Diablo Cam2 rev3.9 mrtve

Vše kolem T-REX / DRAGON / DIABLO CAM

Moderátoři: EnoSat, fuzak

Odpovědět
bbcman
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 14
Registrován: 05.prosinec 2008 - 0:42

Diablo Cam2 rev3.9 mrtve

Příspěvek od bbcman »

Pekny den,nebudu tady dlouhosahle psat,co jsem vse uz zkusil abych ho ozivil,mam uz druhe diablo/pred tim diablo rev.2.3/a samo cas3 programator atd.tudis nejake zkusenosti s temito cam moduly mam,ale takhle mrtve jsem ho nikdy nemel,vzdy spolehlive po prehrani fungovalo,je tu nejaky opravar skrze diablo? nejde tam nahrat ipnosys,nejde formatovat,nejde nic tudis porouchane,diky za kazdou malou pomoc
poison
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 114
Registrován: 10.prosinec 2007 - 21:13

Re: Diablo Cam2 rev3.9 mrtve

Příspěvek od poison »

Zkusil si tam dát origo soft Diablo2 Light Firmware? Mě to taky dělal, že nešel nahrát soft ani formátovat, tohle mi pomohlo. Sosneš to TADY
VU+ ZERO 4K, E85 EMP 8/1-5W,4W,1W,3,1E,7E,13E,19,2E,23,5E
bbcman
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 14
Registrován: 05.prosinec 2008 - 0:42

Re: Diablo Cam2 rev3.9 mrtve

Příspěvek od bbcman »

diky za info,ale bohuzel ten origo mi tam taky nejde nacpat,pise mi to porad ten stejny problem:USB read communication problem a jeste nejaky cisla,zkusim jeste smazat z pc cas studio 9.5.0 a zkusim nainstalovat treba starsi 9.4.0 ale pochybuju,ze to pomuze
tomas.zavinac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 63
Registrován: 26.červen 2010 - 20:40

Re: Diablo Cam2 rev3.9 mrtve

Příspěvek od tomas.zavinac »

co zkusit posledni cas? http://www.diablocam.info/
poison
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 114
Registrován: 10.prosinec 2007 - 21:13

Re: Diablo Cam2 rev3.9 mrtve

Příspěvek od poison »

Když to píše takovýto error spíše bych zkusil vyměnit kabel nebo zkusit programovat v jiném programátoru.
VU+ ZERO 4K, E85 EMP 8/1-5W,4W,1W,3,1E,7E,13E,19,2E,23,5E
bbcman
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 14
Registrován: 05.prosinec 2008 - 0:42

Re: Diablo Cam2 rev3.9 mrtve

Příspěvek od bbcman »

diky za reakce, po te co jsem to napsal,jsem zjistil,ze uz je ke stazeni 9.8.0 opet nepomohlo,mam znameho ktery ma taky diablo2,tak se dnes stavil a jeho funguje a komunikuje bez problemu.Takze memu diablu pa pa,mel jsem ho skoro 3roky,pouzival jsem ho pouze na emulaci.To co umi diablo,umi dnes kazdy druhy prijimac,mimo snad svycaru na 13e
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Diablo Cam2 rev3.9 mrtve

Příspěvek od vensan »

bbcman píše:diky za reakce, po te co jsem to napsal,jsem zjistil,ze uz je ke stazeni 9.8.0 opet nepomohlo,mam znameho ktery ma taky diablo2,tak se dnes stavil a jeho funguje a komunikuje bez problemu.Takze memu diablu pa pa,mel jsem ho skoro 3roky,pouzival jsem ho pouze na emulaci.To co umi diablo,umi dnes kazdy druhy prijimac,mimo snad svycaru na 13e
Mas pravdu ze to dokaze prijimac za 50 eur ale aj tak je to najmensie zariadenie ktore mozes prenasat komplet zo svojimi udajmi a v kombinacii s mobilom na ktorom spustim pristupovy bod mam plny komfort staci diablo zastrcit do slotu.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Odpovědět

Zpět na „T-REX / DRAGON / DIABLO CAM“