HD-BOX AND-II XBMC

Multimedialny sat. prijímač HDBOX -XBMC

Moderátoři: Duce, helix26

Uživatelský avatar
005jon
Odborník
Odborník
Příspěvky: 316
Registrován: 25.únor 2007 - 16:58

HD-BOX AND-II XBMC

Příspěvek od 005jon »

Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Najbližšej dobe bude zverejnený novy MULTI BOOT + FW pri ktorom si môžete zvoliť ktorý systém budete chcieť používať enigmu2 alebo Android s novým Kodi v16.1 (Jarvis).
Oba systémy budú v internej pamäti , stačí pri štarte stlačiť tl. Ch+ na prednom paneli boxu a naštartuje enigma2 pokiaľ chceme Android pri štarte podržíme tl. CH - .
BOX si zapamätá poslednú voľbu a bude štartovať podľa nej.


Uživatelský avatar
Timeshock
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 20.prosinec 2008 - 12:29
satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od Timeshock »

To vypadá celkem dobře
motor Stab HH120 ,Dreambox 920,Vu+Solo2 , HD-BOX AND-II XBMC , showbox vitamin 5000 HD

Chyba není v PC ale někde mezi židlí a PC a přesně tam kolikrát sedím :D
sida
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 111
Registrován: 12.červen 2013 - 13:46

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od sida »

Jo docela se to da pouzivat, je to prvni verze kterou sapro pousti ven ne vse je idealni ale trochu jsme s 005jon - dik - vylepsili andros i kdyz tomu jeste par veci chybi. Oba dva img - andr i enigma2 se budou dale vyvijet. U e2 to bude jednodussi protoze jsou zdrojaky u androidu to bude trochu horsi ale tam jsou zase jine moznosti pres playstore se da stahnout dost aplikaci a do kodi existuje take par doplnku :). Jinak Hisilicon je fakt hodne dobry cpu, takze doufam ze dalsi level bude 4k box s cpu hi3798cv200.
Uživatelský avatar
Timeshock
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 20.prosinec 2008 - 12:29
satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od Timeshock »

Sida tak ted se vtom docela ztrácím do kodi existuje taky pár doplnku melo by přeci být jedno jestli v enigma spustim doplněk kodi laucher a vejdu do kodi nebo jesli spustim xbmc přes android doplnky by měli být v obou případech stejný.Problém byl ten ze v drivejsich img android proste v xbmc treba doplnek czsk nefungoval .Kazdym padem dekuji za odvedenou praci i kdyz efekt vyzkousim az v zime po drivejsich eskapadach jsem tento pristroj odepsal hodil do skrine a koupil Vu+ na kterem vse bezi perfektne a nikdo ze mne nedela blbce ze pristroj nebezi protoze jsem do neho nainstaloval nejaky doplnek ............
motor Stab HH120 ,Dreambox 920,Vu+Solo2 , HD-BOX AND-II XBMC , showbox vitamin 5000 HD

Chyba není v PC ale někde mezi židlí a PC a přesně tam kolikrát sedím :D
Uživatelský avatar
005jon
Odborník
Odborník
Příspěvky: 316
Registrován: 25.únor 2007 - 16:58

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od 005jon »

Dôvod, prečo KODI ? je jednoduchý xbmc je zastaraný systém ktorý už nepodporuje už doplnky CZ&SK (repository.kodi-czsk-1.0.2) . Preto KODI!! ktorý zvládne bez problémov štandardne doplnky CZ&SK !!

Xbmc – zabezpečoval aj satelitne TV programy a to bola ta chyba ! zaťažoval strašne procesor. Teraz sa o to stará eOn Center nezaťažuje procesor pekne odladená aj oscam žiadne výpadky ani nežiaduce prepnutie o dva kanáli ďalej ako som potreboval.

Android prehra všetky video formáty ktoré nezvládne Enigma2 v takej obrazovej kvalite.

Samozrejme kde tam nabúcham xxxx aplikácie tak systém zbytočne zaťažuje treba tam dávať len tie čo skutočnosti využívam.
Uživatelský avatar
Timeshock
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 20.prosinec 2008 - 12:29
satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od Timeshock »

Dik za odpovedi tak ho vytahmu ze skrine asi driv a az softik vyjde ven tak to vyzkousim
motor Stab HH120 ,Dreambox 920,Vu+Solo2 , HD-BOX AND-II XBMC , showbox vitamin 5000 HD

Chyba není v PC ale někde mezi židlí a PC a přesně tam kolikrát sedím :D
Uživatelský avatar
Timeshock
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 20.prosinec 2008 - 12:29
satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od Timeshock »

Ted uz jen to img a jdem na to :good: :good: :good:
motor Stab HH120 ,Dreambox 920,Vu+Solo2 , HD-BOX AND-II XBMC , showbox vitamin 5000 HD

Chyba není v PC ale někde mezi židlí a PC a přesně tam kolikrát sedím :D
sida
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 111
Registrován: 12.červen 2013 - 13:46

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od sida »

Jo uz se to pripravuje - za chvily. Jen si uvedomte ze to je zatim ve stadiu kdy neni jeste uplne vse funkcni ostatne je to popsano v readme. U androidu jeste doufam dostaneme z cinanu bud patch nebo zkompilovanou binarku na tvheadend vyssi verze aby to komunikovalo s kodi 16. pripominky jak k e2 tak i androsi piste sem. Mod na to udela asi zvlastni thread. Rad bych abychom dostali hlavne e2 do stavu kdy pujdou vsechny zakladni veci. Android asi zustane tato verze, spis se zamerima na funkcnost.
vydra004
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 24
Registrován: 22.duben 2008 - 16:44

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od vydra004 »

V pohodě jsme lidi , i já mam chyby ... vše se ukáže časem co a kde domlsat . Dík už jenom za komunikaci - :good:
Uživatelský avatar
Timeshock
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 20.prosinec 2008 - 12:29
satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od Timeshock »

Tak je nam vsem jasny ze nepujde hned na zacatku vse potesujici je ze se konecne neco hybe a ze se nemusi ten box uplne odepsat a ze ta cesta konecne je pravdepodobne spravna predtim ty nic neresici update byli flustrujici nebo spis mne vedli ke koupi jineho pristroje
motor Stab HH120 ,Dreambox 920,Vu+Solo2 , HD-BOX AND-II XBMC , showbox vitamin 5000 HD

Chyba není v PC ale někde mezi židlí a PC a přesně tam kolikrát sedím :D
vydra004
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 24
Registrován: 22.duben 2008 - 16:44

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od vydra004 »

Tak tak , já sem psal několikrát na xbmc4stb.net a výsledek .... nic serou nato .A Vám VELKÝ dík :good:
Uživatelský avatar
avatar99
Odborník
Odborník
Příspěvky: 317
Registrován: 23.září 2013 - 16:04

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od avatar99 »

No tak je to jasný mašiny leží na krámech a ve skladě , tak se musej prodat :D
AmikoAlienTriplex/Amiko 8265+
AmikoAlien8900/Unibox 2/Opticum 9500/Optimum 800
Uživatelský avatar
Timeshock
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 20.prosinec 2008 - 12:29
satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od Timeshock »

Tak je mne uplne jedno kolik kde techto pristroju lezi na to maji lide recenze pokud je nectou at pak neplacou.Mne zajima muj box a boxy jinych lidi co uz je vlastnime a jsem rad ze se vubec nekdo tohoho ujmul aby box bezel proto dekuji chlapy .
Vcera jsem zkusil jen tak rychle tam ten novy softwer vrznout ale podarilo se jen update enigma dal se asi nenainstalovala v bode myslim 10 pro instalaci enigmy mne to zustalo vyset v boot asi po 20 min jsem to vypl a sel spat pokracovani dnes vecer ............
motor Stab HH120 ,Dreambox 920,Vu+Solo2 , HD-BOX AND-II XBMC , showbox vitamin 5000 HD

Chyba není v PC ale někde mezi židlí a PC a přesně tam kolikrát sedím :D
sida
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 111
Registrován: 12.červen 2013 - 13:46

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od sida »

Timeshock píše:update enigma dal se asi nenainstalovala v bode myslim 10 pro instalaci enigmy mne to zustalo vyset v boot asi po 20 min jsem to vypl a sel spat pokracovani dnes vecer ............
Pokud jsi tam mel pred tim verzi e2 s full flash tak ze musis vratit zpet bud pres HI-TOOLs a nebo ti poslu soubory jak to udelat bez te utility
vydra004
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 24
Registrován: 22.duben 2008 - 16:44

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od vydra004 »

Ahojky chtěl bych se optat na 2 věci , u eON mi nejde fastskan a u repositoru nejde stahovaní z uložto , tak bych to chtěl jenom potvrdit díky za odpověď
s@pro
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 36
Registrován: 09.květen 2013 - 10:10

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od s@pro »

vydra004 píše:Ahojky chtěl bych se optat na 2 věci , u eON mi nejde fastskan a u repositoru nejde stahovaní z uložto , tak bych to chtěl jenom potvrdit díky za odpověď


Pro Fastcan funguje dobře na doporučuji Enigmu ,
eON má taky Fascan v seting až do poslední kolonky
Podobně jak u dřívějšího softu tak je přehozen seting pro Česko a Slovensko .
Naposledy upravil(a) s@pro dne 17.září 2016 - 19:37, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
056152
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 25
Registrován: 12.srpen 2007 - 12:11
satelitni prijimac: AMIKO 8900

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od 056152 »

U mě to taky na poprvé zůstalo viset na boot, ale zkusil jsem postup opakovat podruhé a to už všechno proběhlo jak je napsáno v návodu. Přepínání mezi E2 a android mi funguje. Předtím jsem E2 startoval z USB.

Nicméně je to ještě takové surové ta enigma2 je trochu jiná myslím si, že ta co byla předtím jela lépe, některé věci nejsou přeložené, ale to je detail. Funguje přehrávání z NASU, ale jenom avi, mkv mi to nepřehraje. Pokusil jsem se doinstalovat doplněk prnamentclock z usb, napsalo, že instalace proběhla, ale nic se nestalo.

U androidu mi vadí, že nejde uspořádat seting podle obrazu svého, toto kdyby se vyřešilo, E2 by nebylo třeba. Prosím vývojáře jestli by se na to nemrkli.

Takže buď u E2 dodělat přehrávání mkv videi, nebo stvořit něco na úpravu setingu v androidu. Na tohle by se mělo zaměřit.
Amiko SHD-8900 Alien
PKT GM990 E2 HAARP v3c Image
vydra004
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 24
Registrován: 22.duben 2008 - 16:44

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od vydra004 »

Souhlas s Tebou :good:
sida
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 111
Registrován: 12.červen 2013 - 13:46

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od sida »

..... Předtím jsem E2 startoval z USB.
to jde porad
Nicméně je to ještě takové surové ta enigma2 je trochu jiná myslím si, že ta co byla předtím jela lépe,
jela lepe v cem ? prosim konkretneji
některé věci nejsou přeložené, ale to je detail. Funguje přehrávání z NASU, ale jenom avi, mkv mi to nepřehraje.
jo preklad mam jen jsem ho tam zapomel dat, podivej se do threadu kde je co e2 neumi snad zatim, je problem v tom ze od kodeku nejsou zdrojaky a kodeky pro nativni linux jsem posbiral na cinskych strankach, tak nejim jestli to budou zvladat.
Pokusil jsem se doinstalovat doplněk prnamentclock z usb, napsalo, že instalace proběhla, ale nic se nestalo.

pernament clock predpokladam do e2, zase zatim to umi jen nektere pluginy, ty ktere jsou ke stazeni primo pres volbu plugins. - tzn zatim jen skiny.Ostatni postupne. Pujdou pluginy ktere nemaji v sobe binarky.
U androidu mi vadí, že nejde uspořádat seting podle obrazu svého, toto kdyby se vyřešilo, E2 by nebylo třeba. Prosím vývojáře jestli by se na to nemrkli.

Exituje k tomu editor kterym si lze vytvorit svuj vlastni setting. Zacal jsem tvorit plugin do e2 ktery by mel umet konverzi e2 settingu do tvheadend tak snad se to podari dodelat.
Takže buď u E2 dodělat přehrávání mkv videi, nebo stvořit něco na úpravu setingu v androidu. Na tohle by se mělo zaměřit.

OK
Uživatelský avatar
056152
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 25
Registrován: 12.srpen 2007 - 12:11
satelitni prijimac: AMIKO 8900

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od 056152 »

V androidu když něco změní v OSCAMU přes web rozhraní tak se to neuloží po restartu je to pryč.
Amiko SHD-8900 Alien
PKT GM990 E2 HAARP v3c Image
Odpovědět

Zpět na „HDBOX -XBMC“