EMC a přehrávání

Moderátoři: Pastoman, mx3L

Odpovědět
kuto.vdf
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 09.září 2015 - 8:26

EMC a přehrávání

Příspěvek od kuto.vdf »

Zdravím všechny. Mám problém s kterým už si nevím rady. Mám ET7000 a na něm do teď OpenATV 6.0, od včerejška 6.1. Když spustím přes EMC film z NASu, připojeného přes NFS, tak chvíli normálně jede. Po chvíli, někdy kratší, někdy delší, se film sekne a nejde nijak dát pryč. OSD ale funguje dál bez problémů a na dálkový ovladač taky reaguje, jen obraz se nezmění. Restart GUI nepomůže (přes do, init 4;init 3, killall enigma2), po něm je stále na obrazovce obraz ze zastaveného filmu i když OSD ukazuje program televize, OSD funguje. Pomůže jen tvrdý restart systému. Začlo to dělat někdy během používání 6.0, tak jsem dal 6.1, ale nic se v tomto nezměnilo. Film jsem spouštěl i z USB disku místo NASu. Dělá to jakýkoliv film, nenašel jsem spojitost (kodek, typ souboru,...). Při sledování pouze programů se satelitu žádné problémy nejsou. Vypadá to jako když se ten EMC sekne a do restartu boxu to nejde nijak opravit. Většinou si s Enigmou poradím, ale tohle už je nad moje síly.
mtester270
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 202
Registrován: 15.červen 2015 - 10:08

Re: EMC a přehrávání

Příspěvek od mtester270 »

...
Naposledy upravil(a) mtester270 dne 01.únor 2018 - 7:59, celkem upraveno 1 x.
OFF
kuto.vdf
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 09.září 2015 - 8:26

Re: EMC a přehrávání

Příspěvek od kuto.vdf »

Zkoušel jsem čistý OpenATV 6.1, ale s nakopírovaným souborem settings z minulé instalace. Zkusím ještě dát ten původní a pak zkusím OpenPLI.
Upřesním to chování. Po záseku filmu normálně zavřu přehrávač, ale obraz zůstaně černý. Při přepnutí zas na příjem programů je kromě OSD černo. Ani info o programu (kódování, cam info) se neukáže. Při opětovným spuštění EMC si normálně můžu vybrat film, ale obraz a zvuk už nenaběhne. Zůstane černo. Zbývá už jen ten restart.
Odpovědět

Zpět na „X.Trend ET 7x00“