ET1000 divne chovanie - 0% signal u HD programov

Download k prijimacu X-TREND ET8000 a ET 10000

Moderátoři: Pastoman, mx3L

Odpovědět
pavur
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 20
Registrován: 06.leden 2015 - 12:21
satelitni prijimac: Xtrend ET10000 G
Bydliště: MS kraj CR

ET1000 divne chovanie - 0% signal u HD programov

Příspěvek od pavur »

Zdravim vas,
ja neviem ale asi som magnetom na problemy, dnes sa mi stala taka vec ze mi prestali ist vsetky HD programy. Pozor nie vsetky len tie kodovane. Sledovali sme Markiza HD , na chvilu to skostickovalo a za chvilu nic.
Mam Skylink ICE, vsetko zaplatene do kocna roku, ale ani jeden kodovany HD nefunuguje. Funguje mi napr. AutoMotorSport HD ktory je na 23,9E ale napriklad CT ... HD ani jeden. Pride mi to ako keby balicek HD vobec nefungoval.
Dosiel som az k tomu ze som to flashol na image z 14.1.2015, naladil, nahral cccam 2.3.0 vsetko sa rozbehne ako ma ale HD nic, jo este zistujem ze ani Discovery SD nefunguje a par dalsich SD. Minule ked som mal problem s dekodovanim tak mi to u vsetkych kanalov aspon ukazovalo signal ale nehralo to, ale teaz mam u vsektych HD (kodovanych) + tych SD co nejdu 0%.

Co s tym sakra zase moze byt?

Je to ten samy problem co v tomto prispevku? Alebo je to nieco ine?
http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=275&t=61357

Ja totiz vobec neviem co je ten xml a ako s nim narabat.

Posledny dotaz je normalne ze tie Linuxove boxy sa takto casto musia preladovat, konfigurovat?

Diky, Pavur
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: ET1000 divne chovanie - 0% signal u HD programov

Příspěvek od dlhe_pole »

a svojho predajcu si kontaktoval ? zaiste ma vychytane vsetky muchy tohto prehnane spopularizovaneho korejskeho itala
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: ET1000 divne chovanie - 0% signal u HD programov

Příspěvek od efendy55 »

nefunguje ti to preto že tie programy si musíš proste preladiť na správny tp . ](*,) prečo sa to stále preladuje ??? to sa musíš informovať u skylinku ,tiež ma to už serie a nie sme jediný .skontroluj si správne frekvencie vo svojom boxe napr. aj tu : http://www.parabola.cz/cz-sk/skylink/
použi bud ručné ,sieťové vyhladávanie ,alebo fastscan ,ale ja preferujem ručnú prácu tá ma ešte nikdy nesklamala . :good:
Všetko 4K
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: ET1000 divne chovanie - 0% signal u HD programov

Příspěvek od liquere »

Treba sledovat svojho poskytovatela, pokial viem posielal email o zmenach, okrem toho ma webstranku. Navyse je v linuxe naozaj dost sposobov skenovania/vyhladavania .... treba to len pustit.... :unknown:
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
pavur
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 20
Registrován: 06.leden 2015 - 12:21
satelitni prijimac: Xtrend ET10000 G
Bydliště: MS kraj CR

Re: ET1000 divne chovanie - 0% signal u HD programov

Příspěvek od pavur »

Chlapi zdar,
ja som vsetko uz mal preladene podla novych parametrov to nebolo v tom.

Samozrejme som sa snazil preladovat rucne, ale nic nepomohlo.

Viete co pomohlo? Nic, vecer som to nechal tak sledoval som SD programy. Dnes rano som to zapol a vsetko funguje tak z toho som jelen.

Cim to mohlo byt?
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: ET1000 divne chovanie - 0% signal u HD programov

Příspěvek od liquere »

Mozno chybal zapis....... :)
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Uživatelský avatar
w.o.l.f.
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 946
Registrován: 26.únor 2010 - 18:39
Bydliště: Ostravsko

Re: ET1000 divne chovanie - 0% signal u HD programov

Příspěvek od w.o.l.f. »

0%
těžko chyběl zápis, spíš špatně doladěná parabola, zemní smyčka (večer byl zapojený nějaký spotřebič, který ráno zapnutý nebyl) lnb na "odchodu" do věčných lovišť, vlhko v konektrorech....přijímač nedává stabilní výstupní napětí atd.
zgemma h7s, Vu+solo2, t-90 4°W-39°E
pavur
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 20
Registrován: 06.leden 2015 - 12:21
satelitni prijimac: Xtrend ET10000 G
Bydliště: MS kraj CR

Re: ET1000 divne chovanie - 0% signal u HD programov

Příspěvek od pavur »

Chybal zapis - tomu s da nejak vvyarovat?

Ta smycka - to asi nepojde odstranit ze? Asi len nejaky deleny zdroj?
Parabolu necham skontrolovat a lnb su v podstate nove takze by mali byt v pohode , necham preverit. Konektory by mali byt "zatesnene" uvidime ako dopadne test paraboly.

Diky za podnetne rady.

Pavur
pcwifi
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 13.březen 2008 - 17:51
Bydliště: Doma

Re: ET1000 divne chovanie - 0% signal u HD programov

Příspěvek od pcwifi »

posledni dny take podivne chovani... uzivane vsechny 3 tunery : A - 19,2+23,5+28,2+0,8W , B - 23,5+0,8W , C - 23,5

obcas zlobi dekodovani vseho z TP 11876/H/29900, signal ok ale neni kodovani. Podotykam ze VSE ostatni jede zcela ok. S timto problemem nejsem sam dle debaty na parabole. Ale posledni dny se deje ze na zminenem TP neni signal a toto trva i nekolik minut, nez se ( nekdy) obnovi. Puvodni STB mel jen jeden tuner takze tezko soudit je li nakřáplé LNB či co... prehrati OpenATV na verzi 5 ze 4.2 nepomohlo. Az na hlucny d.o. resp jeho tlacitka nemam k tomuto STB vyhrad.
Skylink na 1TV, Full Telly skrz IPTV, VDSL 125/25M... Satelit zatím má své místo, ale je pomalu a jistě vytlačován do ústraní...
Odpovědět

Zpět na „X-trend ET8000 , ET10000“