FW 2.12.21 - řazení TV kanálů dle abecedy + HbbTV na ČT

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu HD-BOX FS-9105+ , FS-7119HD , Dreamsky HD6

Moderátoři: lacoland, helix26, By.Bob

Odpovědět
Patas007
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 28.září 2014 - 21:59
satelitni prijimac: HD-BOX 9105+ HD PVR
Bydliště: Czech Republic

FW 2.12.21 - řazení TV kanálů dle abecedy + HbbTV na ČT

Příspěvek od Patas007 »

Zdravím fórum. Byl jsem nucen přeinstalovat FW (zapomenuté/změněné root heslo do fw 2.12.20) a tak jsem po přečtení několika fór dospěl k názoru, že fw 2.12.31 není obecně doporučován a raději zůstat o 2.12.21 Nainstaloval jsem tedy tuto verzi a nyní řeším dva problémy

1. Třídění TV kanálů v seznamu je po zapnutí vždy dle čísla kanálu. V seznamu kanálů přes tl.OK se při změně třídění, zobrazí pouze seznam TV kanálů začínajících vybraným písmenem. Ve fw 2.12.20 jsem takto přepnul třídění všech kanálů dle abecedy a toto nastavení zůstalo zachováno i při vypnutí přístroje.

2. HbbTV na kanálech ČT při přehrávání zobrazuje uprostřed obrazovky "kolečko z puntíků" jakoby stále docházelo k nahrávání daného programu. Toto chování jsem zaznamenal již dříve i ve fw 2.12.20

Ad 1 Nemáte někdo nápad, jak trvale přepnout třídění tv kanálů dle abecedy a nikoli dle čísla kanálu?
Ad 2 Předpokládám, že toto souvisí se spuštěním nové verze HbbTV na ČT v červnu 2019. Existuje "plugin", který by řešil tento problém?

Předem díky za Vaše tipy a nápady.
HD-BOX FS-9105+ HD PVR, fw. HS v2.11.90 HbbTV
Odpovědět

Zpět na „F O R T I S prijímače: HDbox 7119,9105+,Dreamsky HD6“