e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
flash 468x60
Právě je 25.Únor 2017 - 8:10

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Pravidla fóra

Dôrazne upozorňujem, že táto téma nieje primárne určená na riešenie osobných sympatii,alebo nesympatií. Pre podobné problémy existujú na internete zoznamky !

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 65 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3 4 Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Karta od Ellana
PříspěvekOdeslal: 10.Leden 2017 - 20:35 
Znalec fóra
Znalec fóra

Poděkoval: 1 krát
forsajd napsal:
keď nechceš nakonfigurovaný prijimac od ellana stači im to napisat a pošlu čisty ja to tak robievam

Ked som poziadal v ellane,aby mi poslali zabaleny primac tak ako ho oni dostali od vyrobcu.
Samozrejme bol upraveny ako je v ellane tradiciou.

PříspěvekOdeslal: 10.Leden 2017 - 20:43 
Veterán fóra
Veterán fóra

Místo/Bydliště: pod strechou
Poděkováno: 1 krát
Nebodaj ho prerobili na mikrovlnku :lol:

PříspěvekOdeslal: 10.Leden 2017 - 20:54 
Moderátor
Moderátor

satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Poděkoval: 6 krát
Poděkováno: 70 krát
henry33 napsal:
forsajd napsal:
keď nechceš nakonfigurovaný prijimac od ellana stači im to napisat a pošlu čisty ja to tak robievam

Ked som poziadal v ellane,aby mi poslali zabaleny primac tak ako ho oni dostali od vyrobcu.

1, Vsak odfot objednavku kde mas v poziadavkach napisane "bez upravy a`la ellano" a pichni to sem
2, Preco vlastne vyuzivas tento e-shop ked ti nevyhovuje svojimi sluzbami ?

Coolstream Zee2 , Dr.HD F16 , Dreambox 900UHD/7020HD/500HD/7020S/500S , Nokia 9600S , dBox C , TBS-5925 , TBS-5880 , TBS-5220

PříspěvekOdeslal: 10.Leden 2017 - 20:59 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

henry33, Tak ty si riadny k*k*t, chces aby za tvoju tupost niekto niesol zodpovednost ? zavesit by ta mali za vajcia do prievanu .

PříspěvekOdeslal: 10.Leden 2017 - 21:06 
Znalec fóra
Znalec fóra

letavizu 1 napsal:
henry33, Tak ty si riadny k*k*t, chces aby za tvoju tupost niekto niesol zodpovednost ? zavesit by ta mali za vajcia do prievanu .

Ten k*k*t.... si ty a riadny.Zodpovednost bude nies niekto inny.

PříspěvekOdeslal: 10.Leden 2017 - 21:09 
Znalec fóra
Znalec fóra

EnoSat napsal:
henry33 napsal:
forsajd napsal:

1, Vsak odfot objednavku kde mas v poziadavkach napisane "bez upravy a`la ellano" a pichni to sem
2, Preco vlastne vyuzivas tento e-shop ked ti nevyhovuje svojimi sluzbami ?

To bolo hodne davno,ked som poziadal aby primac nebol upravovany,ale to sem momentalne pepreberiame.

PříspěvekOdeslal: 10.Leden 2017 - 21:09 
Moderátor
Moderátor

Poděkoval: 18 krát
Poděkováno: 78 krát
Užívateľovi "henry33" bolo "udelené" napomenutie, kľudne ho tu môže citovať, ako je jeho "dobrým" zvykom. :!:

PříspěvekOdeslal: 10.Leden 2017 - 21:20 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

satelitni prijimac: Vu4k; DM820
Poděkoval: 11 krát
Poděkováno: 49 krát
henry33 napsal:
Vsetko mam nafotene a podavam to dalej na obchodnu inspekciu.Informoval som aj Skylink,ake karty predavs.Ze specialne Standard HD M7 UNI a bez servisneho poplatku,si normalny asi nie dat za kartu 122€.

no mne to tak pripada ze ty si nejaky kujebacek od fachu ktoremu hodne vadi ze ellanu sa predava a tebe to stoji.. utesim ta .. ja by som ti taku kartu predal, mam par takych ktore lezia v sufliku a so serpo bezne predavam po 105 a so smartom za 130 € . jebnes ma tiez inpekcii prďolo ?

BTW: a isto nepracujem v ellane a vsetci to tu vedia :lol: :P

PříspěvekOdeslal: 10.Leden 2017 - 21:24 
Odborník
Odborník

Poděkováno: 5 krát
henry33 napsal:
...si normalny asi nie dat za kartu 122€.

Ale veď on tú kartu nekúpil. Túto otázku musíš položiť kupujúcemu.

Už nie sme v socializme, aby úradník (akože štát) určoval cenu tovaru. Ani Skylink nemá právo prikazovať predajcovi cenu, on môže cenu len odporúčať. Cena je vecou dohody medzi predávajúm a zákazníkom. Výnimkou sú len ceny monopolov. Nechápem, že na čo sa chceš sťažovať na Obchodnej inšpekcii. Že sa Ti nepáči cena, za ktorú si si tovar sám dobrovoľne kúpil? A že si nevyužil možnosť vrátiť tovar v zákonnej lehote? Len sa tým ešte viacej strápniš.

PříspěvekOdeslal: 11.Leden 2017 - 3:23 
Veterán fóra
Veterán fóra

Poděkoval: 6 krát
Poděkováno: 44 krát
Z právneho hľadiska
CENA TOVARU JE UZNANÁ KUPUJÚCIM V MOMENTE AK ZAPLATÍ ZA TOVAR
V PRÍPADE,ŽE MÁ PO ÚHRADE POCHYBNOSTI MÔŽE VYUŽIŤ REKLAMAČNÝ PORIADOK V PRÍSLUŠNEJ LEHOTE
ak si kúpim poštovú známku za 30 eur a drbnem ju na pohľadnicu odoslanú do susednej dediny je to moja chyba a moje dobrovoľné rozhodnutie

PříspěvekOdeslal: 11.Leden 2017 - 7:26 
Znalec fóra
Znalec fóra

Poděkováno: 16 krát
Tak v tom Ellane si na Tebe zgustnú. Len to pošli na obchodnú inšpekciu a môžeš čakať žalobu za poškodenie dobrého mena. Tovar si si objednal Ty, vedel si čo objednávaš, súhlasil si aj s cenou. Ale asi problém je v tom, že si to objednával pre niekoho iného, bohvie čo si nasľuboval a teraz to zostalo na Tebe, lebo už nato nevieš nahodiť svoju prirážku :D :D

PříspěvekOdeslal: 11.Leden 2017 - 9:06 
Znalec fóra
Znalec fóra

Ukoncujem debatu ktora sa tu viedla.

PříspěvekOdeslal: 11.Leden 2017 - 9:09 
Znalec fóra
Znalec fóra

Poděkováno: 16 krát
A prečo? Čakáme výsledok Tvojho podania.

PříspěvekOdeslal: 17.Leden 2017 - 20:58 
Pokročilý
Pokročilý

satelitni prijimac: SKYTEC NERINE a SKYTEC KLEIO
Poděkoval: 2 krát
henry456465453 ci ako sa to volas si riaden magor a kludne ma mozes udat za urazku. v ellane nakupujem cca za 4000€ rocne niekolko rokov a nikdy som nemal ziaden problem - opakujem nikdy som nemal ziaden problem a to tam casto telefoujem, pisem, objednavam. precital som vsetko co si tu napisal a nedal si ziaden dokaz.

PříspěvekOdeslal: 17.Leden 2017 - 22:10 
Moderátor
Moderátor

Poděkoval: 18 krát
Poděkováno: 78 krát
Áno, toto isté ma prinútilo k obsahu a realizácii môjho predošlého príspevku tu v tejto téme,
ale samozrejme že výsledok danej "kauzy" je vítaný. Pravdu povediac v tomto prípade ho neočakávam, možno viem zistiť po súkromnej línii od ellano, záleží ale na tom či to ellanu za to stojí. :)

PříspěvekOdeslal: 18.Leden 2017 - 11:38 
Pokročilý
Pokročilý

Poděkoval: 3 krát
henry33 napsal:
Ukoncujem debatu ktora sa tu viedla.

Chlape ty si skutočny žobrak.....pouražaš kde koho a napišeš : končim debatu .
Od ellana som nakupil kopu a nikdy žiadny problem ,zatial som v celom vlakne nevidel nijaky dokument -proste nič. Uražať bez dôkazu môže naozaj len chudak :poklona:

PříspěvekOdeslal: 03.Únor 2017 - 19:23 
Pokročilý
Pokročilý

Čítam to tu a fakt nechápem. Henry33 prerobil si cca 30 eur. To Ti naozaj stojí za to poobviňovať všetkých okolo, zaťažovať SOI za 30 eur? Si fakt smiešny. Ak by ťa niekto napálil za 1000 eur, tak nepoviem. To by už bol trošku problém. Viackrát sa mi stalo, že ma dôchodkyňa prehnala zbytočne 15 km hore dole.( to ma tiež stálo 30 eur). Ty by si na ňu asi poslal NAKU....... Trošku veľkorysosti by Ti neuškodilo. Podnikanie prináša zisk a niekedy aj stratu. A s Ellanom sa dá vždy dohodnúť. Nikdy som s nimi nemal problém. A to takmer vždy som spravil chybu ja. Tak tu netrep hlúposti!

PříspěvekOdeslal: 03.Únor 2017 - 19:28 
Pokročilý
Pokročilý

satelitni prijimac: SKYTEC NERINE a SKYTEC KLEIO
Poděkoval: 2 krát
lubo32 napsal:
Čítam to tu a fakt nechápem. Henry33 prerobil si cca 30 eur. To Ti naozaj stojí za to poobviňovať všetkých okolo, zaťažovať SOI za 30 eur? Si fakt smiešny. Ak by ťa niekto napálil za 1000 eur, tak nepoviem. To by už bol trošku problém. Viackrát sa mi stalo, že ma dôchodkyňa prehnala zbytočne 15 km hore dole.( to ma tiež stálo 30 eur). Ty by si na ňu asi poslal NAKU....... Trošku veľkorysosti by Ti neuškodilo. Podnikanie prináša zisk a niekedy aj stratu. A s Ellanom sa dá vždy dohodnúť. Nikdy som s nimi nemal problém. A to takmer vždy som spravil chybu ja. Tak tu netrep hlúposti!

ale keby ho aspon niekto natiahol o 30€ tak nepoviem ani slovo.
- pri kazdej karte ma jasne napisane co karta obsahuje co je zaplatene a co este zaplatit treba.
- to ze on si dal do kosika k....tinu je len jeho sprostost a nikoho ina
- a kartu mohol kludne vratit - vymenit

nech sa ide dat liecit

PříspěvekOdeslal: 03.Únor 2017 - 20:40 
Veterán fóra
Veterán fóra

Poděkoval: 12 krát
Poděkováno: 9 krát
henry33 napsal:
Pastoman obchodna inspekcia si ta najde neboj,ty si predal karu,elias ellano.Je lepsie ked tu poves alebo napises pravdu pan technik z ellana.Este jedna vec,porusujes zakon ak upravujes kazdy satelit od vyrobcu a uvadzas to na svojej stranke ellano,ak predavas satelit....... a to je tvoje ego ktore mas na svojom intetnetovom obchode pre kazdy satelit
Prijímač samozrejme ako je u nás zvykom dodáme kompletne nakonfigurovaný
.......chyba ty nemas co upravovat pokial ta nepoziada sam kupujuci.
Vsetko mam nafotene a podavam to dalej na obchodnu inspekciu.Informoval som aj Skylink,ake karty predavs.Ze specialne Standard HD M7 UNI a bez servisneho poplatku,si normalny asi nie dat za kartu 122€.
Sam si si tu ty sposobil problem a to poriadny.

Kto ta nutil objednat tuto kartu a zaplatit za nu?

Ipbox 9900,vo flash Abenigma najnovsia,na usb tiez a hyperion v4.5 (ten pouzivam), hyperion v4, Nebula v1. A iné sd stb,parabola fe90,sg2100 a parabola fe80 multifeed 19,2 a 23,5e jeden lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 20 ročný a no problém(je ako nový).

PříspěvekOdeslal: 04.Únor 2017 - 16:31 
Pokročilý
Pokročilý

ale keby ho aspon niekto natiahol o 30€ tak nepoviem ani slovo.
- pri kazdej karte ma jasne napisane co karta obsahuje co je zaplatene a co este zaplatit treba.
- to ze on si dal do kosika k....tinu je len jeho sprostost a nikoho ina
- a kartu mohol kludne vratit - vymenit

nech sa ide dat liecit[/quote]

Áno máš pravdu, spravil chybu, v pohode ju mohol riešiť s Ellanom a nie ich tu osi..at na fóre. Vyhrážať sa SOI. A ešte ma zaujala tá faktúra na inú sumu, ako celkový tovar. Kto vie o čo ide, je mu to jasné. Ale kto nevie, navodzuje to dojem, že Ellano koná niečo nekalé. Ale že ide o platbu súkromnej osoby do EÚ, to on vôbec netuší. Tak to prezentuje Skylink a tak sa to realizuje. Či je to správne, alebo nie, je už druhoradé. A ja s Ellanom nič priamo nemám. Firma ako každá iná. Seriózna. Buď je to čistý hlupák, alebo závistlivá konkurencia. Normálny človek takto určite nereaguje. Cez nick nikoho neodhalíme.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 65 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3 4 Další

Všechny časy jsou v UTC+01:00