underworld 2.24

Vše kolem T-REX / DRAGON / DIABLO CAM

Moderátoři: EnoSat, fuzak

Odpovědět
rios66
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 10.květen 2009 - 19:41

underworld 2.24

Příspěvek od rios66 »

Neviete preco UW 2.24 a ani starsi na diable HW 2.6 nedekoduje cez newcamd sharing niektore programy skylinku. Teda dekoduje vsetky HD programy a par sd programov ostatne nie. Pripada mi to ze dekoduje len tie co idu v MPEG4.
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: underworld 2.24

Příspěvek od vensan »

mam verziu wifi rev2.3 narval som tam underworld 2.24 pouzivam newcamd tiez sa mi stalo ze mi trebars nedekoduje slovenske programi no po restarte prijimaca uz ide vsetko no ja to diablo dlhodobo nepouzivam takze neviem posudit ci sa to trebars neodpaja.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
rios66
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 10.květen 2009 - 19:41

Re: underworld 2.24

Příspěvek od rios66 »

S reviziou 2.3 a underworld 2.18 islo vsetko bez problemov len tento novy diablocam robi problemi
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: underworld 2.24

Příspěvek od vensan »

rios66 píše:S reviziou 2.3 a underworld 2.18 islo vsetko bez problemov len tento novy diablocam robi problemi
mozno by si mohol skusit dat don 2.18 mas ho este v zaruke? ja s reviziou 2.6 nemam ziadne skusenosti.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
rios66
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 10.květen 2009 - 19:41

Re: underworld 2.24

Příspěvek od rios66 »

Do 2.6 nejde 2.18 ani 2.19 cas3 vyhodi chybu pri flashovani pravdepodobne to nie je na 2.6 stavane
tomas.zavinac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 63
Registrován: 26.červen 2010 - 20:40

Re: underworld 2.24

Příspěvek od tomas.zavinac »

vsechny >= 2.20 pro 2.6 jsou pomrdany, nekteri hlasili, ze jim cccam client jde oproti originalnimu cccam serveru verze 2.2.0, nekteri ze jim jde newcamd klient z verze 2.23 oproti oscamu, ale jinak plati, ze je to nahovno
tomas.zavinac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 63
Registrován: 26.červen 2010 - 20:40

Re: underworld 2.24

Příspěvek od tomas.zavinac »

beru zpet, ta 2.23 newcamd ma chybu, ta 2.24 se zda byt ok,
jen, a to je zrejme i ta tvoje chyba, jsou v keys.bin nejaky spatny klice na skylink, pokud ten soubor smazes nebo nahradis nejakym co se nasnazi o emu u skylink, zacne ten newcamd i 2.24 fungovat
rios66
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 10.květen 2009 - 19:41

Re: underworld 2.24

Příspěvek od rios66 »

Diky moc to zmazanie keys.bin pomohlo ide vsetko len by sa zislo aby sa to zase dalo mazat cez ftp server co na novych UW nejde. A tiez nefunguje automaticke prepnutie s card na emu funguje len to co ma prioritu ak card tak ide len karta ak emu tak ide len emu . No je tam este co opravovat a hlavne nie vzdy sa konektne na server pri share a treba restartovat celu TV. Ale i tak diky moc si mi pomohol. Este musim podotknut ze ak sa to rozbehne na newcamd potom to uz ide o dost rychlejsie ako s HW verziou 2.3 myslim teraz prepinanie . Takze ten novy wifi chipset ma nieco do seba len to treba este vyladit.
tomas.zavinac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 63
Registrován: 26.červen 2010 - 20:40

Re: underworld 2.24

Příspěvek od tomas.zavinac »

jj, je to pomrdany jeste :) snad to vyladi, hlavne kdyby sel cccam jako v 2.19

jinak keys.bin pro diablo z najmsat.es jsou korektni bez blbosti a ty zakladni veci z emu jsou.
jinak to prio me netrapi, to nefunguje ve spouste veci, takze to uz ani neresim :)
Uživatelský avatar
xpepino
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 25.duben 2007 - 19:55
Kontaktovat uživatele:

Re: underworld 2.24

Příspěvek od xpepino »

Zdravím všechny, po týdenim testování D wifi 2.5 UW 2.20-2.25 jsem se také ustálil na verzi 2.24. Na této verzi mi přes newcamd běhá kompletní sk*link, ale je vždy problém se startem. Po zapnutí TV během několika vteřinách naskočí ping i newcamd se konektne poměrně rychle, ale pak ho nekolik minut ukecávám, než se rozběhne TV. Jakmile se rozběhne jeden program, tak pak už vše běhá super. Povypínal jsem všechny kodovaci systemy mimo cw, smazal jsem složky jako NAGRA2, GBOX, TABLES, CAIDS.XML jsem zredukoval jen na 0D96 a 0D0F, smazal jsem KEYS.BIN, DATA.BIN a nevim jak bych ještě ten start mohl urychlit. D 2.3 s UW 2.19 mi startuje tak 20-30 vteřin. Absence ftp severu mi také značně pije krev a nechápu proc to u tech novejch UW nefunguje, když port 21 je živej. Kdyby jste měl někdo nějakej typ jak ten start urychlit, tak předem děkuji za správu. Také by mě zajímalo, jak dlouho ta 2.5 startuje vám ? Ještě mám to proti VU+ uno oscam 1.1 5741 po locale, Dík xpepino
tomas.zavinac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 63
Registrován: 26.červen 2010 - 20:40

Re: underworld 2.24

Příspěvek od tomas.zavinac »

s 2.25 a cccam 50 sekund do obrazu, pak uz ok
rios66
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 10.květen 2009 - 19:41

Re: underworld 2.24

Příspěvek od rios66 »

Ja som to uz s Diablom vzdal po dvojmesacnom trapeni sa s diablo rev 2.5 ma to prestalo bavit a to nielen pomaly start ale aj obcasne vypadky, jednoducho si zmysli a odpoji sa od servera a vypadok trva niekedy aj minutu . Ale po tych testoch si tiez myslim ze 2.24 je najlepsia pre newcamd. Neviem ci ste to zachytili ale mala by vyjst verzia diablocam LAN zatial som to nikde nevidel ale bola by to podla mna bomba. Zatial som to v predaji nevidel iba na http://www.devilcards.de/CI-CA-Module/D ... :2283.html Neviem ci do toho uz vobec existuje nejaky firmware ako underworld a podobne.... Inak rev 2.3 bola sice pomalsia ale ovela ovela stabilnejsia.
tomas.zavinac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 63
Registrován: 26.červen 2010 - 20:40

Re: underworld 2.24

Příspěvek od tomas.zavinac »

s cccamem funguje ok
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: underworld 2.24

Příspěvek od vensan »

tomas.zavinac píše:s cccamem funguje ok
pokial sa pripajas len na jeden klientsky pristup tak ano.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
tomas.zavinac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 63
Registrován: 26.červen 2010 - 20:40

Re: underworld 2.24

Příspěvek od tomas.zavinac »

jasne, ale pokud chci vic linek, mam doma asi nejakej routrik a i na tech levnych pleckach se da rozjet oscam a agregovat to v nem a pak se pripojit na single linku na nej ne?
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: underworld 2.24

Příspěvek od vensan »

to urobis ty ale clovek ktory ma len jeden klientsky pristup a chcel by dva a velmi do toho nevidi a nema patricnu vybavu tak je v prdeli skoda ze to nie je ako v newcamd tam je to jednoduchsie.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
tomas.zavinac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 63
Registrován: 26.červen 2010 - 20:40

Re: underworld 2.24

Příspěvek od tomas.zavinac »

vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: underworld 2.24

Příspěvek od vensan »

ja som porovnaval mam to poriesene :)
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Odpovědět

Zpět na „T-REX / DRAGON / DIABLO CAM“