AB CRYPTOBOX METER - aktualizace

Jediné omezení: pouze vše kolem satelitní techniky, příjmu apod.
Pokud se chcete bavit o něčem jiném, tak to patří jinam!

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1

Pravidla fóra
Upozornenie predajcom sat. techniky !
Toto fórum je založené pre užívateľov sat.techniky ! Akákoľvek, aj skrytá reklama ,smerujúca na stránky komerčných spoločností, bude po zásluhe odmenená .

A: V príspevkoch nieje možné žiadať o refresh kariet operátorov Skylink a CSlink.
1. Název příspěvku musí odpovídat obsahu otázky - (nepojmenovávat téma jako pomoc, žádost o radu apod.) To, že chce uživatel založením příspěvku požádat o pomoc, je všem jasné ...
Také pojmenování podle názvu přijímače moc nevypovídá o samotném dotazu.
2. Než položíte dotaz, zkuste využít funkci HLEDAT - hodně příspěvků je zde stále dokola a tak není potřeba vytvářet novou diskusi.
3. Pokud je pro konkrétní přijímač vytvořena na ABF samostatná kategorie, své dotazy pište přímo tam
4. Pre vkladanie logov a podobných súborov treba využiť možnosť vloženia ako prílohy a nie ich vkladať do príspevkov ako XX riadkové texty.
5. Nedodržování těchto základních pravidel může vést k tomu, že bude váš dotaz bez upozornění smazán!
6. Maximalna veľkosť prílohy - 1MB .
Odpovědět
Steanly
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 18.červen 2012 - 10:48

AB CRYPTOBOX METER - aktualizace

Příspěvek od Steanly »

Ahoj,

Nedávno jsem si všiml, že tento měřák přestal rozpoznávat Skylink (družici Astra 23,5e). Na Thor funguje bez problémů.

Nemáte někdo nějaký poslední FW ke stažení, kde by to bylo aktualizováno? Nebo jaký TP přidat/upravit aby to zase začalo chodit?

Díky
ferda132
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 14
Registrován: 06.září 2019 - 16:50

Re: AB CRYPTOBOX METER - aktualizace

Příspěvek od ferda132 »

Taky s ním mám potíž. Na 10°E neukáže nic. Ani DVB-S ani DBV-S2. Přitom starý SatLink WS 6906 tam funguje (ale jen na DVB-S). Že by byl "zahlcen" signálem z 9°E????
ferda132
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 14
Registrován: 06.září 2019 - 16:50

Re: AB CRYPTOBOX METER - aktualizace

Příspěvek od ferda132 »

Nikde jsem novější FW nenašel, psal jsem výrobci, žádná reakce.
Bora
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 04.červen 2011 - 12:36
Bydliště: Kousek od Hrušovan n/Jevišovkou

Re: AB CRYPTOBOX METER - aktualizace

Příspěvek od Bora »

K tomuto měřáku už není FW.
Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“