e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-Slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 19.Září 2018 - 4:49

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Pravidla fóra

Upozornenie predajcom sat. techniky !
Toto fórum je založené pre užívateľov sat.techniky ! Akákoľvek, aj skrytá reklama ,smerujúca na stránky komerčných spoločností, bude po zásluhe odmenená .

A: V príspevkoch nieje možné žiadať o refresh kariet operátorov Skylink a CSlink.
1. Název příspěvku musí odpovídat obsahu otázky - (nepojmenovávat téma jako pomoc, žádost o radu apod.) To, že chce uživatel založením příspěvku požádat o pomoc, je všem jasné ...
Také pojmenování podle názvu přijímače moc nevypovídá o samotném dotazu.
2. Než položíte dotaz, zkuste využít funkci HLEDAT - hodně příspěvků je zde stále dokola a tak není potřeba vytvářet novou diskusi.
3. Pokud je pro konkrétní přijímač vytvořena na ABF samostatná kategorie, své dotazy pište přímo tam
4. Nedodržování těchto základních pravidel může vést k tomu, že bude váš dotaz bez upozornění smazán!
5. Maximalna veľkosť prílohy - 1MB .

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 3109 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1150 151 152 153 154156 Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Archivy CZSK TV
PříspěvekOdeslal: 01.Červenec 2018 - 16:10 
Pokročilý
Pokročilý

Poděkováno: 45 krát
Ak je toto strucne tak si nechcem ani predstavit co je nestrucne. Prepac ale po prvom odstavci som stratil chut citat dalej.

Ak mas problem s pretacanim cez cisla je to u teba bud box alebo internet alebo nieco medzi TV a gaucom.

Pekny zvysok dna

PříspěvekOdeslal: 01.Červenec 2018 - 17:56 

Poděkoval: 2 krát
Poděkováno: 1 krát
Jestli 3-4ř je nestručně + že DVTV přetáčet jde a Cinema nejde - pak jsem asi spadl z Marsu, promiň. Huffman nejkratší abecedu pro tu info teď nevymyslím. A že 1.1 dál svítí http hls FAILED červeně VTi 13.0.9 (VU+ MIPS i ARM) - a jestli to vadí x nevadí - jak to chceš ještě zkrátit ? Co jsem měl - to jsem pro to udělal - MIPS nějak odstranil - ARM neodstranil. Dost stručně ? Díky. T.

PříspěvekOdeslal: 05.Červenec 2018 - 11:07 
Veterán fóra
Veterán fóra

Poděkoval: 18 krát
Poděkováno: 15 krát
Jen pro pořádek (mně to nijak moc nevadí...) čím vyšší bitrate, tím menší pravděpodobnost přetáčení, i když s kodekem h265 to většinou nejde. Možnost vybrat si stream tam je skoro vždy, tak si prostě vybrat. Ten samý film po stažení vždy převíjet (tlačítky) jde. Je to u mně stejné jak pod ATV tak Pli, netem to není, mám 200Mb ;-)

PříspěvekOdeslal: 06.Červenec 2018 - 16:12 

Poděkováno: 1 krát
minestra napsal:
Jen pro pořádek (mně to nijak moc nevadí...) čím vyšší bitrate, tím menší pravděpodobnost přetáčení, i když s kodekem h265 to většinou nejde. Možnost vybrat si stream tam je skoro vždy, tak si prostě vybrat. Ten samý film po stažení vždy převíjet (tlačítky) jde. Je to u mně stejné jak pod ATV tak Pli, netem to není, mám 200Mb ;-)

To nepřetáčení bych viděl spíš via. server než via. formát souboru (nejdou ani varianty filmu s nejnižší bitrate). Po stažení na HDD přetáčení roky chodí. Ale protože na některých serverech přetáčení chodí - neviděl bych to jako klasický problém mezi židlí a DO. Kdo máte VTi 13+ pod MISP a ARM - mrkněte se do nastavení ArchivCZSK - jestli vám tam taky svítí absence protokolů http a hls FAILED hezky červeně. Já ty *.so MIPS binárky tuším doplnil ze starší verze VTi image, ale rozdíl v chování (že něco nešlo a nyní chodí) jsem nezpozoroval... v čom dělo http + hls protoklů pod ArchivCZSK… kto znajet ? ..

PříspěvekOdeslal: 06.Červenec 2018 - 17:23 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

satelitni prijimac: VU+Uno 4k
Poděkováno: 2 krát
VTI 13.0.9 a Tebou zmíněné 2 protokoly svítí červeně. Nicméně přetáčení plně funkční. Nikdy jsem ručně jakékoli binárky nedoplňoval. Vše origo instalace.

PříspěvekOdeslal: 07.Červenec 2018 - 10:16 
Veterán fóra
Veterán fóra

Mně nic nesvítí, nízká rozlišení a starší formáty jdou, některé .mkv s h264 a mnohá s h265 nejdou. Zjevně to není záležitost pluginu. Když se pak dívám po stažení jak je to .mkv udělaný, nedivím se.

PříspěvekOdeslal: 10.Červenec 2018 - 17:45 
Pokročilý
Pokročilý

Místo/Bydliště: Prievidza
zdravím, viete mi niekto poradiť v čom je problém pri prihlasovaní v archíve do stream cinema ?
do PC sa prihlásim v pohode, ale cez box nie . Pri načítávaní filmu vypíše chybu. Mám aj zaplatené a cez PC vidím aj zostatok dní.
Nemôže byť problém v logine , že je v mene medzera a ešte aj "č" ??

Mám aj druhé konto na ws a to ide prihlásiť v pohode.

Ď.

PříspěvekOdeslal: 10.Červenec 2018 - 17:47 
Pokročilý
Pokročilý

satelitni prijimac: vuplus solo2 dm800 dm 7000
Místo/Bydliště: asi martin
Poděkoval: 5 krát
Poděkováno: 7 krát
zmeň si heslo výlučne na malé písmená

PříspěvekOdeslal: 10.Červenec 2018 - 17:48 
Znalec fóra
Znalec fóra

satelitni prijimac: VU-MUTANT
Místo/Bydliště: Nová Baňa * Brehy
Poděkoval: 11 krát
Poděkováno: 33 krát
č je problem zmen si normalne heslo bez nejakych blbosti a pojde ti to

PříspěvekOdeslal: 10.Červenec 2018 - 17:52 
Pokročilý
Pokročilý

forsajd napsal:
č je problem zmen si normalne heslo bez nejakych blbosti a pojde ti to

č je v mene účtu a to sa nedá zmeniť .
Jedine vytvoriť nový účet , ale čo potom s predplatným , to sa asi nedá preniesť na nový účet ...či?

PříspěvekOdeslal: 10.Červenec 2018 - 19:27 
Pokročilý
Pokročilý

Tak to je snad otazka na webshare pekne ich tam popros nech ti zmenia login z 'č' na 'c' a to myslim ze bude aj stacit pokial tam nemas dalsie nezmysli v logine :-D

PříspěvekOdeslal: 10.Červenec 2018 - 21:26 
Pokročilý
Pokročilý

mtester270 napsal:
Tak to je snad otazka na webshare pekne ich tam popros nech ti zmenia login z 'č' na 'c' a to myslim ze bude aj stacit pokial tam nemas dalsie nezmysli v logine :-D

ok , skúsim , ja len či už niekto niečo podobné neriešil s ich adminom.

ten účet som nezakladal ja , takú capinu by som si nedal ako login :shock:

Ď.

PříspěvekOdeslal: 15.Červenec 2018 - 21:38 
Pokročilý
Pokročilý

Tak som písal na ich web asi 3x ale nik nereagoval.

](*,)

Ešte jedna otázočka k pluginu , prečo su doplnky tak chaoticky zoradené, prečo nie aspoň podla abecedy, alebo keby sa dalo zvoliť uživatelom poradie doplnkov.

Ď.

PříspěvekOdeslal: 15.Červenec 2018 - 21:46 
Pokročilý
Pokročilý

Nic nove na WS.

Sprav si kategoriu nasledne popridavaj oblubene doplnky do kategorie... v nastaveniach si tu kategoriu daj ako default a nasledne kazdy doplnok ma PORADIE v nastaveniach.

Ps: do buducna najskor hladaj a pak se ptej.

Nemáte dostatečná oprávnění pro zobrazení souborů připojených k tomuto příspěvku.

PříspěvekOdeslal: 23.Červenec 2018 - 13:54 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

tomts napsal:
minestra napsal:

To nepřetáčení bych viděl spíš via. server než via. formát souboru (nejdou ani varianty filmu s nejnižší bitrate). Po stažení na HDD přetáčení roky chodí. Ale protože na některých serverech přetáčení chodí - neviděl bych to jako klasický problém mezi židlí a DO. Kdo máte VTi 13+ pod MISP a ARM - mrkněte se do nastavení ArchivCZSK - jestli vám tam taky svítí absence protokolů http a hls FAILED hezky červeně. Já ty *.so MIPS binárky tuším doplnil ze starší verze VTi image, ale rozdíl v chování (že něco nešlo a nyní chodí) jsem nezpozoroval... v čom dělo http + hls protoklů pod ArchivCZSK… kto znajet ? ..

Tento problem kde som nemohol pretacat video s vyssim bitratom sa mi vyskytol davnejsie. Vu+ zero Open atv.. 5.3 aj 6.1.. nemohol som prist na to preco sa to deje. Fungoval vzdy len jeden skok, potom nie.
Skusil som nahodit novsi open atv 6.2.0. Sice este nieje public verzia ale zatial vsetko slape ako ma aj preskakovanie videii. Cize to sposobovalo kombinacia system+archiv

PříspěvekOdeslal: 23.Červenec 2018 - 18:31 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

satelitni prijimac: VU SOLO 4K
Poděkoval: 7 krát
Ahoj,

neviem ci iba ja, ale mam problem so stahovanim filmov zo Stream Cinema. Od istej doby mi to vobec nejde, mam VIP, prehravat ide bez problemov.
Nevadilo by mi to, ale ked chcem prehrat film v 4K,. jednoducho moj internet nestiha, preto to chcem stahovat a prehrat neskor.
Dakujem zaq pomoc..

PříspěvekOdeslal: 23.Červenec 2018 - 19:12 
Pokročilý
Pokročilý

Strucnejsi byt nemozes. Do buducna sa polepsi.

Ako prve by som skontroloval disk na ktory ukladas kapacitu format? Ak tam mas FAT32 tak si jasny pri 4K. Iny film ako 4k ti stiahne povedzme nieco do 3gb?

Zapnut LADENIE a poslat log archivczsk.log ked ti spadne stahovanie a aj to popis lebo ja nesedim vedla teba tak to si uvedom!

Sent from my MI 5 using Tapatalk

PříspěvekOdeslal: 23.Červenec 2018 - 20:50 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

satelitni prijimac: VU SOLO 4K
Poděkoval: 7 krát
Disk je OK, zo Sosaca stahuje bezproblemovo. Aj zo Stream cinema stahovalo ok, ale teraz ked dam stiahnut objavi sa hlaska, stahovanie zacalo a hned na to stahovanie uspesne skoncilo...
Nic sa nenahra, ani na disku sa nic neobjavi, ani s nulovymi hodnotami.
Opakujem, vsetko fungovalo uplne normalne, stahoval som 14GB subory, teraz nejde stiahnut nic...ani maly subor.
Mam V+4K, VTI 11.0.2.
Stream Cinema je verzia 1.3.5

PříspěvekOdeslal: 23.Červenec 2018 - 22:59 
Veterán fóra
Veterán fóra

toms napsal:
Skusil som nahodit novsi open atv 6.2.0. Sice este nieje public verzia ale zatial vsetko slape ako ma aj preskakovanie videii. Cize to sposobovalo kombinacia system+archiv

Jak vidíš, já ATV6.2 dávno používám a u mého boxu KO. Ted jsem natáhl dnešní verzi ATV6.2-dtto :shock:

PříspěvekOdeslal: 24.Červenec 2018 - 15:18 
Pokročilý
Pokročilý

jojosr: komu niet rady tomu niet pomoci, mfp

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 3109 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1150 151 152 153 154156 Další

Všechny časy jsou v UTC+02:00