Vytvor si Keys a použi v New FW_AbCr600HD

Pravidla fóra
Nediskutovať ! Sekcia určená výhradne pre download !
Odpovědět
barack
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 136
Registrován: 22.srpen 2014 - 18:10

Vytvor si Keys a použi v New FW_AbCr600HD

Příspěvek od barack »

Postup ako si vytvoriš Key podla svojho použitia najdeš v tomto videu.
https://www.youtube.com/watch?v=tT25vlzQSSc&t=6s
1.Nainštaluj Fw emu Sagan Bora.
2.Preskenuj pozicie ktoré používaš.
3.Počkaj si na key"s.
4.keys nepotrebuješ dodatočne stahovať,ukladaju a vytvaraju sa automaticky.
Funguje to genialne.
Nezaregistroval som odosielanie dát.
Funkčné pre emu,Power-vu,Tandberg.
Z novym Logom SAGAN.
FW JE ODSKÚšANY FUNKčNY PRE STB CRYPTOBOX 600HD,
INšTALOVAT LEN PRE SVOJU osobnu ZABAVU:-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) barack dne 17.srpen 2017 - 0:02, celkem upraveno 1 x.
lubomir63
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 128
Registrován: 28.květen 2009 - 15:36
satelitni prijimac: AB crypto 800 +750 +650HD
Bydliště: Z.M.

Re: Vytvor si Keys a použi v New FW_AbCr600HD

Příspěvek od lubomir63 »

ja pridávam klúče na programy v PowerVu pre pozície 9E , 4,8 E a 1 W

Klúče vygenerované na ABcryptobox650HD + fw 650HD_V1.09.15588_03-02-2016_A_patch
Ak to chce niekto otestovať a sám si vytvoriť keys, tak stačí chvílu počkať na niektorom programe v kóde PowerVu a prijímač s touto verziou fw V1.09.15588 to načíta pekne sám. Len treba to robiť pre každú frekvenciu . Na 9E je jedna frekvencia , na 4,9E päť a na 1W jedna .
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Abcryptoboxy
Uživatelský avatar
vlado222
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 126
Registrován: 20.prosinec 2016 - 6:32

Re: Vytvor si Keys a použi v New FW_AbCr600HD

Příspěvek od vlado222 »

Na základe príspevkov a usmernení od prispievateľov @barack a @lubomír63 som sa pustil do testovania systému Power VU.
Zostava:
- AB Cryptobox 650 HD,
- FW 650HD_V1.09.15588_03-02-2016_A_patch.
K dispozícii som mal dve pozície, na ktorých sú vysielané kanály v kódovaní Power Vu (Astra 4.8E a Thor5/6 0.8W).
Postupoval som podľa pokynov od uvedených prispievateľov, nainštaloval som príslušné frekvencie, na ktorých sú kanály v kódovaní Power Vu (k získaniu informácie o týchto frekvenciách som použil server http://www.lyngsat.com).
Zvolil som z každej frekvencie jeden program a v Menu - Xtras - Emu, zvolil kódovanie Power Vu a čakal :).
Po chvíli sa kódovanie naštartovalo a fungovalo pre všetky programy v danej frekvencii.
Takto som postupne postupoval vo všetkých frekvenciách, kódovaných v Power Vu, ktoré som mal dispozícii.
Zoznam vyhľadaných frekvencií za uvedené satelity Astra 4.8°E a Thor 5/6 0.8°W a kanály, ktoré sa v nich nachádzajú uvádzam v prílohe.
Je tam aj orientačná informácia o čase potrebnom na štartovanie kódovania v jednotlivých frekvenciách. Čas naštartovania kódovania je pre jednotlivé frekvencie rôzny, od 5 do 30 min...

Pozn.:
Nepotrebuje to žiadne nastavenie Klient, Server, žiadne karty, nepotreboval som použiť ani odporúčané výrobné nastavenia po inštalácii daného FW.
Po vypnutí prijímača sa kľúče vymažú a museli by sa načítavať za každú frekvenciu znovu (postaviť sa na niektorý kanál danej frekvencie a čakať...),
preto je výhodnejšie ich pred reštartovaním prijímača uložiť a po naštartovaní ich načítať z USB:
Menu - Nastavenia - USB update - UPLOAD - a vybrať funkciu Nahrať kľúče na USB.
Prijímač vytvorí súbor s názvom napríklad "softcam_2017_08_22_1.key", v ktorom je vidieť dátum a poradové číslo vytvorenia tohto súboru s príponou key.
Následne po reštartovaní prijímača treba súbor s kľúčmi nanovo načítať: Menu - Nastavenia - USB update - a kliknúť na tento súbor.
Na pozícii 9°E sa v kódovaní Power VU nachádza jediná frekvencia 11804V, kde sú programy balíka AFN - American Forces Network (ja ju k dispozícii nemám).
Na pozíciách 13°E, 19.2°E, 23.5°E a 28.2°E som žiadne frekvencie s kódovaním Power Vu prostredníctvom http://www.lyngsat.com nenašiel.
Všetky mnou získané keys pre pozície 4.8°E a 0.8°W súhlasia s tými, ktoré uvádza @lubomir63 vo svojom príspevku a sú funkčné. On navyše uvádza aj keys pre pozíciu 9.0°E.
Pre sledovanie týchto kanálov treba počítať aj s časovo obmedzenou platnosťou kľúčov, čo vyžaduje ich aktualizáciu popísaným spôsobom.
Škoda, že v tomto kódovaní nie je viacej dostupných a zaujímavejších kanálov, vnímam to však ako bonus, k tomu, čo už užívatelia pozerajú.

Na záver ešte raz ďakujem satelitným borcom @barack a @lubomir63 za cenné informácie pri zoznamovaní sa so systémom Power Vu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
VU+ SOLO 4K, VTI 14.0.3, FHD Glass 17, OSCam r11570,
VU+ UNO 4K SE, VTI 14.0.5, FHD Glass 17, OSCam r11570,
Formuler 4 Turbo, 2x AB Cryptobox 650HD,

Maximum E85 multifocus, 28,2°E _ 23,5°E _ 19,2°E _ 13°E _ 4,9°E _ 0,8°W
Odpovědět

Zpět na „Návody , postupy 600 HD, 650 HD , 650 HDC, 600HDmini, 652 HD Combo“