Nefunknčí ICE karta na Xtrend 8000

Forum pre prijimace znacky X-Trend

Moderátoři: Pastoman, mx3L

Odpovědět
danidani
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 11.únor 2015 - 21:34

Nefunknčí ICE karta na Xtrend 8000

Příspěvek od danidani »

Ahoj,

mám už pár let Xtrend 8000, instalovaný a nastavený od prodejce, OpenATV 4.2. Konfigurace 2× DVB-S, jeden DVB-T. Do cca začátku prázdnin vše fungovalo víceméně bez problémů, občas bylo třeba na kartu poslat zápis, aby dekódovala, ale pak najednou přestala dekódovat úplně. Platím jen servisní poplatek kvůli příjmu základních CZ kanálů.

Pohledal jsem, stáhnul a instaloval OpenATV 6.1. Znovu nastavil tunery, DVB-T funguje bez problémů, DVB-S naladí programy, ale CZ Skylink nejdou (nedekódují).

Instaloval jsem softcam-feed-universal_2.0_all. K tomu CCcam 2.3.0 (enigma2-plugin-softcams-cccam-2.3.0_2.3.0-r1_mipsel.ipk), ale ten po startu padal, tak jsem zkusil ještě CCcam 2.2.1, který nepadá.

Karta se ale nerozeběhla. V okně Info o CCcam v poležce 8-Zápisy se mi zobrazuje hláška "Vložte kartu" (kartu mám v horní čtečce, čipem dolů).

A teď otázka: Mám to špatně nastavené, nebo odešla karta, nebo HW čtečky? Můžu to nějak poznat kromě toho, že kartu zkusím jinde, nebo u sebe jinou kartu? Občas ve fóru vidím nějaké logy, ale nevím, kde v boxu hledat.

Prosím tedy o nakopnutí :-)

Díky!
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Nefunknčí ICE karta na Xtrend 8000

Příspěvek od liquere »

oscam, gbox atd. - citat instalovat pozerat.
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
danidani
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 11.únor 2015 - 21:34

Re: Nefunknčí ICE karta na Xtrend 8000

Příspěvek od danidani »

Děkuju za reakci a tip. Mám to chápat tak, že CCcam už nefunguje? Nebo proč mám použít jiný CAM?
Uživatelský avatar
baranček
Odborník
Odborník
Příspěvky: 359
Registrován: 19.duben 2008 - 11:49
satelitni prijimac: VU+SOLO4k,Octagon sf8008 mini
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Nefunknčí ICE karta na Xtrend 8000

Příspěvek od baranček »

ale funguje,pokiaľ si nevieš s ním rady skús GBOX mal by fungovať defaultne bez ďalších nastavení,alebo vyskúšaj Open Pli tam ide oscam ihneď defaultne,za predpokladu,že máš funkčnú kartu
konečne mám čas na koníčky :book:
VU+solo 4k image Open Black Hole 5.2 a Openmultiboot :)
Octagon sf8008 mini image Egami 10.3-R 5 a Egami Multboot
ET-4000 image Openpli 7.3
jirkav23
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 51
Registrován: 29.říjen 2007 - 19:47

Re: Nefunknčí ICE karta na Xtrend 8000

Příspěvek od jirkav23 »

Nejlépe oscam a nastavit ho na irdeto.Vyzkoušej Open Pli 6.2 jede skvěle.Pokud stáhneš oscam měla by se ti karta okamžitě rozjet ale jen v cw,irdeto je třeba přenastavit.
grund
Odborník
Odborník
Příspěvky: 380
Registrován: 24.červenec 2010 - 12:20

Re: Nefunknčí ICE karta na Xtrend 8000

Příspěvek od grund »

já bych nejdřív očistil kontakty na kartě a čtečce ,tenkej kapesník natáhnout v místě čipu , trochu lihu a šůrovat pokud ti z karty udělali Irdeto tak platí to nahoře
Odpovědět

Zpět na „X-Trend ET 10000, 9xxx,8000,8500,6500,4000“