Satelitni zacatek

Jediné omezení: pouze vše kolem satelitní techniky, příjmu apod.
Pokud se chcete bavit o něčem jiném, tak to patří jinam!

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1

Pravidla fóra
Upozornenie predajcom sat. techniky !
Toto fórum je založené pre užívateľov sat.techniky ! Akákoľvek, aj skrytá reklama ,smerujúca na stránky komerčných spoločností, bude po zásluhe odmenená .

A: V príspevkoch nieje možné žiadať o refresh kariet operátorov Skylink a CSlink.
1. Název příspěvku musí odpovídat obsahu otázky - (nepojmenovávat téma jako pomoc, žádost o radu apod.) To, že chce uživatel založením příspěvku požádat o pomoc, je všem jasné ...
Také pojmenování podle názvu přijímače moc nevypovídá o samotném dotazu.
2. Než položíte dotaz, zkuste využít funkci HLEDAT - hodně příspěvků je zde stále dokola a tak není potřeba vytvářet novou diskusi.
3. Pokud je pro konkrétní přijímač vytvořena na ABF samostatná kategorie, své dotazy pište přímo tam
4. Pre vkladanie logov a podobných súborov treba využiť možnosť vloženia ako prílohy a nie ich vkladať do príspevkov ako XX riadkové texty.
5. Nedodržování těchto základních pravidel může vést k tomu, že bude váš dotaz bez upozornění smazán!
6. Maximalna veľkosť prílohy - 1MB .
Odpovědět
Hellcooper
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 11.leden 2020 - 15:17

Satelitni zacatek

Příspěvek od Hellcooper »

Zdravim, tchan ma satelit a jede od nekoho pres cardshare, ma dve zarizeni a me by zajimalo jestli by fungovalo kdybych si poridil stejny prijimac a ty kody a vsecko potrebne jen opsal do toho sveho noveho, nebo je potreba kontaktovat toho kdo resil ty jeho prijimace aby mi pridelil nove kody? Satelit jsem nikdy nemel a tchan je rad ze si na tom prepne kanal, takze budu rad za kazdou zkusenost s tim cardsharem.
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: Satelitni zacatek

Příspěvek od Steiner »

B,
A v žiadnom prípade, lebo o to príde aj tchán :D
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Satelitni zacatek

Příspěvek od vensan »

ked sa tchanom dohodnu na pouzivani zariadeni jedno tchan a druhe zet tak to by slo no tchyne musi mit UTRUM.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1832
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Satelitni zacatek

Příspěvek od peter54 »

Mal by si to všimnúť velmi skoro a minimalne ti dá zaplatiť čo si načierno uzíval, pokiaľ ťa rovno aj s tchanom neposle do pr...
Špekulantov nikto nemá rád.
Kontaktovať vopred je správne riešenie.
Kontakt v profile cez www.
Hellcooper
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 11.leden 2020 - 15:17

Re: Satelitni zacatek

Příspěvek od Hellcooper »

No tady nejde o zadne spekulovani nebo nekalosti ale jde o to ze ten borec co to resil je trochu nespolehlivi a je tezke se s nim spojit, natoz na necem domluvit, tak me jen zajimalo jestli kazdy prijimac ma svoje udaje nebo je jde zkopirovat a pujde to.
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: Satelitni zacatek

Příspěvek od Steiner »

A je tento krát správne.
A - kazdy prijimac ma svoje udaje
B - zkopirovat síce jde, ale potom to nemusí ísť poriadne ani na jednom a tchán sa ti "poděkuje" :D
ešte koľko krát potrebuješ na to odpoveď?
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
sat12
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 129
Registrován: 08.únor 2019 - 9:26
Bydliště: jižníčechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Satelitni zacatek

Příspěvek od sat12 »

V minulosti jsem to zkoušel nebo testoval na dva klienty stejní user a bylo to katastrofa . ( sekalo se to u obou klientu )
Chudák tchán ..............
ULTIMO-HD @ Vu+ ULTIMO 4K/DVB-S2X/DVB-S2_DM-900 RC20 -DVB-S2X
ZIDOO-X9S + Z1000- LCD SPF-107H
PARABOLY 2xT_90 / motor SuperTack-II-středoavá 180+140 + 16 LBN q
LG 86sm9000 / lg sk10y + lg spk8 / yamaha rx‑a2060 / 7.1.2 / Panasonic DMP-UB900 / TCL 55C715
skype:emilsat
původní nick : emilsat
Uživatelský avatar
mmiriboy
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1869
Registrován: 30.srpen 2009 - 21:02
Bydliště: okr. Nitra

Re: Satelitni zacatek

Příspěvek od mmiriboy »

Hellcooper píše:No tady nejde o zadne spekulovani nebo nekalosti ale jde o to ze ten borec co to resil je trochu nespolehlivi a je tezke se s nim spojit, natoz na necem domluvit, tak me jen zajimalo jestli kazdy prijimac ma svoje udaje nebo je jde zkopirovat a pujde to.
1. Ako už tu bolo poznamenané, každý stb musí mať svoje user nastavenia!
2. V dnešnej dobe ti stačí fungujúca platobná karta pre online nákup a vybavenie nových user údajov ťa bude stáť iba niekoľko minút z tvojho života - stačí iba hľadať na webe. A tým pádom ťa nemusí trápiť nejaký "nespoľahlivý Janko z Hornej-Dolnej"! :)
VU+ DUO 4K SE
Dreambox One UHD Combo
Gigablue UHD Trio 4K
Qviart Lunix CO & 4K
Formuler F4 Turbo Combo 2ks
Paraboly: E-85+120
28,2°+19,2°+13°+9°+4,8°E+0,8°W & 16°+23,5°E
SmartQuad LNBTitanium 0,1dB & LNB GI208+ octo &
MegasatQuad LNB 0,1dB
Hellcooper
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 11.leden 2020 - 15:17

Re: Satelitni zacatek

Příspěvek od Hellcooper »

Dobre, no nakonec to asi vyresim od nekoho jineho, pripadne mohli byste mi neco doporucit kde by bylo dost programu za ne uplne velkou castku? Jinak bude to fungovat i na Ab cryptobox 600hd? Znami mi ho nabidl za 500 ale nepoznam jestli to na nem pujde nebo ne. Diky
fanatix
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 110
Registrován: 09.říjen 2008 - 15:10

Re: Satelitni zacatek

Příspěvek od fanatix »

aliexpress od 3€ na rok. Funguje celkom OK. Na AB v pohode, musíš flashnúť patch firmware. Nedávno som robil AB 800UHD pre známeho a fungoval v pohode.
Illusion M2S, Showbox S300 Platrinum, Opticum 4050CX, Ferguson Ariva 100, Ferguson Ariva 100E, Amiko Mini HD SE, Amiko Alien2 Hyperion 5.1
Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“