tuhnuti prijimace ..

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu HD-BOX FS-9105+ , FS-7119HD , Dreamsky HD6

Moderátoři: lacoland, helix26, By.Bob

Odpovědět
Uživatelský avatar
clown
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 03.duben 2012 - 22:28
satelitni prijimac: Linux

tuhnuti prijimace ..

Příspěvek od clown »

Ahoj,
mam dotazek.

Mam doma jednu SF1018, tedy HD BOX FS-9200 .. a po cca 3 - 4 hodinach na jednom kanalu,
kdyz se prepne kanal, se zobrazi tune failed a krome tvrdeho vypnuti s tim nejde nic delat,
SW restart tomuto nepomaha. Je jedno, zda to je pod origo softem, ci PKT, nebo HDMU, proste se kousne a hotovo.

Dal mam jeden OPENBOX S6, coz je tusim to same, ted dela tu vec, ze na ferovku na tvrdo vytuhne,
rozsype se obraz a hotovo. Chlazeni CPU nepomohlo.

Na stejnem vedeni, SF1028 (OPTIBOX Raptor) a SF1008 (origo HD-BOX 9100) behaji v pohode, takze nejaky zkrat z LNB, ci vedeni tam nebude, elektrika se tvari taky bez ruseni.

Nejak mi nekde o to to opravit, ale spis co by to mohlo byt, zda ma cenu zkusit treba prehodit zdroj jedno do druheho a podobne. Resp, co na tom muze normalne takhle tuhnout. Lezi mi oboje ve skrini a je mi lito to vyhodit.., i kdyz na to mozna taky dojde.


Dik .. a jestli jsem to poslal do blbeho fora, tak se omlouvam.
jsem uplny zacatecnik v SAT technice, ale snazim se nebyt uplne blby :) radeji projedu google na patou stranu, nez se zeptam..

VU+ SOLE SEv2, Twin
Optibox Raptor HD, 2xDVB-S2 + int. HDD
OpenBox S7 k.o. zdroj :)
ICECRYPT S4000 k.o. deska
HD BOX 9100 - na loznici O.K.
porim
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 46
Registrován: 12.duben 2011 - 21:19

Re: tuhnuti prijimace ..

Příspěvek od porim »

možno vyschnuté kondíky na zakladnej doske :book:
Odpovědět

Zpět na „F O R T I S prijímače: HDbox 7119,9105+,Dreamsky HD6“