Flashexpander_pli na et9000

Forum pre prijimace znacky X-Trend

Moderátoři: Pastoman, mx3L

Odpovědět
vikino
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 251
Registrován: 20.červen 2009 - 14:42
Bydliště: SVK

Flashexpander_pli na et9000

Příspěvek od vikino »

Zdravim.
Podarilo sa niekomu využiť tento plugin a preniesť flash na usb ???
Pokúsil som sa , v pc som usb flashku naformatoval na ext3 aby ho plugin flashexpander videl.
Pripojil som na predné usb vstup a po vybratí a potvrdení že to chcem urobiť mi hodí zelenú smrť.
Používam img openpli 4, pamäte je strašne málo , inak mi tento super prijímač slúži už 10 ty rok bez zavad a okrem malej flash pamäte som s ním spokojný.
Ak ešte niekto používa tento starší box, budem rád za každý dobrý nápad ako zväčšiť flash pamäť.
Octagon SF8008 4k twin, Open ATV 7.1
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Flashexpander_pli na et9000

Příspěvek od efendy55 »

nainštaluj tam toto..... ide to bezvadne na všetkých starších bazmekoch už roky ale v openatv, v openpli som to neskúšal . :good: ale nesmieš tam presunúť tuším že webif.... alebo také niečo #-o ,lebo potom ide všetko do kolien . na to bacha.. [-X ja tam dávam skiny aj pluginy.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Všetko 4K
vikino
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 251
Registrován: 20.červen 2009 - 14:42
Bydliště: SVK

Re: Flashexpander_pli na et9000

Příspěvek od vikino »

Vďaka, vyskúšam :-)
Octagon SF8008 4k twin, Open ATV 7.1
vikino
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 251
Registrován: 20.červen 2009 - 14:42
Bydliště: SVK

Re: Flashexpander_pli na et9000

Příspěvek od vikino »

Tak plugin v ramci moznosti urcite pomoze. Vyskusal som to v Pli 4, kde je relativne dostatok miesta a po popresuvani pluginov a skinov na flešku mi zostalo prijemných 30 MB este volnych. Vyhodou tohto pluginu je ze netreba flešku nejako specialne upravovat, staci aby bola FAT32 a funguje to.
Vyskusal som ale aj najnovsi Open ATV 6.4, ktory je uz v zaklade preplacany velkym mnozstvom nastrojov a utilít... Postupne som donho instaloval svoje veci a zakazdym presunul na flešku, az mi na konci ledva ostalo 2,3MB volneho miesta(myslim v boxe vo flash pamati) a aj pohyb v menu je tak trochu pomalsi... Hold, je to uz img pre novsie krabice a ten moj stary devat rocny et9000 s tym ma co robit.
Ale tak vyskusal som a vidiet ze sa to este ako tak da, pokial sa clovek uskromní...ked sa uz uskromnovat nebudem chciet, bude nieco novsie cerstvejsie.
Este raz vdaka za pluginskinmover.
PS: Rad by som nejako dostal do et9000 najnovsie KODI a pozrel co je to za zazrak...no neviem ako na to a to je uz ale ina tema...
Octagon SF8008 4k twin, Open ATV 7.1
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Flashexpander_pli na et9000

Příspěvek od efendy55 »

keby si si niečo o tých KODI prečítal tak zistíš že to funguje na procesoroch od 1,3-ky a to asi ten tvoj bazmek nie je ,ale skúšať môžeš do doby kým ho totálne nerozšaluješ . :ROFL:
Všetko 4K
vikino
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 251
Registrován: 20.červen 2009 - 14:42
Bydliště: SVK

Re: Flashexpander_pli na et9000

Příspěvek od vikino »

Ten moj et9000 uz toho preskakal az az od jan 2011 a stale funguje bez jedineho zasahu a opravy.
OK, tak KODI necham az na novy DM, alebo VU, tento ma 400MHz procesorik a je rad ze je rad :)
Octagon SF8008 4k twin, Open ATV 7.1
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: Flashexpander_pli na et9000

Příspěvek od petersk »

Pri OpenATV 6.4 si mal opačne začať. Odinštalovať veci, ktoré nevyužiješ a potom začať inštalovať čo potrebuješ tam mať.
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Flashexpander_pli na et9000

Příspěvek od efendy55 »

jo... presne tak péťo.... :good: s tým ja osobne začínam na každom bazmeku a v každom image . všetko čo sa nepoužíva ide okamžite von aj jazyky okrem angličtiny a SK. :smoke:
Všetko 4K
Odpovědět

Zpět na „X-Trend ET 10000, 9xxx,8000,8500,6500,4000“