e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-Slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 18.Listopad 2018 - 12:51

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Pravidla fóra

Upozornenie predajcom sat. techniky !
Toto fórum je založené pre užívateľov sat.techniky ! Akákoľvek, aj skrytá reklama ,smerujúca na stránky komerčných spoločností, bude po zásluhe odmenená .

A: V príspevkoch nieje možné žiadať o refresh kariet operátorov Skylink a CSlink.
1. Název příspěvku musí odpovídat obsahu otázky - (nepojmenovávat téma jako pomoc, žádost o radu apod.) To, že chce uživatel založením příspěvku požádat o pomoc, je všem jasné ...
Také pojmenování podle názvu přijímače moc nevypovídá o samotném dotazu.
2. Než položíte dotaz, zkuste využít funkci HLEDAT - hodně příspěvků je zde stále dokola a tak není potřeba vytvářet novou diskusi.
3. Pokud je pro konkrétní přijímač vytvořena na ABF samostatná kategorie, své dotazy pište přímo tam
4. Nedodržování těchto základních pravidel může vést k tomu, že bude váš dotaz bez upozornění smazán!
5. Maximalna veľkosť prílohy - 1MB .

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 3164 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1149 150 151 152 153159 Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Archivy CZSK TV
PříspěvekOdeslal: 24.Květen 2018 - 17:25 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

satelitni prijimac: Vu4k; DM820; Šrotbox5000
Poděkováno: 1 krát
mtester270 napsal:
@dlhe_pole hh to tu ani nepis to nema vyznam ale zasmial som sa.

Nuz to .ipk som len vyhodil dependency pri instalacii takze ak ti to funguje vsetko ok tak som rad a docela prekvapeny :-D

jo, predtym intslacia ipk presla len subsupport, pri archivoch klasika gsstream player bad fragmented.. islo len manualne nakopcit do plugins ale neslo zadat meno/heslo na sosac a stream cinema.. nasledoval zelenac, teda u vusolo4k modráč :D

PříspěvekOdeslal: 20.Červen 2018 - 10:22 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Poděkoval: 3 krát
Zdravím,

je možné niekde nastaviť v archívoch 1.0.7, aby sa po zhliadnutí seriálu, alebo filmu tento "odfajkol" tak ako v Kodi? Hľadal som v nastaveniach archívov aj stream cinema, ale možno nedostatočne.
ďakujem.

PříspěvekOdeslal: 20.Červen 2018 - 11:15 
Odborník
Odborník

Poděkováno: 50 krát
Hladanie je marne ... Ale ak boh da tak sa dockas

PříspěvekOdeslal: 24.Červen 2018 - 0:24 
Odborník
Odborník

archivCZSK v1.1.0 uz v prodeji

https://github.com/mx3L/archivczsk/releases/tag/v1.1

podakovania mozete posielat tu
:smoke:

PříspěvekOdeslal: 24.Červen 2018 - 6:07 
Pokročilý
Pokročilý

satelitni prijimac: vuplus solo2 dm800 dm 7000
Místo/Bydliště: asi martin
Poděkoval: 5 krát
Poděkováno: 7 krát
Tak ti ĎAKUJEM .

PříspěvekOdeslal: 25.Červen 2018 - 4:33 
Pokročilý
Pokročilý

Poděkoval: 2 krát
gladius napsal:
Zdravím,

je možné niekde nastaviť v archívoch 1.0.7, aby sa po zhliadnutí seriálu, alebo filmu tento "odfajkol" tak ako v Kodi? Hľadal som v nastaveniach archívov aj stream cinema, ale možno nedostatočne.
ďakujem.

archivCZSK v1.1.0 v tejto verzii to už funguje

PříspěvekOdeslal: 27.Červen 2018 - 10:39 
Pokročilý
Pokročilý

Poděkoval: 6 krát
Poděkováno: 9 krát
konecne to tam pridali, uz som chcel pisat autorovi, ci to nieje mozne dorobit. Lebo rychlejsie sa mi pozera cez tento plugin, ako kodi.
Vcera som kukol serial, mam uz 1.1.0 ale nevsimol som si, zeby sa to nejak oznacilo, otestujem dnes.

PříspěvekOdeslal: 27.Červen 2018 - 11:15 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Poděkoval: 3 krát
Funguje to, len sa musíš zaregistrovať na trakt.tv a spárovať zariadenie.
Priznám sa, že doteraz som trakt nevyužíval a neviem, či je to výhoda mať ho aktivovaný, kvôli tejto jedinej funkcii, aby niekto registroval, čo pozeráš. Na ostatné výhody som neprišiel.

PříspěvekOdeslal: 27.Červen 2018 - 11:21 
Pokročilý
Pokročilý

Aha, uz rozumiem. Dik

PříspěvekOdeslal: 27.Červen 2018 - 12:40 
Odborník
Odborník

mihu84: takych ludi jak si ty milujem :-) mozes skusit hadat preco?

PříspěvekOdeslal: 28.Červen 2018 - 11:50 
Pokročilý
Pokročilý

fakt netusim, preco?

Inac, skoda ze to aj tak nefunguje pre sosac ale len stream cinema.

PříspěvekOdeslal: 28.Červen 2018 - 12:00 
Odborník
Odborník

Tvoja odpoved mi bola jasna. Skoda ze nie si prezident.

Nechaj tak nezatazuj sa tym

PříspěvekOdeslal: 28.Červen 2018 - 21:10 
Pokročilý
Pokročilý

ako fakt neviem, o co ti ide, nerozumiem, co zle som napisal. Radsej si mohol napisat, ci niekedy bude fungovat aj sosac.
Lebo jedina moja odpoved bola , ze aha rozumiem a dik... Tak co zle som napisal?

PříspěvekOdeslal: 30.Červen 2018 - 18:26 

Pod VTi 13.0.9 (Solo2, Zero, Zero4k...) ArchivCZSK 1.1.0 většinou nechodí převíjení šipkami (skokově ani zrychlení) pro většinu serverů a formátů souborů … je to normální (dříve pro verze pod 1.x něco občas převíjet šlo - mám ten dojem). Je to věc VTi & verze Gstreameru nebo jen moje idiocie (a už se to tu 100 řešilo) ? Jo a je nějaký důvod na VU+ používat OpenATV namísto VTi … nějak chlapci z VTi skončili s aktualizacemi počátkem května … před tím vyvíjeli horečnou činnost. Díky, Tomáš

PříspěvekOdeslal: 30.Červen 2018 - 18:57 
Odborník
Odborník

Obrazok (image) si vyber podla svojich preferencii ja pouzivam len vti a to 11 a je mi sum fuk co kto hovori.

Dobu VHS (previjania) som uz dost davno prekonal tak snad sa to podari aj tebe ... tlacitka 147 369 ako si nastavis +- 15sek 1min 5min

Zvysok je len tvoj subjektiny pocit alebo gstreamer je to asi jedno.

PříspěvekOdeslal: 01.Červenec 2018 - 4:35 

Díky … Třeba DVTV převíjet lze a Stream Cinema nelze (po pokusu převíjet spadne do seznamu videí) … takže to asi závisí na serveru nebo typu souboru videa … Já jen, abych to zbytečně nezkoumal, že někde něco mám idiotsky nastaveno (praxe = skoro vždy je chyba u mne). "Informace o video přehrávači" - jsem nedávno v těsně minulé verzi tam pod VTi 13.x nahrával Http knihovny z minulé verze VTi Gstreameru, protože tuším 2 protokoly svítily červeně při kontrole a nějak mne to znervózňovalo … v poslední verzi 1.1 svítí vše zeleně (ať už se to reinstalovalo vše komplet a nebo to detekuje ty moje knihovny z minulé verze Gstreameru - to už neodliším - no musel bych asi Gstreamer žlutým reinstalovat - což se mi zbytečně nechce - když vše svítí zeleně). Jinak pod ARM (VU+ 4k stroje) nechodil tuším AVI (nebo jiný) kontejner obecně - se na to zase za chvíli podívám, možná to nepodporuje ARM HW - taky se o tom všude 1000x naprosto jasně psalo (holt ta moje debilní paměť).

PříspěvekOdeslal: 01.Červenec 2018 - 9:34 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

satelitni prijimac: VU+Uno 4k
Poděkováno: 2 krát
VU+Uno 4k,VTI 13.0.9,avi-divx-mp4 fungují v pohodě, krokování pomocí tlačítek 1 3 4 6 7 9 funguje bez problémů. Verze archívů czsk a SC samozřejmě nejnovější.

PříspěvekOdeslal: 01.Červenec 2018 - 13:33 
Veterán fóra
Veterán fóra

satelitni prijimac: DM 920
Poděkováno: 5 krát
vám funguje DVTV? mě už několik měsíců DVTV nejde, mám vše nejnovější verze, ArchivCZSK verze 1.1.0 a DVTV verze 1.2.2

relé Spaun SUR 211 F, TV Sony Bravia KDL-48W605B

PříspěvekOdeslal: 01.Červenec 2018 - 14:09 
Znalec fóra
Znalec fóra

satelitni prijimac: v podpise
Místo/Bydliště: Lednicke Rovne
Poděkoval: 12 krát
Poděkováno: 53 krát
Funguje v pohode.

Nemáte dostatečná oprávnění pro zobrazení souborů připojených k tomuto příspěvku.

PříspěvekOdeslal: 01.Červenec 2018 - 15:14 

Stručně:
1)
v.1.1.0 - VU+ Zero 4k VTi 13.0.9 - modré: "informace o video přehrávači" - HTTP + HSL Protokoly Gstreameru (binárky z VTi ARM distribuce) svítí zde červeně (FAILED) - opravné červené zelené žluté tlačítko = stále hlásí "access denied" se jménem fajlu (skripty pod tlačítky na aktualizaci Gstreameru neprojdou skrz atributy) - ani úprava attrib. nepomohla viz. níže- řešil jsem proto pro MIPS dodávkou binárek knihoven HTTP + HLS pro Gstreamer z minulé verze VTi (resp. Gstreameru), pak to už svítilo zeleně... pro ARM jsem to zatím nijak neřešil (nemám binárky http a hls z minulé verze VTi - Gstreameru pro ARM).

2)
Převíjení (já roky používám hlavní šipky u tlačítka OK vlevo + vpravo + zadat o kolik minut šipkou nahoru či dolů či číselně) někde chodí (DVTV) a někde nechodí (Stream Cinema a jinde) na VU+ na MIPS i na ARM. Zkoušel jsem i krokování tlačítky 134679 a rovněž někde chodí a jinde nechodí (tam ArchivCZSK přehrávání spadne do seznamu a nebo vytuhlé čeká na tlačítko exit).

3)
VU+ ARM AVI kontejner - některý obsah (formát video uvnitř) chodí - formáty, jak píšete a některý obsah-formát na rozdíl od MIPS pod ARM nechodí (nebo jde jen zvuk) na rozdíl od MIPS HW viz. diskuze na fórech o HW podpoře pod ARM a jak zprovoznit nechodící video formáty a zda to vůbec někdy půjde...

Podrobně:
Archiv CZSK bude asi zcela či do velké míry platformově MIPS/ARM E2 universal (python skripty) ...

Archiv CZSK v.1.x.x - VU+ Zero 4k VTi 13.0.9 - modré: "informace o video přehrávači" :
Http protokol červený - FAIL
HLS protokol červený - FAIL
Protokol knihovny v distribuci Gstreameru = to je součást VTi a E2 a liší se binárky dle MIPS/ARM a verze HW = nemusí distribuce podporovat určité streamy:

Řešení MIPS jsem našel zde:
viewtopic.php?f=27&t=43940&p=721101&hilit=libgstfragmented.so#p721101
Zdravim, to je přesně to co jsem hledal dva soubory :
data.rar
libgstfragmented.so (HLS protokol)
libgstsouphttpsrc.so (HTTP protokol)
nakopirovat do usr/lib/gstreamer 1.0 a už to jede a vše je OK.
Attributy na 755

No - aspoň to pod MIPS zezelená - ale - zda ty Gstreamer (součást linux E2 distribuce pro vaše firmware...) starší protokoly fachají i v novém Gstreameru 1.x - to vůbec není jasné -
může to (navíc) být pro skripty ArchivCZSK naopak matoucí, protože ty asi detekují přítomnost souborů Gstreameru v sat boxu + nastavují si asi vnitřní proměnné, které API funkce (via. které metody SW/HW dekódování) lze pro dekódování využít = takže se naopak ev. může stát, že podstrčením MIPS souborů z minulé verze Gstreameru do Gstreameru v1.x pak
ArchivCZSK chce použít něco, co Gstreamer 1.x ještě třeba neumí...

Navíc každá platforma (MIPS, ARM...) má v Gstreameru 1.x jiný počet protokolových *.so binárek = mají různý binární
formát a i pro různý HW umí Gstreamer různě (Gstreamer pro ARM neobsahuje některé MIPS binárky a naopak). Takže asi raději nepodstrkujte do HW ARM knihovny pro HW MIPS...

Automaticky v nastavení ArchivCZSK pluginu dtto (http + hls failed) pod VTi 13.0.9 opravit nešlo (červené + zelené + žluté dle inline návodu ... to v pluginu OK nechodí) = hlásí to vždy "permisssion denied" se jménem fajlu... tudíž jsem nastavil:
0:/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/archivCZSK/script/
pomocí TC ... Attrib 755 ...

Ale stejně i pak ty 2 chybějící protokoly si ArchivCZSK "odněkud" do Gstreameru sám nestáhne + neopraví ... asi, protože v Gstreameru 1.x (ARM, MIPS...) pro VTi 13.x ani ty protokoly (binárky - knihovny) třeba ještě nejsou - takže asi jedině copy 2 files ze starší verze Gstreameru pro MIPS + doufat - a nebo nedělat NIC - prostě protokoly k dispozici nejsou - viz. výše...

Závěrem - mám tedy dojem, že pod VTi 13.0.9 pro ARM platformu (VU+ ZERO 4k) pro Gstreamer ty 2 protokoly (http + hls) prostě v distribuci k dispozici nejsou a nelze je samozřejmě doplnit z MIPS binárek viz. výše ze starší verze Gstreameru (jiné binárky než ARM CPU/HW). Můžete to někdo v rychlosti u sebe otestovat - zda pro VTi 13.0.9 pro ARM ty 2 protokoly pro ZERO 4k chybí a co to vlastně pro ArchivCZSK dělá - nedělá ? Ignorovat červené hlášení http + hls FAILED ???

Díky, Tomáš

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 3164 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1149 150 151 152 153159 Další

Všechny časy jsou v UTC+01:00