Xtrend a nahrávanie/formát na nahrávanie

Fórum pre X-Trend ET4000

Moderátoři: Pastoman, mx3L

Uživatelský avatar
w.o.l.f.
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 946
Registrován: 26.únor 2010 - 18:39
Bydliště: Ostravsko

Re: Xtrend a nahrávanie/formát na nahrávanie

Příspěvek od w.o.l.f. »

pavel1978 píše:ja bych na kazdy pouzil externi napajeni,sam pouzivam 2.5 disk na Elite a bez napajeni ma nekdy problem se nastartovat,ale obecne neni treba zatezovat prijimac,prece jenom ET4000 maji externi zdroj 5V napajeni obstaravaji DC konvertory,proc je zbytecne zatezovat...
než jsem koupil solo2 ve kterém mám interní hdd, používal jsem 320 GB ext.disk Samsung portrable. šlapal mi s ET-4000 bez problémů, dnes ho používám jen sporadicicky. Každopádně extrní hub s napájením je lepší volba mám toto:
http://www.alza.cz/d-link-dub-h4-d62197.htm
pokud poiužívám flash tak jen abych si stáhl pár filmů z int. hdd přes síť a vzal třeba s sebou na cesty a přehrátí v ntb...
zgemma h7s, Vu+solo2, t-90 4°W-39°E
kit1968
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 20
Registrován: 25.leden 2014 - 23:20
satelitni prijimac: X trend ET 7500
Bydliště: Kojetín u Kroměříže

Re: Xtrend a nahrávanie/formát na nahrávanie

Příspěvek od kit1968 »

Postupně se tedy dovídám pár zajímavých špeků...Zjistil jsem v různých diskuzích, že každý má i jiný názor na naformátování HDD/USB....jaké jsou názory přímo uživatelů ET4000 !! Nechat NTFS ,nebo se opravdu pustit do laborování s LINUXEM ?
Xtrend ET4000
michal47

Re: Xtrend a nahrávanie/formát na nahrávanie

Příspěvek od michal47 »

Pokud necháš NTFS nebudeš moc nahrávat HD programy. Nebude to stíhat. Zkoušel jsem to tak před půl rokem. Asi se od té doby nic nezměnilo ale nakonec odzkoušet si to můžeš.
kit1968
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 20
Registrován: 25.leden 2014 - 23:20
satelitni prijimac: X trend ET 7500
Bydliště: Kojetín u Kroměříže

Re: Xtrend a nahrávanie/formát na nahrávanie

Příspěvek od kit1968 »

JJ právě potvrzeno ! Nahraje, ale nestíhá !! Z toho vyplývá naformátování na Linux formát. Možná hloupá otázka ( jako asi spousta otázek ode mě ) , ale naformátovat celej HDD , nebo nějak rozdělit ? Ale asi podle sebe, tzn chci -li nechat na práci ze ET..KLIDNĚ CELEJ. Jinak něco jsi již popsal o něco dříve v této diskuzi...

BERTE PROSÍM VŠECHNY MÉ POLOPATICKÉ OTÁZKY JAKO DOTAZY NĚKOHO, KDO SE UČÍ A SNAŽÍ VĚCI POCHOPIT - věřím , že pomůžou i jiným méně znalým uživatelům ET 4000.

PŘÍNOSNÝ ODKAZ : http://digitalne.ellano.sk/magazin-7/ra ... os-windows

( Nebude bráno jako SPAM doufám )
Naposledy upravil(a) kit1968 dne 09.únor 2014 - 15:24, celkem upraveno 1 x.
Xtrend ET4000
michal47

Re: Xtrend a nahrávanie/formát na nahrávanie

Příspěvek od michal47 »

Nakonec můžeš disk i rozdělit pokud ti to vyhovuje a mít zformátováno jak na NTFS tak i ext3. Je to na tobě jakou máš představu o použití disku.
Odpovědět

Zpět na „X-Trend ET4000“