Xtrend 8000 a net

Forum pre prijimace znacky X-Trend

Moderátoři: Pastoman, mx3L

Uživatelský avatar
Pastoman
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 740
Registrován: 03.říjen 2010 - 2:13
satelitni prijimac: uClan

Re: Xtrend 8000 a net

Příspěvek od Pastoman »

Tak to je smola žiaľ aj to sa stáva. Pošli na ho na reklamáciu, iné Ti nezostáva.
uClan Ustym 4K PRO / OpenATV6.4+OS Define
uClan Ustym S2 4K OTT / OS DENYS
Nokia Streaming Box 8000 / OS Android TV 10
henry33
Odborník
Odborník
Příspěvky: 363
Registrován: 09.březen 2010 - 20:08

Re: Xtrend 8000 a net

Příspěvek od henry33 »

ako moze ellano posielat vadny box!!!!! oni rozbalia nahraju si svoj image zabalia a hotovo.Vobec nikto ho neskusa ci vsetko je ok
Uživatelský avatar
Pastoman
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 740
Registrován: 03.říjen 2010 - 2:13
satelitni prijimac: uClan

Re: Xtrend 8000 a net

Příspěvek od Pastoman »

A v ktorej predajni Ti v dnešnej dobe skúšajú Box alebo inú elektroniku? Ja taký obchod nepoznám. :shock:
V každom obchode si tovar kúpiš a berieš domov. Ak niečo nefunguje tak ho reklamuješ tak je to aj v kamenných predajňach aj v eshopoch. Kľud , predajca Ti to určite vyreklamuje ak je to vadné.
uClan Ustym 4K PRO / OpenATV6.4+OS Define
uClan Ustym S2 4K OTT / OS DENYS
Nokia Streaming Box 8000 / OS Android TV 10
Uživatelský avatar
kamosamko
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 116
Registrován: 20.listopad 2012 - 11:23
satelitni prijimac: XTREND ET9500, EDISION VIP2
Bydliště: Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Xtrend 8000 a net

Příspěvek od kamosamko »

Pastoman píše:
henry33 píše:Boze ako mozu dat do predaja nefunkcny box?? ved stal 350 eur.Nepredam ani kliniec pokial nie som si isty,ze splna svoju funkciu
Asi musel byť funkčný keď ho flashovali nie?
Enigmu pre et8000 nájdeš napr.:
http://images.mynonpublic.com/openatv/n ... pen=et8000
http://image.openxta.com/index.php?open=et8000
http://openpli.org/download/et8000/
Flahuje sa tak ako ET9x00 teda pri štarte pridržíš tlač. OK na prednom paneli prijímača.
A to odkedy sa takto flashuje - pri štarte sa najprv musí objaviť na prednom panely FOUND a potom stlačíš OK - aby sa správne všetko nainštalovalo !
XTREN ET9500 ,EDISION VIP2, parabola BIG BISAT
Uživatelský avatar
Pastoman
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 740
Registrován: 03.říjen 2010 - 2:13
satelitni prijimac: uClan

Re: Xtrend 8000 a net

Příspěvek od Pastoman »

Ty si nejaký múdry! Jasne som povedal že sa flashuje ako ET9x00, postupov je na nete veľa aj tu na fore , nebudem každemu detailne poipisovať " na naformatovale USB......"
A tie komentáre si odpusti!
uClan Ustym 4K PRO / OpenATV6.4+OS Define
uClan Ustym S2 4K OTT / OS DENYS
Nokia Streaming Box 8000 / OS Android TV 10
Uživatelský avatar
kamosamko
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 116
Registrován: 20.listopad 2012 - 11:23
satelitni prijimac: XTREND ET9500, EDISION VIP2
Bydliště: Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Xtrend 8000 a net

Příspěvek od kamosamko »

Pastoman píše:Ty si nejaký múdry! Jasne som povedal že sa flashuje ako ET9x00, postupov je na nete veľa aj tu na fore , nebudem každemu detailne poipisovať " na naformatovale USB......"
A tie komentáre si odpusti!
A čo som také napísal
XTREN ET9500 ,EDISION VIP2, parabola BIG BISAT
Uživatelský avatar
kamosamko
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 116
Registrován: 20.listopad 2012 - 11:23
satelitni prijimac: XTREND ET9500, EDISION VIP2
Bydliště: Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Xtrend 8000 a net

Příspěvek od kamosamko »

henry33 - on mi poslal správu , že ako to robil - tak preto som to napísal O.K. .
XTREN ET9500 ,EDISION VIP2, parabola BIG BISAT
henry33
Odborník
Odborník
Příspěvky: 363
Registrován: 09.březen 2010 - 20:08

Re: Xtrend 8000 a net

Příspěvek od henry33 »

nehadajte sa preflesovane to mam a nepomohlo nabehnut net
Uživatelský avatar
Pastoman
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 740
Registrován: 03.říjen 2010 - 2:13
satelitni prijimac: uClan

Re: Xtrend 8000 a net

Příspěvek od Pastoman »

davidas píše:.....jeste bych to na nej nehazel, shodou okolnosti mi prisel et8000 z ellano.sk, box uz nesl znamky pouzivani, mel na krytech drobne skrabance, ovladac byl osahany (asi nekdo svacil.....a neumyl si ruce), img ktery tam nahrali taky padal jako shnily jablka, nevim jestli tomu u nich nekdo rozumi, ale tohle se rozhodne nepovedlo, pokud jsem mel zelenace ja, museli mit i oni, a to jsem nepridaval zadne pluginy

nahral jsem posledni openpli a zatim mi vse jede.....
Davidas dnes som nieco bral u predajcu Ellano a spomenul som mu tvoj problem a mas ich kontaktovat ovladac Ti vymenia za novy a poskytnu aj novu zalohu Enigmy.
uClan Ustym 4K PRO / OpenATV6.4+OS Define
uClan Ustym S2 4K OTT / OS DENYS
Nokia Streaming Box 8000 / OS Android TV 10
davidas
Odborník
Odborník
Příspěvky: 465
Registrován: 25.listopad 2007 - 19:15

Re: Xtrend 8000 a net

Příspěvek od davidas »

diky za zajem, ale ovladac uz jsem si ocistil, vicemene jedu na openpli, oni tam meli xta img, ktery nema na feedu softcam, nebo spis xta sharing nepodporuje, nevim proc tam davaji neco, co funguje jen z casti, ale ty zelenace, to bylo na povazenou, zalohu nepotrebuju, spis by to mel nekdo u nich v ellanu zkontrolovat, kdyz to odchazi, stav, atd, ono i ten sacek, kde je pribal se da roztrihnout nuzkama, nebo rozriznout nozem, aby to trochu vypadalo, ne to trhat jako (ted budu slusny) toaletni papir.....

ohledne stavu boxu, vrchni kryt je sem tam skrabnuty, predni panel je ok.......

holt, i negativni reklama, je reklamou, zalezi uz na kazdym jak si ji prebere

Pastoman píše:
davidas píše:.....jeste bych to na nej nehazel, shodou okolnosti mi prisel et8000 z ellano.sk, box uz nesl znamky pouzivani, mel na krytech drobne skrabance, ovladac byl osahany (asi nekdo svacil.....a neumyl si ruce), img ktery tam nahrali taky padal jako shnily jablka, nevim jestli tomu u nich nekdo rozumi, ale tohle se rozhodne nepovedlo, pokud jsem mel zelenace ja, museli mit i oni, a to jsem nepridaval zadne pluginy

nahral jsem posledni openpli a zatim mi vse jede.....
Davidas dnes som nieco bral u predajcu Ellano a spomenul som mu tvoj problem a mas ich kontaktovat ovladac Ti vymenia za novy a poskytnu aj novu zalohu Enigmy.
skype = davidas-cz
Zgemma H7s, Octagon SF8008, Extrend ET8000
local - 0624 full cz-sk, 0B01 (NC+), 0650 (Orf), 1830 (HD+)
hop - 0653
henry33
Odborník
Odborník
Příspěvky: 363
Registrován: 09.březen 2010 - 20:08

Re: Xtrend 8000 a net

Příspěvek od henry33 »

Doriesena priamo v ellane,odovzdal som osobne xtrenda a zobral VU+DUO2.Nevieme co sa stalo s netom priamo v ellane box bol rozobrany a nebolo vidno ci koncovka je spalena.Moj osobny nazor je,ze je to tovarenska vada.Urcite sa priklanam k zaloham od ellana co laduju do satelitov,ze trebalo by ich trochu doladit aby nesiel box do zelenaca.Ta ich zaloha od ellana nie je spatna je super ako napr. HD Glass upraveny picony tam mate predpreladenie druzic atd.Ako som napisal trebalo by ich zalohu trochu doladit a bude vsetko ok.
davidas
Odborník
Odborník
Příspěvky: 465
Registrován: 25.listopad 2007 - 19:15

Re: Xtrend 8000 a net

Příspěvek od davidas »

pokud tomu aspon trochu rozumis, tak si ty serepeticky v podobe pluginu jako je skin hd glas, boot logo, picony ke kanalum, a dalsi nepreberne mnozstvi dalsiho dodelas i sam, nic na tom neni


pokud to chces mit uz vyladeny tak, ze to jen vybalis z krabice a zapnes do zasuvky, strcis kartu a divas, je treba to pri objednani vzpomenout, urcite by jste se domluvili, tak aby byly spokojeny obe strany
skype = davidas-cz
Zgemma H7s, Octagon SF8008, Extrend ET8000
local - 0624 full cz-sk, 0B01 (NC+), 0650 (Orf), 1830 (HD+)
hop - 0653
Pepik71
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 102
Registrován: 26.únor 2008 - 22:38
satelitni prijimac: Dm 900/Xtrend ET9500/et 10000

Re: Xtrend 8000 a net

Příspěvek od Pepik71 »

henry33 píše:Doriesena priamo v ellane,odovzdal som osobne xtrenda a zobral VU+DUO2.Nevieme co sa stalo s netom priamo v ellane box bol rozobrany a nebolo vidno ci koncovka je spalena.Moj osobny nazor je,ze je to tovarenska vada.Urcite sa priklanam k zaloham od ellana co laduju do satelitov,ze trebalo by ich trochu doladit aby nesiel box do zelenaca.Ta ich zaloha od ellana nie je spatna je super ako napr. HD Glass upraveny picony tam mate predpreladenie druzic atd.Ako som napisal trebalo by ich zalohu trochu doladit a bude vsetko ok.
Myslím,že měnit Xtrend 8000 za Vučko je chyba,Vu nebude mít obraz jako Xtrendy.Pouze muj názor.
XTREND 10000 XTREND ET9500 DM900UHD DVB-S2 FBC Twin Tuner / Sony KD-65AF8 oled / UK
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Xtrend 8000 a net

Příspěvek od toprun »

DUO2 je někde jinde, než původní Vu+.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Pepik71
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 102
Registrován: 26.únor 2008 - 22:38
satelitni prijimac: Dm 900/Xtrend ET9500/et 10000

Re: Xtrend 8000 a net

Příspěvek od Pepik71 »

toprun píše:DUO2 je někde jinde, než původní Vu+.
Aha,nevšiml jsem si,že se jedná o Vu Duo2,ten sem neviděl v akci,sory.
XTREND 10000 XTREND ET9500 DM900UHD DVB-S2 FBC Twin Tuner / Sony KD-65AF8 oled / UK
Odpovědět

Zpět na „X-Trend ET 10000, 9xxx,8000,8500,6500,4000“