DO smerovosť a nekvalitny prijem

Forum pre prijimace znacky X-Trend
jaydoo
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 101
Registrován: 20.leden 2010 - 16:00
satelitni prijimac: Xtrend ET4000

Re: DO smerovosť a nekvalitny prijem

Příspěvek od jaydoo »

Vadí mi špatná smerovosť originálneho DO, ako aj to , že musim niekedy viacej tlačiť tlačítka. A na LH 200 bola ešte horšia smerovosť. Je možné, že LH One, alebo 650 má lepšiu smerovosť ?
Xtrend ET4000 OpenPLi-4.0
Uživatelský avatar
logan
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 228
Registrován: 26.srpen 2009 - 10:25
satelitni prijimac: Zgemma H7S
Bydliště: Košice

Re: DO smerovosť a nekvalitny prijem

Příspěvek od logan »

Pre zaujímavosť to tu napíšem. Mal som žiarivku ako lampu na čítanie pri gauči. Dlho som nevedel prísť na to, prečo mi v určitých okamihoch nereaguje diaľkové na plazmu. Po dlhých bádaniach som prišiel na to, že to robí žiarivka. Pri postupnom rozsvecovaní po zapnutí sa dostávala do stavu (frekvenčne), že rušila IR diaľkového ovládača!!! Bolo to asi takých 10 sekúnd. :( :twisted:
Hneď som ju posunul na iné miesto.
jaydoo
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 101
Registrován: 20.leden 2010 - 16:00
satelitni prijimac: Xtrend ET4000

Re: DO smerovosť a nekvalitny prijem

Příspěvek od jaydoo »

Niekto tu už písal, tuším efendy55, že u to rušila plazma a prelepil IR snimac paskou.
Xtrend ET4000 OpenPLi-4.0
digitalfan
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 01.říjen 2013 - 14:23

Re: DO smerovosť a nekvalitny prijem

Příspěvek od digitalfan »

jaydoo píše:Vadí mi špatná smerovosť originálneho DO, ako aj to , že musim niekedy viacej tlačiť tlačítka. A na LH 200 bola ešte horšia smerovosť. Je možné, že LH One, alebo 650 má lepšiu smerovosť ?
Smerovost na LH One je vyborna. Dokonca mozes ovladat aj odrazom od steny alebo stropu. Jedine co moze niekomu vadit su dost tvrde tlacitka, teda treba ich silnejsie tlacit ako tie gumove.
Odpovědět

Zpět na „X-Trend ET 10000, 9xxx,8000,8500,6500,4000“