Freesat karta nefunkčná po nahraní nového firmware do Amiko Impulse

Jediné omezení: pouze vše kolem satelitní techniky, příjmu apod.
Pokud se chcete bavit o něčem jiném, tak to patří jinam!

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1

Pravidla fóra
Upozornenie predajcom sat. techniky !
Toto fórum je založené pre užívateľov sat.techniky ! Akákoľvek, aj skrytá reklama ,smerujúca na stránky komerčných spoločností, bude po zásluhe odmenená .

A: V príspevkoch nieje možné žiadať o refresh kariet operátorov Skylink a CSlink.
1. Název příspěvku musí odpovídat obsahu otázky - (nepojmenovávat téma jako pomoc, žádost o radu apod.) To, že chce uživatel založením příspěvku požádat o pomoc, je všem jasné ...
Také pojmenování podle názvu přijímače moc nevypovídá o samotném dotazu.
2. Než položíte dotaz, zkuste využít funkci HLEDAT - hodně příspěvků je zde stále dokola a tak není potřeba vytvářet novou diskusi.
3. Pokud je pro konkrétní přijímač vytvořena na ABF samostatná kategorie, své dotazy pište přímo tam
4. Pre vkladanie logov a podobných súborov treba využiť možnosť vloženia ako prílohy a nie ich vkladať do príspevkov ako XX riadkové texty.
5. Nedodržování těchto základních pravidel může vést k tomu, že bude váš dotaz bez upozornění smazán!
6. Maximalna veľkosť prílohy - 1MB .
Odpovědět
krais
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 18.říjen 2008 - 5:10

Freesat karta nefunkčná po nahraní nového firmware do Amiko Impulse

Příspěvek od krais »

Zdravím
Do môjho prijímača Amiko Impulse som nahral firmware FW 2.4.56 Odvtedy nefungujú kódované programy. Freesat karta skúšaná aj v druhom prijímači (v ktorom druhá karta funguje bez problémov), stanice sú tiež kódované, karta ich nerozkóduje. Pri hľadaní možnej príčiny som narazil na upozornenie že tento firmware sa má používať jedine s nejakými ICE kartami, lebo tam niečo prepisuje aj priamo na karte. Obávam sa že sa to stalo aj v mojom prípade. Dá sa to nejak vrátiť naspäť? Ďakujem
Uživatelský avatar
avatar99
Odborník
Odborník
Příspěvky: 317
Registrován: 23.září 2013 - 16:04

Re: Freesat karta nefunkčná po nahraní nového firmware do Amiko Impulse

Příspěvek od avatar99 »

AmikoAlienTriplex/Amiko 8265+
AmikoAlien8900/Unibox 2/Opticum 9500/Optimum 800
krais
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 18.říjen 2008 - 5:10

Re: Freesat karta nefunkčná po nahraní nového firmware do Amiko Impulse

Příspěvek od krais »

Už som tam skúšal viacero verzií aj najnovší 2.4.58. Bohužial karte nepomohol ani jeden, je stále nefunkčná.
ctiforum
Odborník
Odborník
Příspěvky: 334
Registrován: 19.září 2013 - 1:39

Re: Freesat karta nefunkčná po nahraní nového firmware do Amiko Impulse

Příspěvek od ctiforum »

Máš smolu. Zavolaj do Freesatu a pošlú ti kuriérom novú kartu na výmenu (odovzdáš kuriérovi starú kartu).
Tento problém som riešil, lebo jeden môj známy (hyperaktívny blbec) urobil to isté, že dal FS kartu do Amika s L2B FW.

- Ináč sa tá karta chovala v štandardnom OSC vo VU normálne, dostávala CW, aj odpovedala, ale obraz sa nedekódoval. Čert vie, čo tam zapísalo FW z Amika. Informácia na fix takejto karty nie je verejne dostupná.
- Odporúčam na takéto AMIKA (s FW pre L2b Skylink) nalepiť bielu lepiacu pásku a čiernou fixou napísať: Iba pre SKYLINK karty!!! Iné zničí!!!
Stojí to maximálne jeden cent a ušetrí to starosti. :D
########################
########################

########################
########################

########################
########################

Ukroruina = state "404"
Из России-матушки
Вдаль глядят Сарматушки
На Соединённые Штатушки!
Uživatelský avatar
lnb
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 25.březen 2006 - 20:34

Re: Freesat karta nefunkčná po nahraní nového firmware do Amiko Impulse

Příspěvek od lnb »

zavolat na freesat, poziadat o vymaz udajov z karty
Obrázek
krais
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 18.říjen 2008 - 5:10

Re: Freesat karta nefunkčná po nahraní nového firmware do Amiko Impulse

Příspěvek od krais »

Vymaz udajov z karty bohuzial nepomohol, na dialku sa nepodarilo problem vyriesit. Vymenili mi kartu za novu. Ktory firmware tam mam nahrat, ktory bude pre novu kartu bezpecny? Dakujem
romannitra
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 40
Registrován: 28.listopad 2009 - 18:35

Re: Freesat karta nefunkčná po nahraní nového firmware do Amiko Impulse

Příspěvek od romannitra »

Asi žiadny čo sa týka Freesat, radšej kúp iný prijímač, bud Cryptobox 750 alebo Openbox S3Ci2, ale tu budeš potrebovať modul.To je taká zlatá stredná cesta pre mierne pokročilých
Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“