instalacia image - problemy

Download a diskusia k prijimačom HD-BOX s OS Enigma2

Moderátoři: Duce, By.Bob

Odpovědět
jumbo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 63
Registrován: 28.září 2008 - 15:39

instalacia image - problemy

Příspěvek od jumbo »

Dle návodu rozbalím na Usb .Když ale zapnu a podržím tlačítko oběví se mě rUn a už dál nic.Přístroj na tomto zamrzne.Zkoušel jem 3 různé Usb a furt nastejno.Už nenaběhne ani po vyndání Usb.Je nějaká možnost oživení .Třeba přes Serial.?
Duce
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 360
Registrován: 27.prosinec 2006 - 20:55
satelitni prijimac: zopár ich mám
Bydliště: okr. Piešťany

Re: Link pro images

Příspěvek od Duce »

jumbo píše:Dle návodu rozbalím na Usb .Když ale zapnu a podržím tlačítko oběví se mě rUn a už dál nic.Přístroj na tomto zamrzne.Zkoušel jem 3 různé Usb a furt nastejno.Už nenaběhne ani po vyndání Usb.Je nějaká možnost oživení .Třeba přes Serial.?
Tie usb flash si predtým sformátoval na Fat32?
mne práve prišiel box, robím nejaký popis a potom idem na aj ja spustenie,oživenie a upgrade.
jumbo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 63
Registrován: 28.září 2008 - 15:39

Re: Link pro images

Příspěvek od jumbo »

Duce píše:
jumbo píše:Dle návodu rozbalím na Usb .Když ale zapnu a podržím tlačítko oběví se mě rUn a už dál nic.Přístroj na tomto zamrzne.Zkoušel jem 3 různé Usb a furt nastejno.Už nenaběhne ani po vyndání Usb.Je nějaká možnost oživení .Třeba přes Serial.?
Tie usb flash si predtým sformátoval na Fat32?
mne práve prišiel box, robím nejaký popis a potom idem na aj ja spustenie,oživenie a upgrade.
Ano Usb mám Fat32.Stáhnul jsem poslední openatv-4.2-enibox-20141204_usb.zip.Rozbalil na USB V adresáří enibox mám podadresáře .imageversion,kernel.bin,noforce,rootfs.bin,splash.bin.Po zmáčknutí tlačítka vedle USB jsem čekal půl hodiny a nic.Pouze nápis rUn.Počkám tedy jak dopaneš ty.Mám doma kabel rs232.Jestli tedy jde obnova přes něj.Jak to šlo u dreamboxu.
jumbo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 63
Registrován: 28.září 2008 - 15:39

Re: Link pro images

Příspěvek od jumbo »

Tak už se povedlo.Ještě že mám tolik USB.Fungovalo mě až paté co jsem našel.Sformátováno na Fat32. Do rootu nahrát složku enibox.Přejmenovat na ENIBOX.Důležitá jsou velká písmena.A jdu testovat dále.
Odpovědět

Zpět na „HD-BOX Enibox“