Jak začít a s čím

Vše kolem T-REX / DRAGON / DIABLO CAM

Moderátoři: EnoSat, fuzak

Odpovědět
charli123
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 22
Registrován: 22.listopad 2012 - 8:48

Jak začít a s čím

Příspěvek od charli123 »

Dobrý den,

jsem tu novej a potřeboval bych nějaké informace o tom jak příjmat kódované (placené) programy např. z ASTRA 23,5 ; 19,2 ...
Myslel jsem konkrétněji přes modul DIABLO CAM + nějaký HD satelitní příjmač + parabola - pokud možno o nástřel nějakého tohoto kompletu.

Pár otázek:
1/ Modul Diablo jsem našel tu u místního prodejce (CA modul Diablo CAM Light - rev 2.3 , nebo CA modul Diablo CAM 2) - Který tedy koupit?

2/ v tomto vlákně fóra jsem viděl spousty aktualizací na moduly DIABLO - je potřeba to pořád updatovat?

3/ Do Diabla CAM se dává i nějaká ta Skylink karta nebo funguje i bez karty (bez jakékoliv)

4/ Jak často se mění kódování na ASTRA satelitech?

5/ zvládne to rozchodit naprostý amatér? Vadí mi totiž že do antén jsem teď za 2 roky nacpal cca 15000 a pořád to nefunguje jak má, tak tímto by jsem to chcel nějak vyřešit.

6/ dokáže dekódovat DIABLO i Nagravision 3?

7/ Kdyby jste mi navrhli nějaký HD příjmač + parabola .... a ostatní co je k tomu potřeba

Děkuji za odpovědi a nezlobte se že to píši zde. Jsem Vám vděčný za každé info, nebo odkaz na návody, fóra atd...
HD-BOX 9105+, DM 800 HD PVR(Newnigma 3.3.2 ramiMAHER), 3x Ariva 102e, Ariva 100e, 2 x 85cm parabola 4/5w 0,8w 4,8/5e 7e 9e 13e 19,2e 23,5e 28,2e
tomas.zavinac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 63
Registrován: 26.červen 2010 - 20:40

Re: Jak začít a s čím

Příspěvek od tomas.zavinac »

diablocam (predevsim wifi verzi) ma vyznam pokud chces pouzivat vestaveny tuner v tv, jinak to nema cenu

pokud si koupis Ariva 102E, zvladne to uplne vsechno a jeste usetris.

Jinak tu vsechny informace jsou, tak si je procti.
charli123
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 22
Registrován: 22.listopad 2012 - 8:48

Re: Jak začít a s čím

Příspěvek od charli123 »

Já hledám, čtu, ale informací je moc a přesně nevím na které se zaměřim

na ten Ariva 102E se kuknu. Když toto koupím, tak pak jen Diablo modul + parabola? žádná dekódovací karta od Skylink/cslink?
HD-BOX 9105+, DM 800 HD PVR(Newnigma 3.3.2 ramiMAHER), 3x Ariva 102e, Ariva 100e, 2 x 85cm parabola 4/5w 0,8w 4,8/5e 7e 9e 13e 19,2e 23,5e 28,2e
tomas.zavinac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 63
Registrován: 26.červen 2010 - 20:40

Re: Jak začít a s čím

Příspěvek od tomas.zavinac »

diablo nepotrebujes.
Ty tv ke kterym jsou verejny klice (ORF, AustriaSat) a tak, ti pojede jen diky tomu, ze ty klice nahrajes do spravnyho firmware v te Arive.
V ni mas diru na kartu, das do ni libovolnou kartu tveho oblibeneho poskytovatele (krom digi.tv) a bude fungovat.
Pokud budes chtit i prijem jinych kanalu, tak pripojis arivu k internetu a proctes si zde sekci alternativni prijem a hledas hesla cccam, newcamd
tomas.zavinac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 63
Registrován: 26.červen 2010 - 20:40

Re: Jak začít a s čím

Příspěvek od tomas.zavinac »

4) klic na kazdem kanalu se meni kazdych 10 sekund
Odpovědět

Zpět na „T-REX / DRAGON / DIABLO CAM“