Správné renderování titulků ass a ssa

Jediné omezení: pouze vše kolem satelitní techniky, příjmu apod.
Pokud se chcete bavit o něčem jiném, tak to patří jinam!

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1

Pravidla fóra
Upozornenie predajcom sat. techniky !
Toto fórum je založené pre užívateľov sat.techniky ! Akákoľvek, aj skrytá reklama ,smerujúca na stránky komerčných spoločností, bude po zásluhe odmenená .

A: V príspevkoch nieje možné žiadať o refresh kariet operátorov Skylink a CSlink.
1. Název příspěvku musí odpovídat obsahu otázky - (nepojmenovávat téma jako pomoc, žádost o radu apod.) To, že chce uživatel založením příspěvku požádat o pomoc, je všem jasné ...
Také pojmenování podle názvu přijímače moc nevypovídá o samotném dotazu.
2. Než položíte dotaz, zkuste využít funkci HLEDAT - hodně příspěvků je zde stále dokola a tak není potřeba vytvářet novou diskusi.
3. Pokud je pro konkrétní přijímač vytvořena na ABF samostatná kategorie, své dotazy pište přímo tam
4. Pre vkladanie logov a podobných súborov treba využiť možnosť vloženia ako prílohy a nie ich vkladať do príspevkov ako XX riadkové texty.
5. Nedodržování těchto základních pravidel může vést k tomu, že bude váš dotaz bez upozornění smazán!
6. Maximalna veľkosť prílohy - 1MB .
Odpovědět
GiFR
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 19.duben 2021 - 18:11

Správné renderování titulků ass a ssa

Příspěvek od GiFR »

Ahoj,
snažím se zjistit, co mám udělat pro to, aby se titulky ass či ssa renderovaly na určeném místě s daným formátováním. Četl jsem již několik diskusí na toto téma, ale tam byl problém pouze samotná zobrazitelnost, kterou naštěstí řešit nemusím. Dalším problémem je, pokud se má zobrazit více bloků textu, přičemž začnou poblikávat všechny bloky i s jejími parametry jako by to byly součástí textu.
Zkoušel jsem na AX UHD 61 a Octagon sf8008m.
Uvítám jakoukoliv pomoc při hledání odpovědi. :)
Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“