, Skylink
VU+ duo, BH 2.1.3., Skyink, Irdeto 01 - ex
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: IQON Force 1 - predstavenie.

Příspěvek od revis »

novy driver s opravou padania a prechodom all emm uz testujem, vydrzat .
mne force1 odisiel cez sietovku pri burke. odisiel nadobro a komplet, takze som musel cakat na vymenu :(
Milans74
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 51
Registrován: 05.červenec 2012 - 12:53
satelitni prijimac: Octagon SF4008 4K UHD Triple
Bydliště: TN/BN

Re: IQON Force 1 - predstavenie.

Příspěvek od Milans74 »

Včera večer som do boxu vrazil súbor od revisa - bcmlinuxdvb.ko, a ráno na boxe nefungoval Fast scan a ani som nenašiel zoznam oblúbených staníc. Budem musieť nainštalovať v PC uložený zoznam staníc cez dream box edit.
Octagon SF4008 4K UHD Triple, Open ATV 6.4., ICE 01, Skylink
VU+ duo, BH 2.1.3., Skyink, Irdeto 01 - ex
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: IQON Force 1 - predstavenie.

Příspěvek od revis »

verzia image ?
s fastscanom to nema absolutne nic spolocne.
Milans74
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 51
Registrován: 05.červenec 2012 - 12:53
satelitni prijimac: Octagon SF4008 4K UHD Triple
Bydliště: TN/BN

Re: IQON Force 1 - predstavenie.

Příspěvek od Milans74 »

ATV 4.2, posledná aktualizácia 28.6.2015, ovládače z 26.6.2015
Octagon SF4008 4K UHD Triple, Open ATV 6.4., ICE 01, Skylink
VU+ duo, BH 2.1.3., Skyink, Irdeto 01 - ex
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: IQON Force 1 - predstavenie.

Příspěvek od revis »

na 4.2 som to skusal - tam sa nic zvlastne endialo a teraz mam ATV 54.0 v boxe- ide tiez
V ATV4.2 - Autobuouqet manager a v ATV 5.0 FastScan
Milans74
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 51
Registrován: 05.červenec 2012 - 12:53
satelitni prijimac: Octagon SF4008 4K UHD Triple
Bydliště: TN/BN

Re: IQON Force 1 - predstavenie.

Příspěvek od Milans74 »

Oba pluginy na vyhľadávanie programov sú mimo, po ukončení vyhľadávania oznámili, že vyhľadávanie zlyhalo a programy Skylinku boli fuč. Keď po víkende prídem domov ešte to vyskúšam. DBE je ale istota a hlavne to mam usporiadané podľa svojich predstáv.
Octagon SF4008 4K UHD Triple, Open ATV 6.4., ICE 01, Skylink
VU+ duo, BH 2.1.3., Skyink, Irdeto 01 - ex
Milans74
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 51
Registrován: 05.červenec 2012 - 12:53
satelitni prijimac: Octagon SF4008 4K UHD Triple
Bydliště: TN/BN

Re: IQON Force 1 - predstavenie.

Příspěvek od Milans74 »

Čaute, ako odstránim z boxu plugin Fast Scan ? Cez DBE pošlem do boxu vlastný zoznam staníc a všetko je OK. Po vypnutí zo siete a opätovnom štarte sa mi zmení poradie programov. Už ma to začína otravovať.
Octagon SF4008 4K UHD Triple, Open ATV 6.4., ICE 01, Skylink
VU+ duo, BH 2.1.3., Skyink, Irdeto 01 - ex
Odpovědět

Zpět na „IQON Force“