Modul IRDETO SMIT

Download a diskusia k prijimačom HD-BOX s OS Enigma2

Moderátoři: Duce, By.Bob

Odpovědět
tve
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 66
Registrován: 07.srpen 2006 - 19:54

Modul IRDETO SMIT

Příspěvek od tve »

Dobrý večer,přestal fungovat modul s kartou skylink irdeto v eniboxu,v menu ci rozhrani modul vidět,dam modul do ineho satelitu kanaly běži,možna někdo poradi co s nim,děkuji
tomko
Odborník
Odborník
Příspěvky: 310
Registrován: 30.říjen 2007 - 8:54
satelitni prijimac: odoslane z PC

Re: Modul IRDETO SMIT

Příspěvek od tomko »

Najlepšie keď modul dáš vo
vypnutom stave.kartu dáš čipom smerom hore. Nábeh kanálu pri module trvá podstatne dlhšie akobnapr. Pri oscam.tak cca 20sekund
tve
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 66
Registrován: 07.srpen 2006 - 19:54

Re: Modul IRDETO SMIT

Příspěvek od tve »

tomko píše:Najlepšie keď modul dáš vo
vypnutom stave.kartu dáš čipom smerom hore. Nábeh kanálu pri module trvá podstatne dlhšie akobnapr. Pri oscam.tak cca 20sekund
Tak vyřešil nahral starši soft,na novem to vubec nerozjel
mkris
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 24.červenec 2007 - 10:52

Re: Modul IRDETO SMIT

Příspěvek od mkris »

Skúšal som v tomto prijímači modul Irdeto Neotion s kartou Skylink (sw OpenATV 5.1 19.12.2015) a výsledok bol taký, že obraz a zvuk "sekal" i odozva na DO bola dosť oneskorená (ako keby bol pri vloženom CI module systém preťažený). Má s tým niekto skúsenosť prípadne i riešenie ?
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Modul IRDETO SMIT

Příspěvek od efendy55 »

mkris píše:Skúšal som v tomto prijímači modul Irdeto Neotion s kartou Skylink (sw OpenATV 5.1 19.12.2015) a výsledok bol taký, že obraz a zvuk "sekal" i odozva na DO bola dosť oneskorená (ako keby bol pri vloženom CI module systém preťažený). Má s tým niekto skúsenosť prípadne i riešenie ?
doscam by nešiel do toho bazmeku ked je to mips procesor ??? :smoke:
Všetko 4K
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Modul IRDETO SMIT

Příspěvek od dlhe_pole »

nesiel by ani do tvojho ziadneho bazmeku pocnuc italo zbierkou cez megamodry az k drymom za predpokladu ze mas M7 kartu, lenze to jelito co ma smit modul neuviedlo aku kartu ma, takze marne caka pomoc
mkris
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 24.červenec 2007 - 10:52

Re: Modul IRDETO SMIT

Příspěvek od mkris »

dlhe_pole píše:nesiel by ani do tvojho ziadneho bazmeku pocnuc italo zbierkou cez megamodry az k drymom za predpokladu ze mas M7 kartu, lenze to jelito co ma smit modul neuviedlo aku kartu ma, takze marne caka pomoc
... ani tak nejde o kartu (jasné že potreba CI modulu je hlavne kvôli M7), ono to seká i bez karty (napr. na TA3),
takže ide hlavne o spoľahlivé fungovanie modulu - asi problém niekde v ovládačoch - a chcel som vedieť prípadné skúsenosti buď s iným image / iným modulom a pod. ...
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Modul IRDETO SMIT

Příspěvek od efendy55 »

čo má karta spoločné s TA3 ked to ide free ? vyber modul s toho bazmeku prepni na TA3 alebo čt-24 a sleduj či to bude aj tak sekať ak áno tak problém máš niekde inde napr. kábel, parabola , lnb atd... osobne by som toto riešil ICE kartou a nie cez modul . #-o [-X
Všetko 4K
mkris
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 24.červenec 2007 - 10:52

Re: Modul IRDETO SMIT

Příspěvek od mkris »

efendy55 píše:čo má karta spoločné s TA3 ked to ide free ? vyber modul s toho bazmeku prepni na TA3 alebo čt-24 a sleduj či to bude aj tak sekať ak áno tak problém máš niekde inde napr. kábel, parabola , lnb atd... osobne by som toto riešil ICE kartou a nie cez modul . #-o [-X
Je to takto: bez modulu a napr. s oscam to ide bez problémov (vrátane čítania ICE).
Zaujímalo ma ako je to keď sa tam dá do CI slotu modul (napr.: Irdeto, čo keď ho v budúcnosti budem potrebovať)
a ono to s ním blbne - či už s kartou alebo bez nej, keď je vložený v prijímači takmer ho to paralyzuje, keď ho vyberiem okamžite všeto funguje.
Preto som len chcel vedieť, či sa stým niekto stretol alebo s tým laboroval, prípadne či niekto pozná riešenie.
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Modul IRDETO SMIT

Příspěvek od dlhe_pole »

no v hentom boxe ti bude modul blbnut vzdy
Odpovědět

Zpět na „HD-BOX Enibox“