Ake satelitne komponenty sa teraz predavaju na ukrajinskych trhoviskach?

Jediné omezení: pouze vše kolem satelitní techniky, příjmu apod.
Pokud se chcete bavit o něčem jiném, tak to patří jinam!

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1

Pravidla fóra
Upozornenie predajcom sat. techniky !
Toto fórum je založené pre užívateľov sat.techniky ! Akákoľvek, aj skrytá reklama ,smerujúca na stránky komerčných spoločností, bude po zásluhe odmenená .

A: V príspevkoch nieje možné žiadať o refresh kariet operátorov Skylink a CSlink.
1. Název příspěvku musí odpovídat obsahu otázky - (nepojmenovávat téma jako pomoc, žádost o radu apod.) To, že chce uživatel založením příspěvku požádat o pomoc, je všem jasné ...
Také pojmenování podle názvu přijímače moc nevypovídá o samotném dotazu.
2. Než položíte dotaz, zkuste využít funkci HLEDAT - hodně příspěvků je zde stále dokola a tak není potřeba vytvářet novou diskusi.
3. Pokud je pro konkrétní přijímač vytvořena na ABF samostatná kategorie, své dotazy pište přímo tam
4. Pre vkladanie logov a podobných súborov treba využiť možnosť vloženia ako prílohy a nie ich vkladať do príspevkov ako XX riadkové texty.
5. Nedodržování těchto základních pravidel může vést k tomu, že bude váš dotaz bez upozornění smazán!
6. Maximalna veľkosť prílohy - 1MB .
Odpovědět
Uživatelský avatar
jopo33
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 686
Registrován: 06.leden 2009 - 16:14
Bydliště: Michalovce

Ake satelitne komponenty sa teraz predavaju na ukrajinskych trhoviskach?

Příspěvek od jopo33 »

Ake satelitne komponenty sa teraz predavaju na ukrajinskych trhoviskach? a v akych cenach? Pri dnešnich cenach na slovensku v shopoch sa to podla mna neoplati tam kupovať.Otazku kladiem len tak aby reč nestala nudim sa. :D :D Zaujima ma ake prijimače sa tam teraz predavaju ,ake konverory,paraboly a podobne.Niekedy som montoval digi a tie ich paraboly neboly velmy kvalitne ohybali sa.
nikdy nehovor ze sa nieco neda, lebo stale sa najde blbec co nevie ze sa neda a urobi to .
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Ake satelitne komponenty sa teraz predavaju na ukrajinskych trhoviskach?

Příspěvek od dlhe_pole »

jopo33 píše:Ake satelitne komponenty sa teraz predavaju na ukrajinskych trhoviskach? a v akych cenach? Pri dnešnich cenach na slovensku v shopoch sa to podla mna neoplati tam kupovať.Otazku kladiem len tak aby reč nestala nudim sa. :D :D Zaujima ma ake prijimače sa tam teraz predavaju ,ake konverory,paraboly a podobne.Niekedy som montoval digi a tie ich paraboly neboly velmy kvalitne ohybali sa.
ked sa nudzis svihom popadni motycku a ta ho okopavac zemáčky, švábku, ertéple alebo grúle.. je to lepsejsejsie jako vypisovac koko*iny po boardoch
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Ake satelitne komponenty sa teraz predavaju na ukrajinskych trhoviskach?

Příspěvek od vensan »

jopo33 píše:Ake satelitne komponenty sa teraz predavaju na ukrajinskych trhoviskach? a v akych cenach? Pri dnešnich cenach na slovensku v shopoch sa to podla mna neoplati tam kupovať.Otazku kladiem len tak aby reč nestala nudim sa. :D :D Zaujima ma ake prijimače sa tam teraz predavaju ,ake konverory,paraboly a podobne.Niekedy som montoval digi a tie ich paraboly neboly velmy kvalitne ohybali sa.
Na Ukrajine neviem no dva roky dozadu som na trhovisku v Tbilisi kupil njlacnejsi prijimac co tam predajca mal stal nieco cez 10Eur tak si hovorim bude na sat radia po prichode domov som don vlozil USB WIFI stiahol alternativny soft a prijimac bol pouzitelny ako klient a 18 mesiacov mal predplateny server kde isli aj nase platformy ktore takto idu plus vsetko mozne ine.
Ako klient bol pouzitelny este asi pol roka ked mu skoncilo predplatne prevdepodobne tam je ludovo povedane asi kazitko lebo vzdy ked dostane pridelenu ip adresu tak sa rebootne tak uz je pouzitelny len na free programy no nekup to za tie prachy :D
Asi to maju osetrene lebo mrcha nezoberie iny software ani vlastny odzalohovany tak je teraz v dielni ako radio.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Uživatelský avatar
mmiriboy
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1869
Registrován: 30.srpen 2009 - 21:02
Bydliště: okr. Nitra

Re: Ake satelitne komponenty sa teraz predavaju na ukrajinskych trhoviskach?

Příspěvek od mmiriboy »

A čo takto ísť na nejakú ukrajinskú web stránku, zaregistrovať sa na fórum a popýtať sa tam?
Napr.tuto:
https://sat-ukraine.info/

Poznámka: Ono, zrejme sa tu nájde asi málo nickov, ktorí majú prehľad o ukrajinskej ponuke v sat technike. A ešte k tomu korona, t.j. ani našinec si nedovolí vycestovať len tak pre zábavu a spestrenie voľného času na nákup do Ukrajiny!
A ja osobne, aj keby som chcel, nemám platný pas a nový vybavovať nebudem, nechýba mi k životu! A terigať sa na východ pomaly 500km len tak zo zvedavosti, tak to neee!
](*,)
VU+ DUO 4K SE
Dreambox One UHD Combo
Gigablue UHD Trio 4K
Qviart Lunix CO & 4K
Formuler F4 Turbo Combo 2ks
Paraboly: E-85+120
28,2°+19,2°+13°+9°+4,8°E+0,8°W & 16°+23,5°E
SmartQuad LNBTitanium 0,1dB & LNB GI208+ octo &
MegasatQuad LNB 0,1dB
Uživatelský avatar
oneeeee
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 129
Registrován: 14.září 2007 - 14:41
satelitni prijimac: vuplus solo2 solo4k duo4k
Bydliště: asi martin
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake satelitne komponenty sa teraz predavaju na ukrajinskych trhoviskach?

Příspěvek od oneeeee »

to sú za príspevky , čo kde čo , keď čo .
tak vycestuj , sprav si výlet a potom to sem zaves .
ďaľší chytrák .
Vuplus 4K VTI aj blackhole
Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“