e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-Slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 13.Listopad 2018 - 19:23

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 23 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: otazky pred kupou
PříspěvekOdeslal: 17.Leden 2015 - 20:49 

satelitni prijimac: HdBox AND-II XBMC, FS-9105 +
Tak Voyo.cz jsem stáhl normálně z obchodu a zkoušel jsem ho zpouštět jak z My App tak přes XBMC. Normálně se Voyo spustí bez problému listování knihovnami bez problému, přihlášení uživatele a správa zařízení bez problému, ale přehrání videa nelze uskutečnit. Spustím přehrávání vidim jak se tam točí kolečko při loadingu a pak už na mě hledí jen černá obrazovka. Pokud dám zpět vrátím se normálně bez problémů do hlavní nabídky. Nějaké rady? Přístroj je HdBox AND II - XBMC. Slyšel jsem že by to mělo jet i na mém druhém recieveru
FS-9105+ s enigmou 2 a tajným heslem jelikož v tomto případě nenabídne Voyo login, ale pouze heslo, ale zdali to funguje nevím. Pokud by někoho napadlo čím to může být byl bych moc vděčný za jakoukoliv radu.

PříspěvekOdeslal: 17.Leden 2015 - 21:18 
Moderátor
Moderátor

Poděkoval: 3 krát
Poděkováno: 31 krát
enigme2-voyosk
Citovat:
Tv archivy->nastavit sa na voyosk-> MENU tlacidlo-> nastavenia-> zadat udaje na ucet voyosk. Polozku zariadenie nevyplnat, vyplni sa automaticky, sluzi na identifikaciu zariadenia vo vasom ucte.

Pred spustenim treba mat este na voyo.sk stranke aspon 1 poziciu volnu pre zaregistrovanie zariadenia. Pre spravu zariadeni sa prihlaste na stranke voyo.markiza.sk a nasledne zadajte adresu http://voyo.markiza.sk/profil?sect=subscription

Upozornenie: Pri prvom nacitani videa vypise chybu, dalsie nacitania videa po uspesnej registracii zariadenia uz funguju bez problemov.

Ak po pridani zariadenia v archivoch, zariadenie nasledne na voyo.sk stranke zmazete, a budete ho chciet znova neskor pridat, je potrebne najprv vymazat identifikator zariadenia v nastaveniach voyosk v archivoch.

Vitamin HD5000 e2
Obrázek

PříspěvekOdeslal: 20.Leden 2015 - 15:21 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

satelitni prijimac: Orig. DM800HD SE
Poděkoval: 1 krát
J.B.M napsal:
Tak Voyo.cz jsem stáhl normálně z obchodu a zkoušel jsem ho zpouštět jak z My App tak přes XBMC. Normálně se Voyo spustí bez problému listování knihovnami bez problému, přihlášení uživatele a správa zařízení bez problému, ale přehrání videa nelze uskutečnit. Spustím přehrávání vidim jak se tam točí kolečko při loadingu a pak už na mě hledí jen černá obrazovka. Pokud dám zpět vrátím se normálně bez problémů do hlavní nabídky. Nějaké rady? Přístroj je HdBox AND II - XBMC. Slyšel jsem že by to mělo jet i na mém druhém recieveru
FS-9105+ s enigmou 2 a tajným heslem jelikož v tomto případě nenabídne Voyo login, ale pouze heslo, ale zdali to funguje nevím. Pokud by někoho napadlo čím to může být byl bych moc vděčný za jakoukoliv radu.

Toho jsem se bál...stejným způsobem mi to nefunguje i na tabletu :-( Tím pádem zatím kupovat nebudu...Mám Dreambox DM800HD SE a tam my VOYO přestalo fungovat v archiv cz/sk kvůli google widevine. Myslel jsem že bych ho vyměnil aby jelo VOYO ale jak jsi vyzkoušel tak nejede :-( sakra!!!

Ale díky za info.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 23 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2

Všechny časy jsou v UTC+01:00