GoSat 7055 & Fastscan - třídění

Moderátoři: cityglam1, JohnCena

Odpovědět
axin
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 25
Registrován: 01.duben 2011 - 8:40

GoSat 7055 & Fastscan - třídění

Příspěvek od axin »

Ahoj vespolek,
řeším strejdův gosat, který po továrním nastavení a použití volby fastscan provede naladění stanic, ale již neprovede setřídění dle skylink. Prostě jsou tam programy podle toho jak prohledával transpordéry a nikoliv podle seznamu skylink tak jak to jde na jiných přístrojích..

Nějaká rada ? tedy krom toho to setřídit manuálně....
Nahrál jsem tam přes USB poslední firmware ze stránek českého gosatu, ale nic to nepomohlo..
krteczek
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 15.duben 2018 - 15:35

Re: GoSat 7055 & Fastscan - třídění

Příspěvek od krteczek »

axin píše:Ahoj vespolek,
řeším strejdův gosat, který po továrním nastavení a použití volby fastscan provede naladění stanic, ale již neprovede setřídění dle skylink. Prostě jsou tam programy podle toho jak prohledával transpordéry a nikoliv podle seznamu skylink tak jak to jde na jiných přístrojích..

Nějaká rada ? tedy krom toho to setřídit manuálně....
Nahrál jsem tam přes USB poslední firmware ze stránek českého gosatu, ale nic to nepomohlo..
Dej tam FW Optibox Zebra mini a fastscan pojede,mám to odskousene
Uživatelský avatar
Horace
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 38
Registrován: 13.listopad 2006 - 8:18

Re: GoSat 7055 & Fastscan - třídění

Příspěvek od Horace »

Také jsem chtěl tenhle problém vyřešit, ale přijímač nechce data přijmou, objeví se sice okno s průběhem downloadu, ale stojí to a nic se neděje. Vyzkoušel jsem i orig.FW, ale se stejným výsledkem. V čem je chyba? Že by už zdroj nenapájel se správnými parametry, tudíž nedojde k zápisu do paměti? Je to stará mašinka...…………...ani tovární nastavení nepomohlo. Ale přístroj funguje, kromě pořadí stanic určeného Skylinkem.
motto: Zvedněte zadky a jděte ven, do přírody, tam je to FullHD, 3D, stereo Hifi a hlavně je to ZADARMO.
hamham
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 86
Registrován: 06.listopad 2007 - 21:45
Bydliště: Ubuntu 12.04

Re: GoSat 7055 & Fastscan - třídění

Příspěvek od hamham »

Tymto postupom ide prerobit Gosat 7055 na Optibox Zebra Mini s benefitom FASTSCAN. Mam to odskusane.
Prerabka na vlastnu zodpovednost :!: :!: :!: [-X

:arrow: 7055 na OPTIBOX
Na otazky pouzivajte forum a nie SS !!!

AMIKO VIPER SLIM, IPBOX9000, ABIpbox Prismcube Ruby, Multibeam 85, 23,5E-19,2E-13E-1W, SG-2100
Odpovědět

Zpět na „GoSAT“