Gigablue HD Quad PLUS

Moderátoři: cityglam1, JohnCena

Odpovědět
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od liquere »

Hlavne si to zalohuj a oznac vsetko co chces zalohovat ..... :D
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
hranicecz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 81
Registrován: 23.červenec 2013 - 13:36

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od hranicecz »

Zálohy dělám na třech flash. Vždy po 10 dnech. Takže se v nouzi můžu vždy vrátit o měsíc zpět. Poprosil bych ještě o jednu radu. Mám ten stejný problém z obnovením i u pluginu - (Archiv Cz/Sk). Zkoušel jsem označit - usr/lib/enigma2/python/plugins/extensions/archivCZSK ale po nahrání nové image a obnově nastavení, mi sice zůstane v pluginech, ale není funkční. Tak zda jse musí ještě něco označit. Díky.
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od liquere »

Asi by som ho instaloval znova ja ho sice nepouzivam, ale pokial nie je na feede a mas kontakt na autora pluginu, je to skvela otazka pre neho .......
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od efendy55 »

len pre info ...... archív-cz máte priamo v plugine v image HDFREAKS online ..... :good: toto je jediné image kde máte túto vymoženosť .... :D
Všetko 4K
hranicecz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 81
Registrován: 23.červenec 2013 - 13:36

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od hranicecz »

Tak jsem to zkusil 2 krát, i tak se mi znovu neobnoví. Je to asi pravda, že to co není přímo z Feedu, může dělat potíže. Ale vůbec nevadí. Za ty ostatní rady, ještě jednou díky.
hranicecz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 81
Registrován: 23.červenec 2013 - 13:36

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od hranicecz »

Nemá prosím někdo zkušenosti z Next kartou od Skylink. Dnes mi přišla, ale vůbec nic mi nejde. Je to irdeto jako původní. Gigablue Quad Plus. Píšou že by měl jít alespoň základní balíček, ale nic. Zkoušel jsem i zaslání zápisů. Teď když jsem tu sehnal všechny rady na ten Oscam, a vše začalo pracovat, tak zase tohle. Díky.
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od 9000peter »

Že by uniblock???
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
hranicecz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 81
Registrován: 23.červenec 2013 - 13:36

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od hranicecz »

Možná opravdu Uniblock. Originál karta funguje. Mám balíček multi na další rok a k tomu teď tu Next. Je pravda že to prý může trvat až 7dní, než začnou i ty placené pracovat. Prostě než jim na účet dorazí peníze z dobírky. Jenže píšou, že dost velká část programů základního balíčku - (Digital), by měla být ihned funkční. To je pravda, na televizi mi to v modulu jde. Bohužel v boxu ne. Zkoušel jsem oba Oscami, i Doscam. Takže ještě počkám než se aktivuje servisní poplatek, a karta bude naplno aktivní. Pak dám vědět, pokud to někoho zajímá. Volal jsem i na Skylink, a odpověď byla že je to trochu jiné Irdeto. Super.
hranicecz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 81
Registrován: 23.červenec 2013 - 13:36

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od hranicecz »

Tak se mi dnes z aktivovala karta Next, a na boxu ani náhodou. Ani Oscam, ani Doscam. Volal jsem ještě jednou na Skylink, a odpověď že nové karty Irdeto už na uničtečkách nepůjdou. Jedině přes modul. Takže jsme pomalu a jistě opravdu v té prdeli.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od efendy55 »

však to je jasné že next karty skylink posiela len M7 ...... ](*,) a pokial viem tak je tomu už pekne dlho .... :D možno aj 2 -3 roky ... :o
Všetko 4K
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od liquere »

A este su aj hranate .......... kua. Asi len modul ti pomoze .......
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
hranicecz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 81
Registrován: 23.červenec 2013 - 13:36

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od hranicecz »

Poprosil bych o jednu zkušenost. Pracuje v Open Atv správně plugin - (Bitrate viewer). Ukazuje mi jen Audio, ale opravdu rád bych viděl Video. Děkuji.
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od liquere »

no a co ti ukazuje sherlock ? Ze by drivery ak aj ten nic?
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od vensan »

efendy55 píše:však to je jasné že next karty skylink posiela len M7 ...... ](*,) a pokial viem tak je tomu už pekne dlho .... :D možno aj 2 -3 roky ... :o
Neviem ako to posielaju no kazdopadne poslednu Next som riesil minuli rok tesne pred vianocami a urcite nebola uniblock lebo po spusteni som ju mal este nejaky ten den doma a slapala vo vsetko do coho som ju strcil no uz si nevspominam ci bola ICE ale tusim ze nie no i tak som bol s toho prekvapkany ked oficialna doktrina uz ako bolo avizovane strasila ze Next len v certifikovanom boxe no mozno nejake stare zasoby vyexpedovali.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
hranicecz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 81
Registrován: 23.červenec 2013 - 13:36

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od hranicecz »

Liquere - Díky za info. Zkusil jsem ten - (Sherlock), ale je to to samé. Datový tok mi to ukazuje jen Audio. Jinak pěkný plugin. Chtěl jsem se jen podívat, jak je velký ten tok dat, kterým se naši satelitní operátoři tak občas chlubí. A to - (Drivery), pokud je to také plugin, jsem na feed nenašel. Takže pokud je někde ke stažení, stejně nemám možnost ho tam asi nainstalovat. Nemám PC. Zatím.
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od liquere »

Nie to by musel opravit vyrobca, este je moznost ze skin ktory pouzivas to nezvladne ale ine boxy to bez problemov zobrazia, giga nemam doma ...... myslim ze efendy ma alebo mal mozno sa ozve....:)
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
11chloe
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 829
Registrován: 18.listopad 2014 - 18:03

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od 11chloe »

Plugin na datový tok je jenom info, které nic víc nenabízí. Pro někoho je to důležité a pro druhého zbytečné. Datový tok se dá zjistit jednoduše streamováním do pc kdy to vlc ve statistice ukazuje a nebo se dá udělat i nahrávka a přes soft (mediainfo) dát info o nahrávce.
hranicecz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 81
Registrován: 23.červenec 2013 - 13:36

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od hranicecz »

Používám Skin - (KravenVB), ale zkusil jsem i - (MetrixHD), a - (HD Glass 16). Nejde to nikde. I tak dík. Ještě bych se zeptal na jednu věc. Pokud někdo používá Skin - (HD Glass 16), dá se nějak nastavit kvalita Picons. Nebo je to jen těch - 50x30. Díky.
Uživatelský avatar
virgille
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 255
Registrován: 15.leden 2013 - 16:38

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od virgille »

liquere píše:no a co ti ukazuje sherlock ? Ze by drivery ak aj ten nic?
bude to v driveroch...na LX2 tiez zacali oba pluginy ukazovat video bitrate az ked jedneho dna vysli nove drivery...zaujmave na tom je to, ze na kablovke video bitrate ukazuje na sat tuneroch nie... rovnako to bolo aj na LX2 so starymi drivermi
VU+ Solo4K - WDred 1TB - ATV6.4
Gigablue UHD TRIO 4K - ATV6.4
T-90: 9e, 13e, 16e, 19e, 23.5e, 28e
skylink, antiksat
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od liquere »

Tiez si myslim nieco podobne, bud to neslo nikdy alebo to nejde s novsou verziou img. Tak ci tak je vysledok rovnaky.
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Odpovědět

Zpět na „Klony - linuxové prijímače“