CAM 701 Viaccess

Moderátoři: EnoSat, fuzak

Odpovědět
renda567
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 26
Registrován: 21.květen 2008 - 16:45
satelitni prijimac: Octagon SF4008 E2 4K UHD
Bydliště: Velké Poříčí
Kontaktovat uživatele:

CAM 701 Viaccess

Příspěvek od renda567 »

Nedávno jsem řešil nákup nové TV, LG. A s tím i dekódování programů Skylink. V této TV se mně osvědčil modul s ICE kartou TechniSat TechniCrypt IR CI+ a CAM 701. S ostatníma byli problémy.
Ale rad bych se zeptal na modul cam 701 multi-2 (CAM 701 s logem INTERSAT). Tento modul jsem odzkoušel ve svém Sat. přijímači Octagon SF4008, OpenAtv 4. Zjistil jsem jednu zajímavost, Tento modul dekódoval programy Skylink v těchto systémech: 0D96, 0624, 1817 Nagravision (Nautical HD) a 0500 Viaccess (INSIGHT HD), 1867 Nagravision (INSIGHT UHD).
Nevíte někdo o tomto něco zajímavého? :thankyou:
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: CAM 701 Viaccess

Příspěvek od dlhe_pole »

ty vole ty budes nejspis prifetlej .. nejdriv 4x nezmyselne zalozis ten samej thread a pak sem vyblafnes prvni kravinu co vyplivne tvuj cinskej shit jmenem octagon ..
ty vole stesti ze jsi neprepnul na hotbird na ten UHD kanal pač to by si sem napsal ze to taky dekoduje nagravision 183e a 1856 - vosumnact padesat šest ty vole.. ja se z toho picnu :D
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 11.září 2021 - 9:01, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
renda567
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 26
Registrován: 21.květen 2008 - 16:45
satelitni prijimac: Octagon SF4008 E2 4K UHD
Bydliště: Velké Poříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: CAM 701 Viaccess

Příspěvek od renda567 »

Omlouvám se. To, že se toto téma zde objevilo několikrát není moje vina! Téma mně nešlo přidat a zobrazila se chyba!!!!!!!! Po chvíli jsem se o to pokusil několikrát znovu. O tom, že došlo k přidání jsem bohužel nevěděl.
Tak zaprvé, zkontrolujte si nastavení serveru aby hlášky odpovídali skutečnosti!
Za druhé pokud jste ty totožné příspěvky neodstranili tak vás o toto žádám. Děkuji.
Za třetí si oslovení VOLE a jim podobné nechte pro sebe. Pro vás nejsem VŮL, to jste docela možná Vy!
Za čtvrté pokud k tomuto nemáte relevantní poznámku, tak se nepište!
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 11.září 2021 - 9:02, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
Odpovědět

Zpět na „CI moduly“