Gigablue Quad UHD 4K

Jediné omezení: pouze vše kolem satelitní techniky, příjmu apod.
Pokud se chcete bavit o něčem jiném, tak to patří jinam!

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1

Pravidla fóra
Upozornenie predajcom sat. techniky !
Toto fórum je založené pre užívateľov sat.techniky ! Akákoľvek, aj skrytá reklama ,smerujúca na stránky komerčných spoločností, bude po zásluhe odmenená .

A: V príspevkoch nieje možné žiadať o refresh kariet operátorov Skylink a CSlink.
1. Název příspěvku musí odpovídat obsahu otázky - (nepojmenovávat téma jako pomoc, žádost o radu apod.) To, že chce uživatel založením příspěvku požádat o pomoc, je všem jasné ...
Také pojmenování podle názvu přijímače moc nevypovídá o samotném dotazu.
2. Než položíte dotaz, zkuste využít funkci HLEDAT - hodně příspěvků je zde stále dokola a tak není potřeba vytvářet novou diskusi.
3. Pokud je pro konkrétní přijímač vytvořena na ABF samostatná kategorie, své dotazy pište přímo tam
4. Pre vkladanie logov a podobných súborov treba využiť možnosť vloženia ako prílohy a nie ich vkladať do príspevkov ako XX riadkové texty.
5. Nedodržování těchto základních pravidel může vést k tomu, že bude váš dotaz bez upozornění smazán!
6. Maximalna veľkosť prílohy - 1MB .
dipol100
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 273
Registrován: 18.září 2013 - 17:04

Re: Gigablue Quad UHD 4K

Příspěvek od dipol100 »

Já jsem právě všechno poctivě prolez, než jsem příspěvek napsal a nic jsem o tom nenašel.
Jde o to, že pokud přehrávám nahraný pořad a tlačítky 1,3,4,6,7,9 přeskakuji reklamy, někdy pokračuje přehrávání cukavě \ škubavě a je potřeba třeba stisknout tlačítko přetáčení zpět, nebo zastavit a znovu spustit přehráváni a nebo nejlépe vypnou a zapnout TV LG, pak je to zase v pořádku. Každopádně je to nějaká souvislost mezi GigaBlue Quad UHD 4K a TV LG a v ní zapnutou plynulostí pohybu. Jiné připojené satelity to nedělají (ULTIMO, SOLO, DUO, AMIKO), takže je to nějaký problém s výstupem HDMI (CEC mám vypnutý). Zřejmě při skoku v záznamu to následně pošle přes HDMI něco, co televizi a její plynulost pohybu rozhodí...
dipol100
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 273
Registrován: 18.září 2013 - 17:04

Re: Gigablue Quad UHD 4K

Příspěvek od dipol100 »

plachta píše::D staré
Můžeš to nějak upřesnit? Jinak mi je tvoje odpověď k ničemu...
tomko
Odborník
Odborník
Příspěvky: 310
Registrován: 30.říjen 2007 - 8:54
satelitni prijimac: odoslane z PC

Re: Gigablue Quad UHD 4K

Příspěvek od tomko »

chalani, ide vám v tomto alebo v akomkolvej linux prijimaci pripoji (mountnut ) usb, ktoré má 2TB? mne sa to nedarí. dakujem
Uživatelský avatar
mmiriboy
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1869
Registrován: 30.srpen 2009 - 21:02
Bydliště: okr. Nitra

Re: Gigablue Quad UHD 4K

Příspěvek od mmiriboy »

tomko píše:chalani, ide vám v tomto alebo v akomkolvej linux prijimaci pripoji (mountnut ) usb, ktoré má 2TB? mne sa to nedarí. dakujem
Pri klasickom 2,5' HDD o veľkosti 3TB nemám žiaden problém - Gigablue UHD Trio 4K, image OpenATV 6,3.
Ale ak sa jedná v tvojom prípade o USB kľúč, tak možno špatné naformátovanie kľúča?!
:)
VU+ DUO 4K SE
Dreambox One UHD Combo
Gigablue UHD Trio 4K
Qviart Lunix CO & 4K
Formuler F4 Turbo Combo 2ks
Paraboly: E-85+120
28,2°+19,2°+13°+9°+4,8°E+0,8°W & 16°+23,5°E
SmartQuad LNBTitanium 0,1dB & LNB GI208+ octo &
MegasatQuad LNB 0,1dB
tomko
Odborník
Odborník
Příspěvky: 310
Registrován: 30.říjen 2007 - 8:54
satelitni prijimac: odoslane z PC

Re: Gigablue Quad UHD 4K

Příspěvek od tomko »

skusal som fat32, ntfs atd, inicializovať cez menu prijimaca - po chvilke napise niečo v zmysle ze čas vyprsal. Skusal som cez telnet, ale neviem či som zadaval spravne prikazy ale napisalo ze nemožno inicializovat.
Uživatelský avatar
mmiriboy
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1869
Registrován: 30.srpen 2009 - 21:02
Bydliště: okr. Nitra

Re: Gigablue Quad UHD 4K

Příspěvek od mmiriboy »

Pokiaľ to nebudeš mať naformátované na ext4, prípadne ext3 tak to asi nemoutneš. (prípadne exFAT).
:)
VU+ DUO 4K SE
Dreambox One UHD Combo
Gigablue UHD Trio 4K
Qviart Lunix CO & 4K
Formuler F4 Turbo Combo 2ks
Paraboly: E-85+120
28,2°+19,2°+13°+9°+4,8°E+0,8°W & 16°+23,5°E
SmartQuad LNBTitanium 0,1dB & LNB GI208+ octo &
MegasatQuad LNB 0,1dB
tomko
Odborník
Odborník
Příspěvky: 310
Registrován: 30.říjen 2007 - 8:54
satelitni prijimac: odoslane z PC

Re: Gigablue Quad UHD 4K

Příspěvek od tomko »

ďakujem, vyskušam
Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“