ET10000 treti tuner DVB-T

Download k prijimacu X-TREND ET8000 a ET 10000

Moderátoři: Pastoman, mx3L

Odpovědět
pavur
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 20
Registrován: 06.leden 2015 - 12:21
satelitni prijimac: Xtrend ET10000 G
Bydliště: MS kraj CR

ET10000 treti tuner DVB-T

Příspěvek od pavur »

Zdravim,
ma niekto z vas v ET10000 tuner na DVB-T/C?

Ja mam 2x DVB-S2 tie funguju v pohode ale DVB-T nevidim na info panely vidim len A a B tuner nie C.
Nakonfigurovany je ked zadam pozemne programy tak vsetko funguje.
V nastaveni mam priroitu DVB-S , DVB-T a posledny DVB-C. Ked mam ale obidva DVB-S obsadene nahravanim tak mi to nedovli dalsie nahravanie aj ked DVB-T je este volny.

Musim "manualne" vliezt do pozemncyh programov a tam dat nahravanie.
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1663
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: ET10000 treti tuner DVB-T

Příspěvek od georg11 »

Zobrazení tunerů v infobaru se u některých skinů musí nastavit, bohužel nepíšeš co máš za image a co používáš za skin. Nevím jak jinak bych nahrával když mám obsazené oba sat tunery než navolit kanál v dvb-t a nastavit nahrávání.
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
Uživatelský avatar
Jijirka
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 147
Registrován: 06.květen 2007 - 17:27
Bydliště: Vysočina

Re: ET10000 treti tuner DVB-T

Příspěvek od Jijirka »

Zobrazení tuneru v Infobaru závisí na Image. Např. v OpenATV lze nastavit zobrazení automaticky nebo můžete nastavit počet tunerů ručně. Nastavení ve skinu Mymetrixlite najdete v pluginech.

Chcete li nahrávat např. Nova Cinema z DVB-T musíte si tento program v pozemním tuneru navolit ručně. Důvodem je mimo jiné i to, že programy v DVB-S a DVB-T mají různá referenční čísla a někdy i název. Nova Cinema (DVB-S) a NOVA CINEMA (DVB-T) nejsou stejné názvy.

Nebo je možné nastavit tzv. Alternativní program. Tzn. že například nastavíte že Nova na DVB-S má alternativu na DVB-T. Nastavení alternativ se provádí pomocí "Seznam programů - Menu - Přidat alternativy"
VU+ ULTIMO4K, PurE2, parabola MBeam 85 a LCD Panasonic TV TX-L39E6E. Karta T-Mobile ICE, Tunery FBC 2 x 4 SAT + 2 x DVB-T2/C
Dříve také a VU+ SOLO4K, Xtrend ET8000, Clarke Tech ET9000, HDBOX9200, Showbox 300/700, Openbox 820/810,...
P.S.: Šíleně se nudím, a tak tady prudím!!!
pavur
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 20
Registrován: 06.leden 2015 - 12:21
satelitni prijimac: Xtrend ET10000 G
Bydliště: MS kraj CR

Re: ET10000 treti tuner DVB-T

Příspěvek od pavur »

Sa ospravedlňujem že som neuviedol image.
Image OpenATV 4.2 z linku tu na fóre a s dátumom 2015-01-14.
Skin používam ten default v OpenATV asi je to ten Mymetrixlite.

Večer to skúsim nastaviť ručne, díky i za ten typ na alternatívny program to je dobrý nápad , bohužiaľ sa v tomto moc ešte neorientujem tak ma to nenapadne.

Díky!
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: ET10000 treti tuner DVB-T

Příspěvek od efendy55 »

všetko funguje . :good: ked pozerám jednu družicu na hlavnom obraze a v PIP-ku druhú tak tretí tuner dvbt môžem pozerať na pc. :ROFL: dokonca tam mám usb-dvbttuner aj tam môžem nahrávať lavou zadnou . :Yahoo!: mám tam hdfreaks a skin KRAVEN-HD najnovší ukazuje to tuner : A B C D . čo je super tak už aj v tomto skine sa dá krásne na dvojtuneroch v chanel liste používať PIP ako to je v novom HD-GLASSE . =D> :Yahoo!:
Všetko 4K
pavur
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 20
Registrován: 06.leden 2015 - 12:21
satelitni prijimac: Xtrend ET10000 G
Bydliště: MS kraj CR

Re: ET10000 treti tuner DVB-T

Příspěvek od pavur »

Nazdar, manualne nastavenie zobrazenia tunerov v Mymetrilite konfiguracii funguje. Diky moc.

Jijirka: Prosim ta ja som nastavil tie alternativy ale po restarte mi to vzalo tie zadane alternativy ako pririota cislo jedna. Priklad: Nova HD DVB-S som nastavil alternativu NOVA DVB-T, po restarte sa mi v zozname programov objavila Nova DVB-T, az som dal nahravanie, Nova DVB-T obsadena, tak mi to hodilo Nova HD DVB-S. Pritom v nastaveni mam priritu DVB-S potom DVB-T a az potom DVB-C. Ked das zobrazit alternativy tak co vsetko vidis v tom zozname? Ja tam vidim dve jedna HD DVB-S a druha DVB-T. Skusil som tie alternativy prehodit prehodit ale furt to same.

Mama OpenATV 4.2, Mymetrixlite.
Uživatelský avatar
Jijirka
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 147
Registrován: 06.květen 2007 - 17:27
Bydliště: Vysočina

Re: ET10000 treti tuner DVB-T

Příspěvek od Jijirka »

pavur píše:Jijirka: Prosim ta ja som nastavil tie alternativy........
Používám tu samou image.
A pokud jde o ty alternativy, tak jsem se jimi už dlouho nezabýval a myslím, že ani mě se před asi rokem či dvěma nepodařilo je rozběhat tak aby mi to vyhovovalo. Takže nějak konkrétně nemohu poradit.
Momentálně alternativy neřeším, při 6-ti tunerech se lehko přepne nahrávání manuálně na jiný tuner.

Pro mě by bylo ideální, kdyby to při nahrávání/programování (Časovačem a Auto-časovačem) fungovalo tak aby v případě, že je obsazen transpondér (DVB-S/S2) s vybraným programem aby to automaticky přesměrovalo dle možností na Alternativní program v DVB-T.
Jenže u Časovače a Auto-časovače se programování z Cool TV EPG bohužel řídí jinými pravidly a na alternativy to nebere nějak ohled. Na nic jiného jsem to netestoval. U přepínání to možná funguje jinak.

Jediné co mě napadá je zkuste založit tu alternativu obráceně čili z programu na DVB-T --> na program DVB-S.
VU+ ULTIMO4K, PurE2, parabola MBeam 85 a LCD Panasonic TV TX-L39E6E. Karta T-Mobile ICE, Tunery FBC 2 x 4 SAT + 2 x DVB-T2/C
Dříve také a VU+ SOLO4K, Xtrend ET8000, Clarke Tech ET9000, HDBOX9200, Showbox 300/700, Openbox 820/810,...
P.S.: Šíleně se nudím, a tak tady prudím!!!
Odpovědět

Zpět na „X-trend ET8000 , ET10000“