EVOLVEO HD DVB-T USB

Forum pre prijimace znacky X-Trend

Moderátoři: Pastoman, mx3L

Odpovědět
BAMBULE
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 196
Registrován: 03.prosinec 2007 - 19:11
satelitni prijimac: Vu+uno4k se

EVOLVEO HD DVB-T USB

Příspěvek od BAMBULE »

nema nekdo přehled o podpoře tohoto dvb-t usb........drivers.
Xtrend ET4000-openatv 4.1 na reklamaci
Coolstream NEO
Vu+solo se black hole 3.0.1 poslední aktualizace
Vu+uno4k se Open ATV 6.3 OPENmultiboot,vti14.0.2.
Uživatelský avatar
misut22
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 24.duben 2012 - 12:30

Re: EVOLVEO HD DVB-T USB

Příspěvek od misut22 »

Rozbehal jsem ASUS My Cinema U3000 Mini DVBT Tuner s chipem DIB0700 - Co se tyce chipu Afatech AF90xx tak jsem cetl v jinych vlaknech ze se udajne chova nestabilne.
MUT@NT HD2400 s OpenATV 6.4 + MSI DIGIVOX mini III USB DVB-T Tuner (celkem pět tunerů 4x DVB-S2, 1x DVB-T USB) + 16Gb USB FLASH DISK, monoblok quad 23,5° a 19,2° s PARABOLOU 85cm
dreteam
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 143
Registrován: 16.březen 2012 - 15:32

Re: EVOLVEO HD DVB-T USB

Příspěvek od dreteam »

zalezi ci Mars alebo Venus (dvojtuner - tam asi isiel len jeden tuner - vlastnost drivera), Mars v pohode

idVendor 0x048d Integrated Technology Express, Inc.
idProduct 0x9006 IT9135 BDA Afatech DVB-T HDTV Dongle
ET10000, DM900 Triple, OpenPLI, OpenATV...
Uživatelský avatar
Jijirka
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 147
Registrován: 06.květen 2007 - 17:27
Bydliště: Vysočina

Re: EVOLVEO HD DVB-T USB

Příspěvek od Jijirka »

Mám Evolveo Venus a oba tunery fungují celkem spolehlivě. OpenATV 4.1.
Viz podpis.
VU+ ULTIMO4K, PurE2, parabola MBeam 85 a LCD Panasonic TV TX-L39E6E. Karta T-Mobile ICE, Tunery FBC 2 x 4 SAT + 2 x DVB-T2/C
Dříve také a VU+ SOLO4K, Xtrend ET8000, Clarke Tech ET9000, HDBOX9200, Showbox 300/700, Openbox 820/810,...
P.S.: Šíleně se nudím, a tak tady prudím!!!
Uživatelský avatar
misut22
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 24.duben 2012 - 12:30

Re: EVOLVEO HD DVB-T USB

Příspěvek od misut22 »

Sice to sem moc nepatri ale nevite nekdo proc mi usb tuner DVB-T asus my cinema-u3000 mini xtrend po nainstalovani fw najde, vyhleda kanaly (kolem 50ti) ale kdyz chci na pozemni prepnout napise mi to sluzba nebyla nalezena, sid nebyl nalezen v pad. Vam vse na jinejch pozemnich tunerech v kombinaci se satelitnim vse chodi? Nemuze tam byt nejaka kolize ve stejnych kanalech? Uz jsem z toho docela zoufalej...
MUT@NT HD2400 s OpenATV 6.4 + MSI DIGIVOX mini III USB DVB-T Tuner (celkem pět tunerů 4x DVB-S2, 1x DVB-T USB) + 16Gb USB FLASH DISK, monoblok quad 23,5° a 19,2° s PARABOLOU 85cm
dreteam
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 143
Registrován: 16.březen 2012 - 15:32

Re: EVOLVEO HD DVB-T USB

Příspěvek od dreteam »

@misut22
skus si v menu/nastavenia/vyhladavanie stanic/konfiguracia tuneru/tvoj dvb-t tuner/

skontrolovat ci mas dobre vybraty druh a region tunera - Europe DVB-T,
niekedy sa tam defaultne nastavi nejaky DVB-C Australia ci co,
ET10000, DM900 Triple, OpenPLI, OpenATV...
Uživatelský avatar
Jijirka
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 147
Registrován: 06.květen 2007 - 17:27
Bydliště: Vysočina

Re: EVOLVEO HD DVB-T USB

Příspěvek od Jijirka »

dreteam píše:@misut22
Mě to dělalo nějakou dobu podobný problém a v nastavení tuneru se nějak samovolně přepínal tuner do jiného regionu než je "Europe, Middle East, Africa: DVB-T Frequencies". Někdy se to přepnulo i na jiný typ tuneru např. na DVB-C tuner.
Tak jsem v souboru "/etc/tuxbox/terrestrial.xml" vymazal ostatní země a tunery.
VU+ ULTIMO4K, PurE2, parabola MBeam 85 a LCD Panasonic TV TX-L39E6E. Karta T-Mobile ICE, Tunery FBC 2 x 4 SAT + 2 x DVB-T2/C
Dříve také a VU+ SOLO4K, Xtrend ET8000, Clarke Tech ET9000, HDBOX9200, Showbox 300/700, Openbox 820/810,...
P.S.: Šíleně se nudím, a tak tady prudím!!!
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: EVOLVEO HD DVB-T USB

Příspěvek od efendy55 »

človeče to nie je zlý nápad :Yahoo!: mne tiež tie tunery robia podobné prkotiny v oboch VU+ . v sole2 som to už cez ftp odstránil a uvidím ako to bude fungovať . ak sa to osvedčí tak to odstánim aj v une . mne zase čo som si všimol tak po určitom čase začne skákať ber a potom sa to už nedá pozerať . musím prepnúť medzi frekvenciami a potom to chvíľu ide a potom zase ber a tak dookola . :cry:
Naposledy upravil(a) efendy55 dne 11.srpen 2014 - 19:01, celkem upraveno 1 x.
Všetko 4K
Uživatelský avatar
misut22
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 24.duben 2012 - 12:30

Re: EVOLVEO HD DVB-T USB

Příspěvek od misut22 »

Super, hnedka vyzkousim az dnes prijdu domu a dam vedet, diky na za napady!!! Konecne nekdo kdo se me snazi poradit. \:D/

Jeste jsem googlil a narazil jsem na jinem foru na toto:

mivi
20.05.2013, 09:50
Dobrý den všem, jsem čerstvým majitelem DreamBox 800 SE a měl bych pár otázek.
DreamBox 800 SE jsem koupil s DVB-T tunerem (CXD1981) a s image Newnigma2 v3.3.2 2012-03-28

První co řeším je ne možnost naladění dvou multiplexů zároveň. Služba nebyla nalezena (SID nebyl nalezen v PAT). Zjistil jsem
a bylo mi potvrzeno (forum Digizone), že oba multiplexy mají stejný TSID (Transponder ID) "Progress Digital" a "Digital Broadcasting"
Vím, že to je chyba na vysílací straně, ale dá se to nějak obejít?


Nemuze to byt necim takovym? Zkousel jsem v dreamboxeditu porovnavat kanaly ze satelitniho a pozemniho vysilani a nenasel jsem zadny parametr ktery by byl schodny. Jeste dodam ze mam pozemni antenu namirenou na cukrak.
MUT@NT HD2400 s OpenATV 6.4 + MSI DIGIVOX mini III USB DVB-T Tuner (celkem pět tunerů 4x DVB-S2, 1x DVB-T USB) + 16Gb USB FLASH DISK, monoblok quad 23,5° a 19,2° s PARABOLOU 85cm
Uživatelský avatar
misut22
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 24.duben 2012 - 12:30

Re: EVOLVEO HD DVB-T USB

Příspěvek od misut22 »

Tak jsem vcera patral a hral si...
- Ze souboru terrestrial.xml jsem vymazal vse krome meho regionu.
- Zkousel tuner pres aktivni USB hub - satelit ho vubec nevidel.
- Zkousel predni usb, zadni usb hub bez napajeni a vsude je tuner detekovan. Nyni to mam spolu s USB klicem v zadnim USB portu a jak flash disk tak tuner satelit vidi.
- Setings mam od clasicrocka (SAT --- 23.5E/0.8W/19.2E/13.0E/16.0E/9A/39E/28.2E)
- kdyz jsem na dvb-t dal hledat kanaly automaticky tak to u vsech psalo ladění selhalo, kdyz jsem je pak hledal rucne (cukrak - kanal 41,53 a 59) tak mi nektere kanaly chodili ale nektere psali opet sluzba nalezena, SID nebyl nalezen v PAD pritom mi tuner ukazuje sila 100% kvalita nejde pod 90%. Jediny co me napada je fakt nejaka kolize nekterych parametru u nekterych kanalu. Dnes jeste zkusim vymazat settings a vse nascanovat a roztridit rucne protoze jinak uz fakt netusim...

EDIT:
- včera jsem si opet hral, zkousel ruzny settingy, automaticke lazeni, fast scan, settings pouze pro 23,5 (vynechana 19,2) ale opetovne mi z DVB-T hraly jen nektere kanaly (barandov,...) ostatni SLUZBA NENALEZENA, SID NEBYL NALEZEN V PAD.
Priznam se ze uz mi dosly napady co s tim... Kdo mi uspesne poradi tomu dam princeznu a pul kralovstvi k tomu :-)
MUT@NT HD2400 s OpenATV 6.4 + MSI DIGIVOX mini III USB DVB-T Tuner (celkem pět tunerů 4x DVB-S2, 1x DVB-T USB) + 16Gb USB FLASH DISK, monoblok quad 23,5° a 19,2° s PARABOLOU 85cm
dreteam
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 143
Registrován: 16.březen 2012 - 15:32

Re: EVOLVEO HD DVB-T USB

Příspěvek od dreteam »

1. odskusal by som ci nie je chyba v koax. kabli, naskenovanim v televiznom tuneri
2. odskusal by som funkcnost dvb-t kluca v pc
3. ziadne usb huby a predlzovaky
4. ziadne settingy, podla moznosti spravit akt. zalohu na kluc, nahrat novy daily build z openpli a spravit cisty dvb-t scan
5. skontrolovat ci sa nieco nepise ohladom priznakov tu http://www.linuxtv.org/wiki/index.php/A ... U3000_Mini
6. akym sposobom su nahrate firmver + drivery - prikazy
7. vypis dmesg ktory sa tyka usb kluca
8. vypis lsusb
9. pokial naskenuje jeden kanal z jedneho muxu a ostatne kanaly nie - tak je nieco zle, za normalnych okolnosti by sa to nemalo stat
10. skusit si preskenovat rucne frekvenciu, a najlepsie sem postnut s akymi parametrami je to skenovane ...
11. skusit iny kluc
...
ET10000, DM900 Triple, OpenPLI, OpenATV...
Uživatelský avatar
Jijirka
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 147
Registrován: 06.květen 2007 - 17:27
Bydliště: Vysočina

Re: EVOLVEO HD DVB-T USB

Příspěvek od Jijirka »

misut22 píše:... ukazuje sila 100% kvalita nejde pod 90%...@misut22
Nejsem z Prahy takže vaše problémy nemohu vyzkoušet ani potvrdit. Ale napadá mě ještě jestli není problém v přebuzení signálem. Už jsem se s tímto setkal. Ne u USB tuneru, ale přímo u TV.

Já mám SNR: 60-95%, AGC: 17-55% podle kanálu a vše jede OK. Tedy víceméně. Někdy podle počasí ten jeden nejslabší kanál (AGC: 17 a SNR: 60) tu a tam zakostičkuje.

Možná by u vás stačilo na vyzkoušení vložit nějaký útlumový článek na koaxiál a snížit přebuzení (100%) o něco dolů?

Jinak souhlasím s "dreteam" a samozřejmě testovat čistou Image s vlastnoručně laděnými kanály, žádný setting,....
VU+ ULTIMO4K, PurE2, parabola MBeam 85 a LCD Panasonic TV TX-L39E6E. Karta T-Mobile ICE, Tunery FBC 2 x 4 SAT + 2 x DVB-T2/C
Dříve také a VU+ SOLO4K, Xtrend ET8000, Clarke Tech ET9000, HDBOX9200, Showbox 300/700, Openbox 820/810,...
P.S.: Šíleně se nudím, a tak tady prudím!!!
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: EVOLVEO HD DVB-T USB

Příspěvek od efendy55 »

neviem síce či ti poradím ,ale tiež sa mi stalo ale na sole2 v openpli / asi pred 4-mesiacmi / že som v tomto image nerozchodil ani jeden usb-tuner čo mám doma / chip:9015, 9035,9135 / drivre som stiahol , niektoré tunery mi pekne videlo sila signálu ,kvalita všetko OK ,ale ked som dal preskenovať dvbt či automat. alebo ručne nikdy mi nič nenašlo ani ked som sa pri tom takmer posral , všetko ostatné mi fungovalo na tú istú anténu bez problémov , len usb dvbt v openpli ani za boha . fleshol som tam VTI,B.H,OPENATV, tuner išiel celkom slušne dokonca som cez ftp skopčil driveri s B.H. do openpli ani tak nič nenašlo , tiež som potom išiel na to tak že som tam fleshol len surové image ,stiahol drivery pre usb-dvbt dal reštart boxu , preskenoval ručne dvbt a zase nič nepomáhal ani akt.usb-hub ani na priamo do sola2 , proste nič . od vtedy kvôli usb-dvbt som už nikdy do žiadneho boxu openpli nedával . podla mojich skúseností openpli je dobré ,ale čo sa týka nejakých pluginov napr.archívcz tak v niektorých verziach som ten plugin ani nenainštaloval a ked sa mi ho aj niektorej verzii podarilo nainštalovať tak to dosť blblo : nedalo sa pretáčať ,pozastaviť ,išlo to do zelenáča atd. všade čítam že je to dobré image ,áno mal som ho asi dva mesiace v une išlo perfektene ,absolútne žiadny problém , ale nebol tam nainštalovaný žiadny plugin ani usb-dvbt . okrem oscamu a setingu nič iné , išiel len ako satelit a prehrávač . ak máš možnosť sprav si zálohu a skús iné image ako openpli a uvidíš čo to spraví . skús napr.image openatv ak robia aj pre xtrenda , tam je po B.H a VTI asi najlepšia podpora pre USB-DVBT .práve som fleshol do solo2 najnovšie openatv-4.2 a tuner evolve mars s chipom 9135 po stiahnutí driveru zatial funguje bez problémov . tuším že už je toto image aj pre xtrenda .
Všetko 4K
kontakt.spy
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 226
Registrován: 18.srpen 2007 - 22:23
satelitni prijimac: DM 525hd dvb-t2/c
Bydliště: Havířov

Re: EVOLVEO HD DVB-T USB

Příspěvek od kontakt.spy »

Openpli4 na xtrend 9200-velmi podobné problémy,bohužel to teď nechci řešit -dovolená !
Samsung 55nu8002 ,42px80,DM525hd dvb-t2/c,mini pc diway m9
Uživatelský avatar
misut22
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 24.duben 2012 - 12:30

Re: EVOLVEO HD DVB-T USB

Příspěvek od misut22 »

Tak vrele dekuji za vsechny typy ktere jsme mi napsali a podelim se s Vami o vysledek. Jako prvni jsem zkousel preflashnout na doporuceni na openatv-4.2. Po nainstavolani driveru se mi tuner objevil ale stejne tak to bylo v openpli4. Jen v nastaveni tuneru jsem objevil mel vic moznosti volby zeme a objevil volbu primo "CZ-Praha" ale po proskenovani eteru mi to stejne nic nenaslo. Takze jsem tam musel dal volbu ... eastern europe... stejne jako predtim v openpli. Zajimave je ze kdyz jsem na tuto volbu proscanoval eter tak to naslo kolem 40 stanic ale opet zadna nebezela... Zkusil jsem tedy nascanovat rucne pouze kanaly ktere jsem si nasel na inetu ktere se vysilaji na cukraku a na zizkove - v mem pripade tedy 53 -multiplex 1, 41 - multiplex 2 a 59 - multiplex 3. Delal a zkousel jsem to postupne, tedy nejdriv prvni multiplex a ejhle, vsechny kanaly fungovaly, druhy multiplex a zase - vsechny kanaly opet fungovaly a stejne tak treti. Tento postup pak fungoval i v samotnem openpli4. Cemu ale nerozumim je jak si to mam zeditovat protoze kdyz jsem si naladil prvni multiplex tak vse ok, ale kdyz jsem naladil druhy multiplex tak mi pak nefungoval zase prvni. Zkratka funguje vzdy jen ten co si naladim a ostatni ne. Jeste jsem si to zkousel v dreamboxeditu postupne ladit a davat vsechny tri multiplexy do jednoho kontejneru s nazvem DVB-T ale to pak nefungovalo nic - dreamboxedit zrejme neumi pracovat s kanaly pozemniho vysilani. :-(
MUT@NT HD2400 s OpenATV 6.4 + MSI DIGIVOX mini III USB DVB-T Tuner (celkem pět tunerů 4x DVB-S2, 1x DVB-T USB) + 16Gb USB FLASH DISK, monoblok quad 23,5° a 19,2° s PARABOLOU 85cm
Uživatelský avatar
Jijirka
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 147
Registrován: 06.květen 2007 - 17:27
Bydliště: Vysočina

Re: EVOLVEO HD DVB-T USB

Příspěvek od Jijirka »

misut22 píše:..... ale kdyz jsem naladil druhy multiplex tak mi pak nefungoval zase prvni. Zkratka funguje vzdy jen ten co si naladim a ostatni ne. :-(
Zajímavý problém, ale nejvíce potíží se objevuje asi u Pražáků, takže zakopaného psa hledejte v Praze někde pod nějakým šutrem.
Nenapadá mě co s tím, prostě jen zkoušet a testovat třeba se to vyřeší samo. :Yahoo!:

Na Vysočině mám jen cca 40 programů a fungují na OpenATV 4.2 na 100 procent a to jak automatické ladění, tak i práce s Dreamboxeditem (ver. 6.0.0.1).
VU+ ULTIMO4K, PurE2, parabola MBeam 85 a LCD Panasonic TV TX-L39E6E. Karta T-Mobile ICE, Tunery FBC 2 x 4 SAT + 2 x DVB-T2/C
Dříve také a VU+ SOLO4K, Xtrend ET8000, Clarke Tech ET9000, HDBOX9200, Showbox 300/700, Openbox 820/810,...
P.S.: Šíleně se nudím, a tak tady prudím!!!
Uživatelský avatar
misut22
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 24.duben 2012 - 12:30

Re: EVOLVEO HD DVB-T USB

Příspěvek od misut22 »

No tady na kladensku se snad ani jinam tocit antena neda nez na cukrak nebo zizkov. Mozna je problem fakt v tom starickem usbtuneru. Nema ani podporu HD. Chtel jsem to jen jako zalohu kdyz je hodne spatne pocasi tak mi vypadaval prijem satelitniho vysilani, ale minuly mesic jsem domiril parabolu tak ted uz snad bude pokoj a usb tuner nebude treba. Nicmene kdyz uz ho mam v satu tak jsem chtel aby mi to chodilo. Holt kdyz ho budu chtit pouzivat tak si vzdycky musim rucne procsanovat kanal s danym multiplexem...
MUT@NT HD2400 s OpenATV 6.4 + MSI DIGIVOX mini III USB DVB-T Tuner (celkem pět tunerů 4x DVB-S2, 1x DVB-T USB) + 16Gb USB FLASH DISK, monoblok quad 23,5° a 19,2° s PARABOLOU 85cm
dreteam
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 143
Registrován: 16.březen 2012 - 15:32

Re: EVOLVEO HD DVB-T USB

Příspěvek od dreteam »

neviem ci to moze mat suvislost,
pokial sa rovnaky mux prijima z viacerych vysielacov, tak po skenovani ostavaju zapametane len parametre poslednej skenovanej frekvencie

to znamena - priklad: mam silny mux1 na frekvencii 500, mam slaby mux1 na frekvencii 600
po automatickom skenovani ostanu v prijimaci parametre slabeho muxu1 z frekvencie 600,
takze v tomto pripade kazde automaticke skenovanie "rozladi" chodive kanaly,

riesenie by bolo nepouzivat automaticky sken,
alebo upravit frekvencie v terestrial.xml, a zaroven nepouzivat sietovy sken
ET10000, DM900 Triple, OpenPLI, OpenATV...
Uživatelský avatar
w.o.l.f.
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 946
Registrován: 26.únor 2010 - 18:39
Bydliště: Ostravsko

Re: EVOLVEO HD DVB-T USB

Příspěvek od w.o.l.f. »

misut22 píše:No tady na kladensku se snad ani jinam tocit antena neda nez na cukrak nebo zizkov. Mozna je problem fakt v tom starickem usbtuneru. Nema ani podporu HD. Chtel jsem to jen jako zalohu kdyz je hodne spatne pocasi tak mi vypadaval prijem satelitniho vysilani, ale minuly mesic jsem domiril parabolu tak ted uz snad bude pokoj a usb tuner nebude treba. Nicmene kdyz uz ho mam v satu tak jsem chtel aby mi to chodilo. Holt kdyz ho budu chtit pouzivat tak si vzdycky musim rucne procsanovat kanal s danym multiplexem...
Doporučoval bych Ti se podívat na mapy vysilačů, na spoustě míst na Kladensku bezroblémů funguje Ústí n/L-Buková Hora. Přehled kanálů je uveden na webech, takže se vypaltí vylézt na střechu a za nějakého hezkého počasí to otestovat.
zgemma h7s, Vu+solo2, t-90 4°W-39°E
Uživatelský avatar
misut22
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 24.duben 2012 - 12:30

Re: EVOLVEO HD DVB-T USB

Příspěvek od misut22 »

w.o.l.f. píše:
misut22 píše:No tady na kladensku se snad ani jinam tocit antena neda nez na cukrak nebo zizkov. Mozna je problem fakt v tom starickem usbtuneru. Nema ani podporu HD. Chtel jsem to jen jako zalohu kdyz je hodne spatne pocasi tak mi vypadaval prijem satelitniho vysilani, ale minuly mesic jsem domiril parabolu tak ted uz snad bude pokoj a usb tuner nebude treba. Nicmene kdyz uz ho mam v satu tak jsem chtel aby mi to chodilo. Holt kdyz ho budu chtit pouzivat tak si vzdycky musim rucne procsanovat kanal s danym multiplexem...
Doporučoval bych Ti se podívat na mapy vysilačů, na spoustě míst na Kladensku bezroblémů funguje Ústí n/L-Buková Hora. Přehled kanálů je uveden na webech, takže se vypaltí vylézt na střechu a za nějakého hezkého počasí to otestovat.
Ano, to uz jsem se koukal a zjistil jsem ze by slo chytat bud usti nebo i liberec, problem je v tom ze bydlime v dome i s rodicema pritelkyne a na dvb-t antenu na strese jsou pripojene dalsi asi ctyri tv pres rozbocovace bud do setopboxu nebo primo do tv s dig. tunerem. Takze antenu neotocim, leda si poridit vlastni :) Ale urcite by to stalo za to to alespon ozkouset at se pohnu dal a muzu jit vylucovaci metodou.

dreteam: takze jestli to dobre chapu, pri auto lazeni zustava v pameti posledni nalazeny mux, v podstate tedy vyhraje ten co je na vyssim kanalu ikdyz stejny mux to naslo silnejsi na nizsim kanalu - tak ho to proste prebije. No ja jak jsem psal, zkousel jsem kanaly ladit i rucne a pak upravovat v dreamboxeditu a vzdycky se to s necim bilo, fungoval vzdy jen posledni nalazeny mux ale zas nefungoval nejaky ze sat. kanalu, naposled trema MGM. Budu muset udelat rozbor celyho settings a trebas si pripadne pohrat i v terestrial.xml...
MUT@NT HD2400 s OpenATV 6.4 + MSI DIGIVOX mini III USB DVB-T Tuner (celkem pět tunerů 4x DVB-S2, 1x DVB-T USB) + 16Gb USB FLASH DISK, monoblok quad 23,5° a 19,2° s PARABOLOU 85cm
Odpovědět

Zpět na „X-Trend ET 10000, 9xxx,8000,8500,6500,4000“