z infinity na Opendroid nebo na OpenATV

Moderátoři: lacoland, helix26, By.Bob

Odpovědět
jerry39
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 147
Registrován: 25.říjen 2010 - 0:04

z infinity na Opendroid nebo na OpenATV

Příspěvek od jerry39 »

Chtěl bych se zeptat , jestli má smysl přejít z Infinity na Open droid nebo OpenATV.
E2 moc nepoužívám , tak se chci zeptat zkušenějších na rozdíly, přednosti.
A pak ještě , zda se dá zazálohovat nastavení a setting a použít ho na tyto novější E2.
Dík za odpověď.
Mám HD Box 9105+.
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: z infinity na Opendroid nebo na OpenATV

Příspěvek od dlhe_pole »

jerry39 píše:Chtěl bych se zeptat , jestli má smysl přejít z Infinity na Open droid nebo OpenATV.
E2 moc nepoužívám , tak se chci zeptat zkušenějších na rozdíly, přednosti.
A pak ještě , zda se dá zazálohovat nastavení a setting a použít ho na tyto novější E2.
Dík za odpověď.
Mám HD Box 9105+.
to ti nevim karle, heeele to je tak jak bych se voptal: ma smysl prejit z bavoraka na audinu ?
jerry39
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 147
Registrován: 25.říjen 2010 - 0:04

Re: z infinity na Opendroid nebo na OpenATV

Příspěvek od jerry39 »

Mám HD Box 9105+. , HW nepředělám , to bude jiná situacene? Nebo se dá změnit BMW na AUDI pomocí softwaru?
vaskee
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 143
Registrován: 13.září 2013 - 16:26

Re: z infinity na Opendroid nebo na OpenATV

Příspěvek od vaskee »

napsal jsi, ze E2 moc nepouzivas a tim sis de facto sam odpovedel. dokud ti vse funguje jak ma, nema imho smysl prechazet, pokud si s tim nechces hrat.

ja jsem kuprikladu stale na capitol a ted mi prestaly fungovat cz/sk archvy - jeden z feedu v nich z duvodu stare verze mediaplayeru. mam moznost podivat se po novejsi verzi (da-li se nekde samostatne najit) anebo prejit na novejsi E2 a doufat, ze tam bude.
kazdopadne jsem na tehle verzi uz nejaky rok, takze pro me jasny duvod prechodu na novejsi. co se zmeni? krom jineho bootloga bys nemel mnoho poznat. anebo si vylistuj baliky a porovnej jejich verze : ) E2 je pro hracicky, takze dokud jsi spokojeny a nechces se v tom hrabat, neni velkej duvod.

kazdopadne alespon takto dekuji vsem tvurcum, ze se zabyvaji vyvojem novych verzi a velmi se primlouvam za portovani opendroid na Nerine (at muzu prejit na to nejnovejsi : ) ). :thankyou:
Skytec Nerine + openATV
jerry39
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 147
Registrován: 25.říjen 2010 - 0:04

Re: z infinity na Opendroid nebo na OpenATV

Příspěvek od jerry39 »

mám dva boxy , tak jsem to na jeden dal , naskenoval vše potřebné , zatím spokojenost ,udělal si zálohu fullbackup , taky děkuji tvůrcům , proti Infinity se mi opendroid připadá o dost lepší. Stále se tím prokousávám.
Odpovědět

Zpět na „Download“