DIABLO WIFI + NEWCAMD NA PANASONIC NEOPDP

Vše kolem T-REX / DRAGON / DIABLO CAM

Moderátoři: EnoSat, fuzak

Odpovědět
hill
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 02.listopad 2008 - 11:40

DIABLO WIFI + NEWCAMD NA PANASONIC NEOPDP

Příspěvek od hill »

Dobry den nezkousel nahodou nekdo DIABLO WIFI proti newcs na jakekoliv TV panasonic neopdp ?? Díky za odpověď
IP-BOX910HD, IP-BOX200S, OPTICUM 9500HD,ASUS 500PG V1 OpenWRT 8.9 (2.6)
Pilousek
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 27.květen 2008 - 14:12

Re: DIABLO WIFI + NEWCAMD NA PANASONIC NEOPDP

Příspěvek od Pilousek »

hill píše:Dobry den nezkousel nahodou nekdo DIABLO WIFI proti newcs na jakekoliv TV panasonic neopdp ?? Díky za odpověď
Dobrý den, mám na TX-P42G15E Diablo 2.2+SkyLink+Underworld. České programy vč. ČT 1 HD a Nova HD ( a kamarád celý balík HD ) i D*G* TV OK. U wifi nevím, ale proč by to nešlo ???
miro-594
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 11.leden 2007 - 21:20
Bydliště: Vysoké Tatry

Re: DIABLO WIFI + NEWCAMD NA PANASONIC NEOPDP

Příspěvek od miro-594 »

dobry den

Panasonic 42G15E a Dablo 2.3 wifi funguje ale neidu Hd programy su roztrhane a nepozeratelne , fre HD vsetko OK. Prosim ak ma niekto novsie info , hlavne ski link a HD programy.

S pozdravom Miro
Antonello
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 10.prosinec 2007 - 14:29

Re: DIABLO WIFI + NEWCAMD NA PANASONIC NEOPDP

Příspěvek od Antonello »

Nazdar,
s tym Panasonicom sme asi na blbom fore. Ja mam P42GT30 a ten isty problem. Aj ked tam dam orig. Irdeto alebo CRW modul. Vsetko zo Skylinku v DVBS2 je nanic. Je to chyba firmware televizora. Pri pokuse o update cez LAN mi hlasi, ze ma najnovsi soft. Tento problem uz tusim riesil Panasonic niekedy v oktobri 2010. Ja som ho kupil az na Vianoce v plnej viere, ze to je OK. Nikdy viac Panasonic!!!
houska
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 62
Registrován: 19.říjen 2010 - 15:15

Re: DIABLO WIFI + NEWCAMD NA PANASONIC NEOPDP

Příspěvek od houska »

Panasonic televize jsou to nejlepsi, co clovek muze poridit, sam mam P65VT 3D verzi NeoPDP, nejvyssi serii. Ze neni stavenej na moduly, do kterych se muze vrtat kazdej trouba to neni chyba Panasonicu. Ja mam Diablo Wifi v tyhle televizi, problemy jsem s tim taky mel, myslim ze to tu pisu i nekde na foru.. problemy je ale treba resit a ne tu jen tupe vykrikovat, ze Panasonic uz nikdy - to spis Diablo uz nikdy, kdyzuz. Ale k pointe - jedou mi vsechny HD i SD programy zcela bez problemu. Samozrejme to vyzadovalo vic, nez jen koupit modul, zasunout a cekat na zazrak. Kdyz z neceho nejsem a nechci byt, tak si to nekupuju. Logicky.
Tak hodne zdaru, ted uz aspon vite, ze Diablo wifi s Panasonic tunerama rozhodne rozbehat jde.
Antonello
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 10.prosinec 2007 - 14:29

Re: DIABLO WIFI + NEWCAMD NA PANASONIC NEOPDP

Příspěvek od Antonello »

Mila Houska, nikdo tu tupe nevykrikuje, len skus aj citat, na co regujes. Pisem, ze tato diskusia nie je na mieste, lebo to nie je o Diable, Kludne si ho zahod. Ja som pisal, ze som skusal vsetky mozne CAM a problem pretrvava. Bavime sa o serii Panasonic G a GT, nie o Tvojej dvojmetrovej VT. Pri nich je vsetko OK. Sedel som so zastupcom firmy a problemy s S2 na Geckach mi potvrdil.
houska
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 62
Registrován: 19.říjen 2010 - 15:15

Re: DIABLO WIFI + NEWCAMD NA PANASONIC NEOPDP

Příspěvek od houska »

Kdyby byly problemy s S2 na G-ckach a bylo to v tuneru/CI slotu, byly by problemy u vsech modulu, nejen pri pouziti Diabla, nemyslis? Ale k veci, rodicum jsem kupoval G-verzi + kvalitni wifi router a televize jim s Diablem jede jak po masle, ikdyz jsem se s tim dlouho doladoval - jak s wifi a Diablem, tak s routerem. Tedy tvrdim, ze to funguje. Pekny den.
Antonello
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 10.prosinec 2007 - 14:29

Re: DIABLO WIFI + NEWCAMD NA PANASONIC NEOPDP

Příspěvek od Antonello »

Oprava
Vsetko OK malo byt na VTeckovych modeloch Panasonicu, nejak som to chaoticky napisal. Blbne to len pri G a GT. Vsetky mozne CAM vykazuju tu istu chybu. Najvacsi problem je Discovery HD, pri jeho naladeni sa telka sprava ako besna - rachoti tam nejake relatko, vsetko zmrzne a tma. Jedine riesenie je tv mechanicky vypnut a zapnut. Kanal som musel vyhodit z predvolieb, co mi radost nerobi.Setril som na nespravnom mieste, mal som si kupit VT
miro-594
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 11.leden 2007 - 21:20
Bydliště: Vysoké Tatry

Re: DIABLO WIFI + NEWCAMD NA PANASONIC NEOPDP

Příspěvek od miro-594 »

Panasonic NEOpdp a Diablo wifi začalo byt stabilne na HD programoch od verzie underwold 214 samozrejme bez update Panasonicu cez SD kartu to nejde
Antonello
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 10.prosinec 2007 - 14:29

Re: DIABLO WIFI + NEWCAMD NA PANASONIC NEOPDP

Příspěvek od Antonello »

Dik Miro, nevies mi napisat kde ten update najdem? A spravim ho aj cez Windows 7 64bit (momentalne iny komp nemam)?
miro-594
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 11.leden 2007 - 21:20
Bydliště: Vysoké Tatry

Re: DIABLO WIFI + NEWCAMD NA PANASONIC NEOPDP

Příspěvek od miro-594 »

Odpovědět

Zpět na „T-REX / DRAGON / DIABLO CAM“