Xtrend ET4000 a Openpli

Fórum pre X-Trend ET4000

Moderátoři: Pastoman, mx3L

Uživatelský avatar
w.o.l.f.
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 946
Registrován: 26.únor 2010 - 18:39
Bydliště: Ostravsko

Re: Xtrend ET4000 a Openpli

Příspěvek od w.o.l.f. »

po 5 měsících se vracím k tématu, včera jsem provedl aktualizaci sw pro Open_Pli 4.0. Bohužel se asi jedná o nějaký nedodělek, takže bych doporučoval raději nezkoušet. Výsledkem aktualizace bylo to, že zmizel důležitý plugin web info. Nebyl ani v dostupných pluginech-doplňcích (extension). Za včerejšek jsem zkusil ještě 3x udělat aktualizaci sw a pokaždé mi to nabídlo 3-4 více-méně shodné balíky. Výsledek byl ale stejný. Nechtělo se mi dávat zpět asi 3 týdny stahou zálohu-flešnul jsem jiný Image.
Pokud byste někdo měli nové info k Pli 4.0, dejte vědět.
zgemma h7s, Vu+solo2, t-90 4°W-39°E
kosacka
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 71
Registrován: 26.září 2012 - 13:41

Re: Xtrend ET4000 a Openpli

Příspěvek od kosacka »

Nedělat aktualizace, vždycky flešovat nanovo. Aktualizace může být ošidná, pokud tvůrce na něco zapomene. A není to nedodělek, je to poměrně nová záležitost, mouchy se musí vychytat.
pavel1978
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 134
Registrován: 06.červen 2007 - 20:06

Re: Xtrend ET4000 a Openpli

Příspěvek od pavel1978 »

vcera jsem testoval nove OpenPLi 4.0 a problem je jiz odstranen,jinak opravdu zde byl problem s tim ze nesel WEbIf a to se tykalo i celych firmware na openPLi.org ,jinak jak bylo napsano zadne aktualizace nedelat pokud vse funguje jak ma!!!
w.o.l.f. píše:po 5 měsících se vracím k tématu, včera jsem provedl aktualizaci sw pro Open_Pli 4.0. Bohužel se asi jedná o nějaký nedodělek, takže bych doporučoval raději nezkoušet. Výsledkem aktualizace bylo to, že zmizel důležitý plugin web info. Nebyl ani v dostupných pluginech-doplňcích (extension). Za včerejšek jsem zkusil ještě 3x udělat aktualizaci sw a pokaždé mi to nabídlo 3-4 více-méně shodné balíky. Výsledek byl ale stejný. Nechtělo se mi dávat zpět asi 3 týdny stahou zálohu-flešnul jsem jiný Image.
Pokud byste někdo měli nové info k Pli 4.0, dejte vědět.
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Xtrend ET4000 a Openpli

Příspěvek od dlhe_pole »

pavel1978 píše:vcera jsem testoval nove OpenPLi 4.0 a problem je jiz odstranen,jinak opravdu zde byl problem s tim ze nesel WEbIf a to se tykalo i celych firmware na openPLi.org ,jinak jak bylo napsano zadne aktualizace nedelat pokud vse funguje jak ma!!!
kecy a zas len kecy !!!
nevedel si si to ty nastavit, pretoze az dovcera bezalo webif default cez https, cize na porte 443 a port 80 bol vypnuty ako aj autorizacia. od vcera v globale pre vsetky boxy je default 80 zase enabled, len netusim na kieho paroma tam rvali xmbc plugin do default updatu
kosacka
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 71
Registrován: 26.září 2012 - 13:41

Re: Xtrend ET4000 a Openpli

Příspěvek od kosacka »

Tady kapku zaoponuju, ne každý si umí zjistit, a kdo umí také ho to nemusí napadnout, že pánové autoři vypli port 80 v defaultu při aktualizaci. No a právě proti takovýmto lapsusům se bráním čistou fleší s delším krokem. Možná i pánové v ellano by udělali lépe, kdyby neaktualizovali, a nekopírovali z jednoho boxu, ale raději flešovali nejnovější aktuální image rovnou do každého prodaného kusu. Nějak jim to poslední dobou kazí pověst.
Uživatelský avatar
w.o.l.f.
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 946
Registrován: 26.únor 2010 - 18:39
Bydliště: Ostravsko

Re: Xtrend ET4000 a Openpli

Příspěvek od w.o.l.f. »

takže předpokládám, že image stažená odtud:
http://openpli.org/download/et4x00/
ta úplně nejčerstvější (27.5.) by měla být gut...pokud jste už někdo flashoval, je tam i funkční hbbv? Já se k tomu budu mít šanci dostat někdy koncem týdne.
co se týče aktualizací sw tak potom nechápu proč jsou k mání, když je riziko stahovat nové a "zabít" tím něco funkčního. Já aktualizace provádím na Solo2 běžně (VTi 6.0.8) a žádný problém nemám...
zgemma h7s, Vu+solo2, t-90 4°W-39°E
Uživatelský avatar
frenk67
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: 23.říjen 2007 - 20:22

Re: Xtrend ET4000 a Openpli

Příspěvek od frenk67 »

Zdravím - jaký plugin v tomto image je pro internetové prohlížení asi nejlepší ? :thankyou:
VU+Solo 4K/PLI6.2
Odpovědět

Zpět na „X-Trend ET4000“