"minisatip" SAT->IP Server plugin

Jediné omezení: pouze vše kolem satelitní techniky, příjmu apod.
Pokud se chcete bavit o něčem jiném, tak to patří jinam!

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1

Pravidla fóra
Upozornenie predajcom sat. techniky !
Toto fórum je založené pre užívateľov sat.techniky ! Akákoľvek, aj skrytá reklama ,smerujúca na stránky komerčných spoločností, bude po zásluhe odmenená .

A: V príspevkoch nieje možné žiadať o refresh kariet operátorov Skylink a CSlink.
1. Název příspěvku musí odpovídat obsahu otázky - (nepojmenovávat téma jako pomoc, žádost o radu apod.) To, že chce uživatel založením příspěvku požádat o pomoc, je všem jasné ...
Také pojmenování podle názvu přijímače moc nevypovídá o samotném dotazu.
2. Než položíte dotaz, zkuste využít funkci HLEDAT - hodně příspěvků je zde stále dokola a tak není potřeba vytvářet novou diskusi.
3. Pokud je pro konkrétní přijímač vytvořena na ABF samostatná kategorie, své dotazy pište přímo tam
4. Pre vkladanie logov a podobných súborov treba využiť možnosť vloženia ako prílohy a nie ich vkladať do príspevkov ako XX riadkové texty.
5. Nedodržování těchto základních pravidel může vést k tomu, že bude váš dotaz bez upozornění smazán!
6. Maximalna veľkosť prílohy - 1MB .
Odpovědět
dwnldr
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 09.září 2016 - 10:13
satelitni prijimac: Amiko

"minisatip" SAT->IP Server plugin

Příspěvek od dwnldr »

Ahoj,

streamujete niekto cez tento plugin ? Satelitný box používam a sledujem výhradne cez stream (tablet, PC, smart boxy) skrz "openwebif" cez rôzny softvér-podľa platformy. Žiaľ, nie som najspokojnejší... prepínanie kanálov trvá niekoľkonásobne dlhšie v porovnaní so sledovaním "priamo", niekedy stream zamrzné, predefinované jazyky kanálov sa neukladajú, nie je možné si pozrieť dlhpdpbnejšie EPG atď. Fungujem, pozerám, nie je to žiadna tragédia, ale dostupný (klient) softvér ako aj samotná technológia SAT->IP by mohla tieto nepríjemnosti vyriešiť, funguje dokonca bez Enigmy, čo je pridanou hodnotou pre výkon zariadenia. Našiel som plugin minisatip, úspešne som ju nainštaloval, ale žiaľ sa mi s ňou pracuje veľmi ťažko, po nete je ohľadom konfigurácií informácií pomenej (odhliadnuc od informácií od vývojára). Moc by mi pomohlo, keby bol ochotný mi zdeliť svoje skúsenosti s používaním tohoto pluginu a technológie.

Ďakujem Vám !
Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“